antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: powiększenie piersi warszawa

10 kwie 2020, 10:36

[quote="impresja_switu"]ja co prawda nie miałam powiększanych piersi, ale… widziałam te z implantami. Nieładnie to wyglądało, od razu było widać, że sztuczne![/quote]



Nie zgadzam się. Wszystko jest kwestią zdrowego rozsądku. Zależy czy kobieta wybierze miseczkę proporcjonalną do swojej sylwetki. Niestety sporo kobiet wybiera bardzo duże rozmiary, mając np. drobne ciało, co daje czasem karykaturalny efekt i gołym okiem widać, że piersi były poprawiane. Chociaz teraz od tego trendu się odchodzi i są panie, które z głową podejmują decyzję, dzieki czemu efekt jest subtelny. Duza w tym zasluga rowniez odpowiednich implantow. Np. Mentor ma spory wybór i ich implanty ładnie się prezentują.

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: powiększenie piersi warszawa

05 lip 2021, 13:46

Ja wychodzę z takiego założenia, że na operacje powiększania biustu zawsze będzie czas i lepiej zaczynać od mniej radykalnych rozwiązań i tak właśnie szukając w sieci informacji w temacie trafiłam na ofertę bust-up.pl i ich suplement. Jestem w drugim tygodniu stosowania zobaczymy jakie będą efekty. Liczę też, że jak nic się nie zmieni to faktycznie tak jak deklarują będą w stanie oddać pieniądze.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość