Maniana91
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:50

Re: Zwierzeta - karma

28 gru 2019, 00:44

Ze swojej strony mogę polecić karmy szwedzkiej marki Bozita, która oferuje szeroki wybór karm z naturalnymi składnikami, zarówno dla psów, jak i kotów. Karmy te są wolne od GMO oraz sztucznych dodatków, w pełni bezpieczne dla naszych zwierząt

Monika8990
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2020, 11:20

Re: Zwierzeta - karma

30 sty 2020, 11:52

Co do psów, to nie wiem, bo nie kupujemy gotowej, ale koty muszą mieć karmę mokrą. Whiskasy i inne KitKaty to fastfood dla kotów. Lepsza już Animonda i inne karmy bezzbożowe bytowe + surowe mięso ;)

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Zwierzeta - karma

03 wrz 2020, 20:47

Mój kociak akurat bardzo sobie ceni Bozite. Szwedzka karma z bardzo dobrym składem, bez żadnych sztucznych dodatków, barwników soi czy cukru za to z odpowiednią proporcją mięsa, tłuszczy, warzyw i owoców.

Olkka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2019, 21:31

Re: Zwierzeta - karma

03 paź 2020, 20:27

Ja akurat mam pisaka, ale też zamawiam mu bozite;) Myślę, że jeśli już ktoś decyduje się na zwierzaka to jednak powinien o niego dbać i dawać mu porządne rzeczy do jedzenia!

Gabriella123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2020, 08:32

Re: Zwierzeta - karma

05 paź 2020, 13:26

Mamy kociaka - je wyłącznie surowe mięso. Świetnie się czuje, a sucha karma to tylko dodatek od czasu do czasu, żeby urozmaicić mu dietę. Zmawiamy najczęściej wysokiej jakości karmę, z dużą ilością składników odżywczych, jednak patrzymy zawsze po składzie. nie mamy jednej ulubionej marki, a właściwie nie ma jej nasz kotek :)

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Zwierzeta - karma

12 lis 2020, 17:47

[quote="Olkka"]Ja akurat mam pisaka, ale też zamawiam mu bozite;) Myślę, że jeśli już ktoś decyduje się na zwierzaka to jednak powinien o niego dbać i dawać mu porządne rzeczy do jedzenia![/quote]

U nas piesek też chowany na Bozicie od małego i widać, że ta karma mu służy;)

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Zwierzeta - karma

06 kwie 2021, 17:17

Sprawdźcie ofertę hurtowni KJK Rolnictwo http://kjkrolnictwo.pl Karmy dla zwierząt domowych i gospodarskich.

AnitaT
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:13

Re: Zwierzeta - karma

08 cze 2021, 13:12

Dla swojego pieska też teraz już zamawiam Bozite. Porządny skład z odpowiednią ilością poszczególnych, ważnych dla zdrowia psa, składników, bez sztucznych zapychaczy. Mój pies bardzo lubi ta karmę

Martyna28
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:36

Re: Zwierzeta - karma

04 paź 2021, 21:53

[quote="AnitaT"]Dla swojego pieska też teraz już zamawiam Bozite. Porządny skład z odpowiednią ilością poszczególnych, ważnych dla zdrowia psa, składników, bez sztucznych zapychaczy. Mój pies bardzo lubi ta karmę[/quote]

U nas też Bozita w misce musi być:) Szwedzka karma z dobrym składem, bez soi, cukru czy antybiotyków. Psiak jest po niej zdrowy i nie ma żadnych problemów żołądkowych.

vandaiba
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:38

Re: Zwierzeta - karma

30 gru 2021, 00:27

staram się dla swoich psów kupować karmy jak najwyższej jakosci bo wiem, że dobre jedzenie to dłuższe i zdrowsze zycie moich zwierzaków. Znalazłem teraz karme animal island, w składzie same dobre rzeczy, duzo mięsa, warzywa, oleje, psom smakuje

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość