vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: wózek riko naturo opinie

13 wrz 2018, 09:17

firmę riko znam i polecam choć my akurat zdecydowaliśmy się na model XD :) Dlaczego akurat ten ? Przede wszystkim dlatego, że ma aż 3 stopniową regulację wysokości godnoli i siedziska dzięki czemu nawet Ci bardziej wysocy rodzice nie mają problemów z jego prowadzeniem ( nie trzeba się zginać w pół ;p ). Ogólnie jakość wykonania na plus, cena też bardzo rozsądna.

margolicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2018, 09:50

Re: wózek riko naturo opinie

19 wrz 2018, 09:53

expander jest spoko, wózki niedrogie a świetne pod względem jakości. My mamy akurat Storma i tu tez jest ta regulacja wysokości gondoli. Mnie pdooba się przede wszystkim nowoczesny i oryginalny wygląd, spacerówka jest super. Nie dość, że siedzisko jest szerokie to jeszcze ma wyjątkowo wysokie oparcie ( 50 cm ), wytłaczany matercyk. Dużym ułatwieniem jest też to, że wózek składa się jedną ręką razem z siedziskiem.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: wózek riko naturo opinie

16 paź 2018, 19:09

Mamy , korzystamy i jesteśmy bardzo z niego zadowoleni. Bo nie tylko ładnie wygląda ale jest stabilny, łatwo się go prowadzi, montaż również nie sprawia problemów i co jest równie ważne zapewnia dziecku wygodę i komfort. Duża gondola, siedzisko z wysokim oparciem, regulowane oparcia, budka oraz podnóżka. Fajne jest też to że koszyk posiada przykrycie.

njkjtka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:59

Re: wózek riko naturo opinie

18 paź 2018, 11:02

też chciałam polecić od siebie markę Expander. Mają niedrogie a naprawdę dobre jakościowo wózki. od kilku miesięcy uzywamy Xenona ( jeszcze korzystamy z gondoli ale podejrzewam, ze to kwestia tygodni jak przesiądziemy się na wersję spacerową ). Komfortowy dla dziecka i rodzica. Porządny stelaż, mocne koła i dobry gatunkowo material. sporo przydatnych dodatków jak moskitiera czy folia przeciwdeszczowa.

domilka215
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 07 sie 2018, 19:46

Re: wózek riko naturo opinie

19 lis 2018, 10:19

Marka RIKO jest raczej popularna i produkuje wozki od bodajże kilkunastu lat :-) O jakosc bym sie nie martwila. Wszystko zalezy od twoich potrzeb, bo widze na ich stronce, ze maja kilka modeli, to juz trzeba indywidualnie dobrac, patrzac na parametry. Osobiscie podoba mi sie Sigma :-)

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: wózek riko naturo opinie

02 gru 2018, 10:06

To bardzo dobre wózki i też się na nim zastanawiałam ale wybrałam x-landera x- move ze względu na duży kosz zakupowy co dla mnie jest mega ważne, poza tym x-lander mogłam kupić w kolorze jaki mi się podobał no i te bajery jak np diody led w podnóżku mnie całkowicie zauroczyły

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: wózek riko naturo opinie

07 sty 2019, 15:28

Mnie jakoś do siebie nie przekonał. Finalnie wybrałam anexa i jestem z niego zadowolona. Sprawdza się na każdym podłożu, wygodny, solidny i bezpieczny.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: wózek riko naturo opinie

18 lut 2019, 15:43

Za kilka miesięcy będziemy kupować znów wózek 3w1 i na pewno znów postrawimy na RIKO. Teraz tylko mam zagwostkę czy postawić na model Sigma czy XD bo oba podobają nam się tak samo :)

dudka13
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2018, 20:20

Re: wózek riko naturo opinie

14 mar 2019, 15:32

A my właśnie zdecydowaliśmy się na wózek riko naturo i jesteśmy zadowoleni z podjętej decyzji. Po pierwsze świetnie wygląda, po drugie na spacerach sprawuje się bez zarzutu. Gondola duża, wygodna, z regulacją zagłówka, siedzisko jeszcze czeka na swoją kolej ale wygląda równie komfortowo.

kitka14
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2019, 20:50

Re: wózek riko naturo opinie

25 mar 2019, 20:57

Ja również zdecydowałam się na wózek Riko ale bardziej zauroczył mnie model XD. Jestem bardzo zadowolona z naszego wózka, bo świetnie wygląda, jest solidnie wykonany i bardzo przyjemnie się go prowadzi. Posiada on system regulacji wysokości zawieszenia gondoli i siedziska oraz koła z poliuretanu .

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość