Stonki
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2018, 13:42

Re: Kody rabatowe do sklepów

05 lis 2018, 13:51

Moim zdaniem warto na bieżąco szukać ciekawych promocji i rabatów w sklepach internetowych, teraz jesienią znajdziemy ich naprawdę wiele, a przecież przed nami także święta :) Zerknijcie na Stonki.com.pl

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Kody rabatowe do sklepów

13 lis 2018, 14:45

Przy otwieraniu kuponu na kuponiarni wyskakuje mi powiadomienie, że strona chce pobrać złośliwe oprogramowanie i jest blokowana, ma ktoś jeszcze ten problem?
________________
Korameble.com.pl - producenci mebli
Też to mam. Nie wiem czy naprawdę jest tam coś złośliwego bo wolałam nie ryzykować
Nigdy nie miałam takiego problemu. Może masz ad blocka i blokuje ci jakąś treść? Z kuponiarni pobieralam kody wielokrotnie, zaden wirus nie zaatakowal mojego komputera, wiec nie musisz sie obawiac :-) Moze sprobuj na innej przegladarce.

staralfur
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2018, 15:03

Re: Kody rabatowe do sklepów

14 lis 2018, 20:14

dziewczyny, nie znałam tej strony :O dziś tam zajrzałam, może szałowych rabatów tam nie ma, ale zawsze coś :D :D

Merg
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 23 wrz 2018, 23:11

Re: Kody rabatowe do sklepów

28 lis 2018, 10:47

Tak na dobrą sprawę to warto na bieżąco śledzić strony sklepów internetowych gdzie teraz w okresie świątecznych promocji i rabatów znajdziemy niższe ceny, to wcale nie jest takie trudne :) Zerknijcie na Merg.pl

kate1989
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2018, 21:44

Re: Kody rabatowe do sklepów

20 gru 2018, 01:11

dziewczyny, nie znałam tej strony :O dziś tam zajrzałam, może szałowych rabatów tam nie ma, ale zawsze coś :D :D
Dokladnie, zawsze coś :-) To akurat zalezy co kupujesz. W przypadku jakichś mniejszych zakupow typu bluzka czy sukienka to rabat nie jest jakis duzy. Ale ja ostatnio kupilam telewizor i pobralam kod rabatowy z kuponiarni- i na tym zakupie zaoszczedzilam juz 200 zl :ico_oczko:

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Kody rabatowe do sklepów

21 gru 2018, 10:43

Pewnie, że wszystko zależy od tego co kupujesz oraz w jakiej kwocie i to ma duże znaczenie, akurat teraz znajdziesz wiele fajnych i ciekawych rabatów z racji świąt, zerknijcie także do nas na BucikSklep :)

renia71
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 07 sty 2019, 23:47

Re: Kody rabatowe do sklepów

25 sty 2019, 01:00

kurcze, nie wiem jak wy to robicie, ze kupujecie tyle rzeczy w promocyjnych cenach :ico_oczko: chyba musze byc uwazniejsza podczas zakupow i dokladnie sprawdzac, co ile kosztuje.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Kody rabatowe do sklepów

06 lut 2019, 14:53

Musisz po prostu być na bieżąco i polować na rabaty czy promocje,a tera z zimą jest ku temu najlepsza okazja. Musisz być po prostu na bieżąco :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość