Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

21 sie 2007, 12:24

Co za palant z tego fotografa??zero klasy!!współczuje jego żonie!Co on miał z tego że Ci to powiedział??Żeby poczuć się lepiej,na poprawę humoru,czy po co???Nie przejmuj się nim!!!A jak pójdziecie odebrać zdjęcia to mu powiedz do słuchu!!!Pozdrawiam.

KasiaWierzbicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 20 sie 2007, 17:57

21 sie 2007, 13:06

Lalka, no wlasnie nie zareagowal.nie wiem co mam o tym myslec.teraz przeprasza mnie zaswoj brak reakcji.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

21 sie 2007, 14:42

KasiaWierzbicka, nie przejmuj sie, Kochana. Ten fotograf to debil do potegi n-tej. A Twojego meza pewnie zatkało z wrazenia. No bo kto by sie spodziewał czegos takiego???? :ico_szoking:

A na pocieszenie opowiem Ci co nas spotkało kilka miesiecy temu:
Jak sie dowiedzielismy, ze jestem w ciazy (7tc) to pobieglismy do ksiedza prosic o przyspieszenie slubu (wczesniej ustalalismy date, ale chcielismy wszystko przyspieszyc). I co ksiadz nam powiedział? Nie dosc, ze kazal czekac az urodze, to jeszcze rzucał teksty do mojego Rysia: "A ty jestes pewny ze to twoje?" "moze poczekaj az sie urodzi bo moze wyjdzie czarne" a na koniec dodal jeszcze ze wspołczuje mojemu R ze tak sie dał wkopac... Moj R oniemiał ale w koncu wykrztusil, ze wychodzimy. Ksiadz oczywiscie powiedzial ze to taki zart i ze nie mamy poczucia humoru. No to mu powiedzialam ze to jest porownywalne z tym, ze obcinaja mu jego interes i kaza mu sie smiac bo to smieszne jest... :ico_wstydzioch:

Tak wiec fotografem sie nie przejmuj i powinnas go pozwac do sadu za starty moralne i zazdac odszkodowania. :ico_oczko:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

21 sie 2007, 14:46

straszny imbecyl z tego fotografa :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

21 sie 2007, 14:58

Idiota nie fotograf. Ja bym się nieźle wkurzyła i nie zapłaciła mu ani grosza. Ale lepiej się nie przejmować bezmózgiem. A swoją droga w tym dniu wszyscy powinni parę młodą traktować jak najlepiej, w końcu to oni są bohaterami dnia.

Sama brałam ślub w ciąży. Tez byłam na początku piątego miesiąca. Sukienka była tak uszyta, że nic nie było widać. Zresztą wcale nie przytyłam tak bardzo do tego momentu.
A fotograf okazał się prawdziwym profesjonalistą. Zrobił fantastyczne zdjęcia i był vardzo sympatyczny.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

21 sie 2007, 16:00

KasiaWierzbicka olej sprawę,teraz masz się nie denerwować i dbać o siebie,a takimi prymitywami nie ma się co przejmować,słoma z butów wyszła i tyle!!!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

21 sie 2007, 16:24

Kasiu mąż pewnie był w ciężkim szoku i dlatego nie zareagował, nie wiń go za to, bo fakt,ze przeprasza juz chyba wskazuje na to,ze się sam obwinia za brak reakcji :(

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

22 sie 2007, 10:57

totalny debil z tego fotografa!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
to się w głowie nie mieści, że są tacy ludzie.... :ico_zly:

[ Dodano: 2007-08-22, 11:00 ]
wisienka24 pisze: I co ksiadz nam powiedział? Nie dosc, ze kazal czekac az urodze, to jeszcze rzucał teksty do mojego Rysia: "A ty jestes pewny ze to twoje?" "moze poczekaj az sie urodzi bo moze wyjdzie czarne" a na koniec dodal jeszcze ze wspołczuje mojemu R ze tak sie dał wkopac... Moj R oniemiał ale w koncu wykrztusil, ze wychodzimy. Ksiadz oczywiscie powiedzial ze to taki zart i ze nie mamy poczucia humoru. No to mu powiedzialam ze to jest porownywalne z tym, ze obcinaja mu jego interes i kaza mu sie smiac bo to smieszne jest...


wisienko no nieżle....i to ksiądz!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
no po prostu brak mi słów....

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

22 sie 2007, 14:58

YYY... jestem w szoku :ico_szoking: jak można być tak nietaktownym... nawet jeśli coś mu się nie podobało to powienien to zachować dla siebie a nie trabić na lewno i prawo.. Wiesz może dobrze że mąż nic nei powiedział może by wyszedł i nei zrobił Wam zdjęc albo specjalnie porobił jakieś nieudane... ja to bym zapłaciła a na odchodne coś mu ostro przygadała np. powiedziałabym do męża Kochanie widzisz gdybyś tak wyglądał jak ten Pan to nawet jeśli byłbyś ostatnim męszczyzną na ziemi to bym za Ciebie nie wyszła :-D :-D :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

22 sie 2007, 16:06

Jejku!!! :ico_olaboga:
Az sie wierzyc nie chce ze są na swiecie tacy ludzie!!! :ico_szoking: To jakiś idiota!!!
Mąż pewnie był w szoku i dlatego nie zareagował. Jak można coś takiego powiedzieć ??? :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość