Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 wrz 2007, 12:08

Asikk, ja rowniez trzymam kciuki , bedzie dobrze tylko mysl pozytywnie i nie forsuj sie .Czekamy na wiesci

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 wrz 2007, 21:11

Asikk mocno mocno trzymam kciuki ,oby wszystko było dobrze
Czekamy na wieści

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

06 wrz 2007, 10:00

Cześć dziewczyny dziękuje za wszystkie słowa otuchy. Jest już troszke lepiej sórcze troszke zelżały i ból jest mniejszy, jednak muszę leżeć . Na całe szczęście wizja szpitala odsuneła się na dalszy tor i mam nadzieje,że szybko nie powróci.
Tak na marginesie tłumaczyłam mojemu mieszkańcowi brzuszka ,że nie może się jeszcze pchać na świat bo to zawcześnie ,ą tu wcale nie jest tak kolorowo. Na zewnącz jest zimno, głośno i jasno, tżeba wołac jeść i tam u mamy na luźusy, więc jeszcze niech siedzi w tych luxusach. :ico_haha_02: :ico_ciezarowka:
Bardzo się teraz oszczędzam leże całymi dniami więc nie gniewajcie się ,że nie piszę do was, Dziś zjadała mnie już ciekawość co u was słychać i na chwileńkę usiadłam do kompa. Dam znać jak już będzie dużo lepiej. Całuje was mocno. :ico_noniewiem: :ico_haha_02:

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości