Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 paź 2007, 21:56

no to fakt ,ze nie musi hih

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

13 paź 2007, 22:12

sejana, jest podejrzenie ze to zespół policystycznych jajników
ale to tylko podejrzenia, trzeba zrobic badania hormonalne
to chyba to samo co torbele, niewiem dokladnie

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

05 lis 2007, 14:31

witam...
mnie najgorzej wku*** jak mi kazdy gada ze moj maz to taki dobry czlowiek byl... no wlasnie byl.... :ico_zly: ale to bylo wieki temu :ico_zly: ... no i jak ja moglam zostawic takiego faceta ?? :ico_szoking: przeciez zawsze o mnie dbal, pracowal,nie pil,nie bil,dzieci kochal.... tylko jakos nikt nie wyliczy jeszcze do tych jego zalet tego ze przez rok mnie oszukiwal i mial kochanke :ico_puknij: .Najbardziej mnie wkurza jego matka ktora ciagle mnie pyta kiedy znow lece do niego do Irlandii ..po cholere mam tam leciec? raz polecialam i co... trzy miesiace i musialam wracac bo jego ochydne klamstwa sie wydaly

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

06 lis 2007, 02:04

M0rD3CzKa, jejku, identyczną sytuacje mam :ico_olaboga: No i swietnie rozumiem

u mnie nadal obydwie rodziny uwazają mnie za nie wiem kogo, prawie sie nie odzywają,
a ja siedze w obcym kraju, i nie wiem jak to mi to zycie ulozyc, jestem w codziennej niepewnosci.
I powiedzcie jak babci mogą zyc bez wnusia, nie widziec jak dorasta,tego nie kapuje.
Rozumiem mnie maja w nonono, ale zeby nie tesknic za Fillipkiem . Ile razy prosilam mame zeby przyjechala, no bo mnie chollernie ciezko samej, teraz to daje rady jakos. Ale pamietam pierwsze dni po urodzeniu, siedzialam i plakalam, no bo nie wiedzialam jak dziecko dotknac, balam sie go wykapac, siedzialam i ryczalam nad nim. Dobrze ze spokojnym dzidziusiem byl, a to by chyba :ico_puknij: Jeszcze psa musialam wyprowadzic na dwor. Malego nakarmilam, usnal, i musialam go zostawic na te pare minut, biegiem z czwartego pietra, i to szwy jeszcze sie nie zagoily, caly czas sie balam ze malemu cos sie stanie. Ech , duzo mozna opowiadac, jak sie meczylam.
A w tym czasie moj malzonek nie wiadomo co robil

No i po tym wszystkim jak one moga mnie pouczac???
Naprawde mam ich w d...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 lis 2007, 22:25

jakbym słyszała moja rodzinke .......... tak to było super .......... obiadki kolacyjki cukiereczki ........... a teraz ?? Tylko mama a moze az mi pomaga ..... ale musiała wyjechac ........ wrrrrrrrrrrr

co tu zrobic ......... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 lis 2007, 22:53

KUlka, radzic sobie samej... nic innego nam nie pozostalo chyba :ico_zly:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość