ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 paź 2007, 13:51

a mi by nawet do głowy nie przyszło ze Mili podac danonek... :ico_nienie: :ico_nienie: chodziło mi głównie o to czy deserkiem mozna zastapic jedno mleczko, czy raczej podawc miedzy posiłkiem jako dodatek, ale wyrobiłam sobie taka norme ze daje go 2 godz po mleczku i w sumie wychodzi zamiast nastepnego, bo conajmniej nastepne 2 godz nie chce nic jesc...a zjada deserku tylko pół słoiczka...

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

12 paź 2007, 14:29

witajcie
jakos mnie dawno tu nie bylo :)
ja juz przestaje powoli karmic i jest raczej na butelkowym jedzonku wszak bebilon ha 2 ale zawsze modyfikowane tylko ze szkoda ze ha :( ja mojemu bobaskowi dawalam deserki okolo 4,5 -5 miesiaca i tez na poczatku to zjadal ilka lyzek potem pol sloiczka a teraz wtrazala caly az mu sie uszy trzesa :):):)
Agnes1980_2006, a o jakich slodyczach mowisz???? ja narazie nie daje mojemu nic poza kaszkami zupkami deserkami ale chcialabym wprowadzic jakis serek albo jakies wogole nabial i niewiem jak co i wogole

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

13 paź 2007, 18:34

karolina24 pisze:Agnes1980_2006, a o jakich slodyczach mowisz?

Adrian jak skonczyl roczek to dalam mu nieraz wafelka czy ciacho i przyzwyczail sie do takich slodyczy i owoce swieze ze juz nie chce jesc ze sloiczkow bo smak nie ten juz, troche za wczesnie mu wprowadzilam te slodkosci :ico_noniewiem: teraz bym chciala powoli przejsc na mleko krowie narazie podaje mu przed snem z kaszka Nestle one maja te probiotyki i martwie sie ze jak juz przejde na krowie calkowicie to zacznie mi chorowac nie wiem czym zastapic mu te probiotyki z kaszek co mu podawac zeby nie chorowal :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

13 paź 2007, 19:18

Agnes1980_2006 Ja daje mleko krowie od 9 miesiaca Wiktorii i jak na razie tez z kaszka ale u nas nie maja zadnych probiotykow, i od pukac Wiktoria nie choruje, pozatym mozesz mu dawac jakis witaminy bobovit bobas czy sa tez inne szczegolnie w okresie jesiennym i wiosennym. a co do sloiczkow to Wiktoria tez juz niechce jesc
Karolina24 ja wprodazilam nabial od 9 miesiaca to znaczy danonki czy inne serki

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

17 paź 2007, 14:28

A dziewczyny do keidy trzeba dawac tak jak w naszym przypadku butle z mlekiem modyfikowanym???? ja np daje rano kaszke z mlekiem modyf, popoludniu butle i wieczorem kaszke tez z mlekiem modyf, a Wy ??? mi pani doktor powiedziala ze musi Macius miec 3 posilki mleczne dziennie i ma ale jak dlugo i wogole to jakie kaszki dajecie ??? ja daje bobowite ale ryzowa bo po mleczno-ryzowej wyskoczyly malemu jakies plamki na buzi

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

17 paź 2007, 14:39

Karolina24 ja Wiktorii to szybko wycfalam butle z tego wzgledy ze miala refluks ale do kazdego posilku dawalam jej deser mleczny i tak jest do tej pory zawsze po posilku dajej jej nabial

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

03 lip 2008, 16:19

Ja mogę polecic bardzo fajny deserek nowy Misiowy Jogurcik Nestle.
To w 100% naturalny produkt, bez sztucznych barwników i konserwantów, nowość na naszym rynku. Mozna wybrać wsród 4 smaków: jagodowym, malinowym, gruszkowym oraz truskawkowym. Jogurty te można wprowadzać do diety dziecka już po 6 miesiącu, za wyjątkiem truskawkowego, który zaleca się dzieciom, które skończyły 9 miesięcy.
Wzbogacony w wapń, magnez i witaminę B2.

Moim dzieciom bardzo smakują.

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

04 lip 2008, 11:09

Gabi pisze:Kupiłam pare razy ten jogurcik Nestle, mojemu dziecku smakował - o dziwo, bo jak ja sprobowałam to jest strasznie mdły w smaku. Cena tez troche przesadzona, i szkoda, ze trzeba kupic czteropak w takim samym smaku, a nie jest każdy inny :ico_noniewiem: No ale sprawdza się na wyjscie czy jakis wyjazd, bo nie trzeba w lodowce trzymac.



Smak jogurciku jest zdecydowanie inny od dostepnych na runku mlecznych produktów na rynku.A mnie wydaje się ze własnie smak jest wyrazny ,taki inny kremowo-jogurtowy.Dlatego moze smakowac dzieciom.A do tego nie jest tak bardzo słodki co oczywiscie jest plusem.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość