Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

07 paź 2007, 19:30

Paulina82, daj znać co powiedział lekarz i co doradził
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

08 paź 2007, 10:48

Ok teraz w środę idę na bilans roczniaka to zapytam mojej pediatry co ona na to ....może coś mi poradzi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-31, 20:25 ]
hej dziewczynki wpadam powiedzieć ze byłam u okulisty trafiłam na świetna lekarkę była bardzo miła dla Oli i miała super podejście a byłam na kasę wiec miło zaskoczona jestem...ciężko było zbadać ta moja dzikuskę bo biegała po całym gabinecie :ico_olaboga: ale lekarka powiedziała ze jakoś nie widzi żeby ona zezowała powiedziała ze to może sie zdawać bo ona ma wąskie oczka i może robić takie wrażenie chociaż pomyślałam ze może pokarze jej parę zdjęć Oli gdzie widać jak zezuje bo przy badaniu nie byłam w stanie Oli utrzymać ,kazała przyjść za miesiąc i wtedy zbada dokładnie oczka łącznię z badaniem dna oka to wtedy będę wiedziała czy ma jakieś wady...trochę mi lepiej bo tak sie martwiłam :ico_noniewiem: zobaczymy teraz na badaniu co wykaże oby było dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 lis 2007, 18:18

Paulina82, Moja Malwinka mi zezuje .... może nie zezuje ale ucieka jej oczko - zaczęło gdy była maleńka i tak zostało ... ale u nas jest sytuacja odwrotna ... Malwinka ma szeroko ułożone - ustawione oczka i na dodatek oczka uciekaja do zewnątrz co nieststy nie rokuje zbyt dobrze gdyż razem z wzrostem obwodu głowy - oczy moga uciekać coraz bardziej .... no i ten rodzaj zezu jest na jej etapie rozwoju trudny do jakiegokolwiek leczenia (operacyjnego) ... mam się zgłosić do pani doktor przed 3 rokiem życia Malwinki - no chyba że zacznie się dziać cos podejrzanego .... i chyba musze podejsc do okulistki ... bo wcześniej zez pojawiał się gdy Niunia się zapatrzyła lub patrzyła w dal a teraz jest więcej takich sytuacji .... dodam iż byłam u doskonałej pani okulistki .... dr Blajer - która nawet "wypowiwdała" się na stronie głównej TT na ten temat :-)

[ Dodano: 2007-11-21, 17:22 ]
Paulina82, bardzo dobrze że Oliwia będzie miała badane oczka (łącznie z badaniem dna oka) - pamiętaj że będzie miała zakrapianie oczka atropina i w tym czasi ebędzie wrażliwa na światło i będzie gorzej widziała ... no właśnie a sama będziesz jej zakrapiała oczka do badania ?

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

21 lis 2007, 18:28

Aginka, oj to mnie przestraszyłaś teraz jadę w poniedziałek na to badania sama mam jej perę razy zakroplić przed okulista..

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

22 lis 2007, 11:54

Ta lekarka tylko mówiła żeby zakropliła oczy w dzień wizyty z rana chociaż trzy razy,wiec nie będę jej zakraplać wcześniej ale dzięki ze mówisz o tym jak to zrobić no i ze jest trująca :ico_olaboga: A jeszcze mam takie pytanie bo pisałaś ze Twojej córce oczka uciekają od wewnątrz a mojej to jak już do wewnątrz to ma jakieś znaczenie?????

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 lis 2007, 16:45

Paulina82, gdy malwinka była maleńka - ,miała kilka tygodni .... to oczka - zwylke jedno - uciekało jej do zewnątrz ... teraz - ono jakoś tak poprostu odjeżdzało na boki co czasem poprostu wyglądało to śmiesznie ....a teraz widzę że Malwinka już raczej tak patrzy na boki ... wkleję Ci później zdjęcie .... :ico_wstydzioch: a co do uciekania oczek do wenątrz - przynajmniej mi pani dr powiedziała że zez zbieżny nie jest tak trudny w leczeniu gdyz wraz z czasem gdy maluszek rosnie i rosnie mu główka - czesto zez sie zmniejsza i chyba zez zbiezny mmozna korygowac w odpowiednim wieku okularami - przynajmniej tak zrozumiałam okulistkę ... ale ja osobiscie jestem budowlańcem .... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

22 lis 2007, 17:37

O ja mam pełno takich zdjęć gdzie widać jak Oli zezuje a u lekarza mówią mi ze nic nie widać wiec już sama nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 lis 2007, 17:57

Paulina82, no to nie wiem .... zaraz Ci poszukam .... oto jeden z przykładów ....

Obrazek

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

22 lis 2007, 19:03

no to u mnie jest tak ze jedno oczko jest normalnie a drugie jest przy samym nosku czyli w rogu od wewnątrz ale czasem prawe czasem lewe teraz nie mam czasu ale może jutro poszukam jakiegoś zdjęcia to tez wkleję :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lis 2007, 01:42

Paulina mam nadzieję że wszystko się wyjaśni, napisz jak Oliwcia po badaniu :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość