Czy prawdziwie kochac mozna tylko raz?

Tak - prawdziwą połówkę znajduje się raz na całe życie.
24%
18
Każda miłość jest inna - nie można ich porównywać.
68%
51
Ja tam wszystkich swoich eksów i teraźniejszego kocham tak samo;-)
Brak głosów
0
Można kochac gorąco wiele razy;-)
8%
6
 
Liczba głosów: 75
Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 lis 2007, 19:33

wiem jedno jestem teraz w małżeństwie raz szczęśliwym a raz mniej lub tez czasem wcale i wiem,że nigdy nie można byc pewnym tego co będzie kiedyś....,miłość to tylko chwila ale zyc dalej ze sobą trzeba przyjaźni,zrozumienia,zaufania,lojalności,przywiązania......

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 lis 2007, 18:14

ja też mam nadzieję,że ta miłość jaka łączy mnie i małża będzie do grobowej deski ale to nie znaczy,że tak na prawdę kocha się tylko raz...już kiedyś kochałam bardzo...teraz też kocham bardzo a gdyby jednak kiedyś coś sie nie daj Boże złego wydarzyło...mam nadzieję ,że też pokocham bardzo...
Odpowiedź zaznaczyłam ostatnią choć druga też mi odpowiada :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 lis 2007, 12:57

A ja tez mysle ze kochac mozna wiele razy tylko po co jak sie jest w zwiazku z jednym mezczyzna .. Np.moja babcia kochala tylko raz w zyciu..z moim dziadkiem przezyli 35 lat malzenstwa i jak moj dziadek umarl to do tej pory babcia niema zamiaru zadnego innego mezczyzny pokochac bo po co.. I ja mysle tak samo.. nawet jak mi nie ulozy sie albo mi maz nie daj boze zginie ja tez drugi raz nikogo nie pokocham.. :ico_nienie: Bo moj maz jest moja pierwsza wielka miloscia i tak juz bedzie i tak zostanie i nie bede szukac innych milosci :ico_oczko:

lilo

21 lis 2007, 16:29

Kristi miłości się nie szuka, miłość sama nas znajduje. I chwała Bogu że można kochać nie tylko raz bo byłoby wiele samotnych ludzi... Ja na pewno się nie będę zarzekać że nie pokocham nigdy nikogo innego gdyby coś złego nam się przytrafiło - bo to bez sensu... Człowiek zawsze dąży do tego, żeby kochać i być kochanym...

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

23 lis 2007, 12:53

lilo pisze: Człowiek zawsze dąży do tego, żeby kochać i być kochanym...


dokładnie....

wiele osób twierdzi,że nie pokocha innej osoby bo by to była zdrada dla tego którego juz nie ma....ja myslę odwrotnie,jesli nie daj Boz ecoś by mi się stało to chciałabym aby A ułozył sobie zycie z inną osobą bo chce żeby był szczęśliwy i zyła a nie zeby płakał i był sam....

lilo

23 lis 2007, 13:13

kwiatunio pisze:jesli nie daj Boz ecoś by mi się stało to chciałabym aby A ułozył sobie zycie z inną osobą bo chce żeby był szczęśliwy i zyła a nie zeby płakał i był sam....

No oczywiście że tak :ico_brawa_01:

aniolek27
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 18 lis 2007, 18:34

23 lis 2007, 17:43

Ja też twierdze że każda miłośc jest inna. Wdanej chwili kochamy naszych mężów, chłopków narzeczonych. Nigdy nie wiadomo co będzie jutro. Np mój tata , bardzo kochał moją mamę po jej śmierci się załamał. Na szczęście spotkał kobietę z którą teraz jest , ona go wyciągneła z rozpaczy. Pokochali się. To jest inna miłośc taka dojrzała i rozsądna. Schoc i moi rodzice taką się kochali, ale to już jest coś innego. To dwie różne miłości. Mama dla taty była pierwszą wielką miłością , drugą już nie kocha tak mocno, ale kochają się i są szczęśliwi. Mimo że mieprzepadam za nią, ale mam do niej szacunek za to że jest z moim tatkiem i że wyciągneła go z rozpaczy dzięki niej mój tata żyje i jest szczęśliwy.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

28 lis 2007, 10:02

aniolek27 pisze: dzięki niej mój tata żyje i jest szczęśliwy.


i to się liczy....to najważniejsze...

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

01 gru 2007, 00:45

achhhhh
milosc to temat rzeka...

lilo pisze:risti miłości się nie szuka, miłość sama nas znajduje.
dokladnie... ja naprawde nie chcialam pokochac mojego meza :ico_haha_01: :ico_oczko:

Kristi pisze:nawet jak mi nie ulozy sie albo mi maz nie daj boze zginie ja tez drugi raz nikogo nie pokocham.. Bo moj maz jest moja pierwsza wielka miloscia i tak juz bedzie i tak zostanie i nie bede szukac innych milosci


a ja z innej beczki..jak by mi sie kiedykolwiek cos stalo..to chcalabym by znalazl dobra kobiete,by go mocno kochala i by on byl szczesliwy.nie chcialabym by dlugo cierpial :ico_placzek:

bry ale my bedziemy zyc az do 100 zmarszczek :ico_oczko: tfu tfu tfu :-)

lilo

01 gru 2007, 09:48

lidziasc pisze:dokladnie... ja naprawde nie chcialam pokochac mojego meza

Ja też się przekonałam, że jak się szuka na siłę uczucia to człowiek się tylko może rozczarować, a jak się tego najmniej spodziewasz - miłość spada jak grom z jasnego nieba :ico_oczko:

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość