Awatar użytkownika
euforia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 09 wrz 2010, 13:51

13 wrz 2010, 15:20

Fajnie wiedzieć, że są faceci którzy chcą zrobić coś niezwykłego dla swojej kobiety;)
Możesz zagrać z nią w romantyczne podchody np. zostawić jej liścik ze wskazówka gdzie dalej ma podążać, i tak aż do celu, a do każdego liściki dołączyć np. różę;) Wg mnie super sprawa. Albo zaproś ja do siebie, zrób pyszną kolację (SAM) i w ogóle stwórz jakiś super romantyczny klimat;) Opcji jest bardzo wiele....

Adra
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2010, 13:33

22 lis 2010, 14:59

a ja myślę,ze najwieksza przyjemnosc sprawi kobiecie jakiś karnet-voucher do spa.nie musi to byc od razu nie wiadomo co,wystarczy np na jeden zabieg lub sa takie promocyjne np za 60-100zl mozna 3-4 zabiegi.Kazda kobieta ucieszy sie z takiego prezentu. mozecie np obydwoje zafundowac sobie taki wypad romantyczny..

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 sty 2011, 22:59

uwielbiam jak mąż dla mnie gotuje, ja nie muszę i nawet nie mogę wchodzić do kuchni, uwielbiam niespodziewne prezenty nawet pralinki czy kwiaty, albo w dniu urodzin wstaje rano i jedzie do sklepu po kwiaty, szampana i miło mnie budzi:) od razu dzień jest weselszy:)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 1 gość