mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

30 sty 2009, 19:01

doris6, zgadzam sie z Gabi ,tym bardziej ze karmisz piersia ,to okres moze sie nie pojawic nawet przez kila miesiesy tzn dopoki bedziesz mala karmila na żądanie i tylko piersia

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 sty 2009, 19:33

No u mnie pierwszy pojawił sie jak jeszcze karmiłam piersią, ale roznie to bywa, generalnie może sie nie pojawić przez cały okres karmienia pirsia.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

31 sty 2009, 01:09

Ja @ dostałam po porodzie córy, po zakończeniu karmienia, chyba 3 miesiące póżniej, po synku szybciej. Po pierwszym porodzie okres był "dość" regularny, po 2 to istne "chocki klocki". Cykl był i 40 dniowy, ale i 21.

doris6
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 18 lip 2008, 13:34

12 mar 2009, 18:05

To znów ja! Jak pisałam wcześniej bo dalej mam ten problem?! Mała ma skończone 5 miesięcy jest wcześniakiem od początku jak była wyciągnięta z inku karmiłam piersią i dokarmiałam butelką i tak przez ok.4 miesiące. Pokarm mam ale nie tak dużo no i dobry miesiac daje małej tylko butelke a okresu jak nie ma tak nie ma?! Niewiem co mam już myśleć?! Upławy mam białe czasem zielonkawe, no i mam opuchnięcie na wargach moze to jakas oznaka? Typu: Grzybica albo ciążą? Proszę o pomoc?Mam wrażenie ze jak przewracam sie na boki to sadełko tez, a jestem drobnej postury no i jak po pierwszej ciąży tak teraz po drugiej sadełko nie poszło na biodra tylko na kaloryferek. Prosze o porade?! Pierszego karmiłam tylko piersia do 1.5 roku potem zaprzestałam bo okazał sie ze nosze mała pod serduszkiem, a teraz ma ona 5 miesiecy skonczone a współzyc zaczelismy z zabezpieczeniem gdy mała miala 3 miesiace

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość