Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 gru 2007, 12:40

Zrobiłam wczoraj stroiki na świeczniki. Tak się wkurzyłam, ze nie znalazłam w sklepie takich jakie mi się podobały. To zrobiłam sama 8:-)

Obrazek

Obrazek

i choinka :) Zdjęcia nie oddają całego jej uroku. Zresztą jak i stroików tez ...

Obrazek

No i czekam na wasze ozdoby> Pokazcie je!

[ Dodano: 2007-12-21, 12:20 ]
mam jeszcze jedno pytanko!!! Zdobicie jakoś stoły wigilijne?
Moze jakieś małe pokazy z Wigilii? Ja obiecuję zrobić :-D
Gałązki choinkowe jakieś inne pierdółki hehe

[ Dodano: 2007-12-21, 12:26 ]
Mi się zawsze marzyl bialutki obrus a na nim bordowy pas (wiecie oczym piszę) ale kurde nigdy nie moge trafić, a jak juz, to kosztuje pół miojej pensji :ico_olaboga: no bez przesady!!!!
Zaraz poszukam jakichś zdjęć w necie :)


Ja wogóle mam świra na punkcie róznych dekoracji. Normalnie cały czas bym czarowała hehe za to mój K. dostaje palpitacji serca jak juz spoglądam wstronę świeczek, stroików, wstązeczek, obrazków i innych duperelek :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:


Kolezanka mojej mamy cały czas mi powtarza, ze ja minęłam się z fachem :-D

[ Dodano: 2007-12-21, 15:57 ]
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?ite ... 0613#photo
o takie coś mi chodzi. Kurde szkoda, ze wcześniej sobie o tym nie przypomniałam. Przyzwyczaiłam się do sklepów, ze mozna pójść i kupić odrazu. Teraz nie zdązę przeciez :zly:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

22 gru 2007, 13:00

Alineczq cuda normalnie :ico_szoking: piekne rzeczy potrafisz stworzyc :ico_brawa_01: ...ja niestety nie mam na to ani sil ani czasu
a ten obrusik - pasowalby idealnie do mojego nowego zestawu talerzykow :-D - bialych kwadraciakow z bordowym motywem

Alineczq jesli lubisz robic takie dekoracje- to rob to! mozesz traktowac to jako hobby a przy okazji zarabiac pieniazki :-) mysle ze znalazloby sie wiele chetnych do kupienia... wystarczy reklama, zapal do pracy i juz :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 gru 2007, 14:02

Dzięki :ico_wstydzioch:

Moniczko ja kiedyś pracowałam w kwiaciarni i to dzość długo, ale tam dziń w dzień chodzić i robić to, czasem na siłę cos tworzyć, bo witryna musi przyciągać jest trudno..poza tym we wsztystkie święta trzeba tyrać..
Jezeli chodzi o własny biznes to ja jestem mało zorganiozowana na to, zapominalska i spóźnialska :ico_noniewiem: poza tym teraz to z kwiaciarnią mozna zbankrutować. Mogłabym to robić na jakieś zamówienia, do sklepów ale nie umiem pozyskać kontrahenta :ico_noniewiem:
Dla siebie zrobić to wielka przyjemność, albo idąc do kogoś dać w prezencie jakiś stroik czy kosz kwiatowo -owocowy (to komponować lubię najbardziej :)) .


Piękne talerzyki z tego co piszesz!!! Wielka przyjemność jeść z ładnych naczyń, no nie? Mój K. dotychczas się śmieje, ze złapałam go na "kwadraty" (to duze kwadratowe talerze, które kupiłam specjalnie na nasze kolacje dla dwojga :-D ) Mówi, ze jedzenie inaczej smakowało, a on czuł się jak w dobrej restauracji poprzez te naczynia hehehe Ma się te sposoby :-D

[ Dodano: 2010-12-14, 23:02 ]
UUU tu pustki :(
A ja swoje tegoroczne stroiki pokazać chciałam

O tu moje stroiki :) 3 sztuki.
Wiem, że "na jedno kopyto", ale dla różnych osób, także niestraszne hehe

1.
Obrazek

2.
Obrazek
zbliżenie
Obrazek

3.
Obrazek
zbliżenie
Obrazek

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości