Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

19 lut 2008, 17:28

a co pijecie? jakie soki?

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

19 lut 2008, 22:06

hejka!ja na poczatku unikalam sokow cytrusowych, bo podobno dzidzi ma czerwona pupke po ostrej kupce. ale z drugiej strony w szpitalu po porodzie dostalam sok pomaranczowy...
generalnie pije wszystko, co mi nie szkodzi.bo przeciez moj malec jest z mojego ciala i jadl to co ja przez cala ciaze.nie przesadzam z kawa, ale jedna-dwie obowiazkowo.:)
musisz pamietac, ze jesli wiesz ze cos jest niezdrowe dla kazdego to dla wlasnego dobra i dzieciaczka unikaj tego lub jedz w malych ilosciach a wszystko bedzie dobrze.
A co do nabialu, to jem tyle co przed ciaza czyli niewiele,a mleko mam chyba dobrej jakosci, bo malec rosnie jak na drozdzach i przesypia prawie cale noce.
jesli nie bedziesz sie mogla powstrzymac przed wiesza iloscia czekolady,smazonego czy gazowanego, wypij po tym herbatke dla matek karmiacych. pomoze to malemu poradzic sobie ze strawieniem takiego mleka.

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

22 lut 2008, 00:21

Herbatka dla matek karmiacych? Gdzie to mozna kupic?

Ja w szpitalu po porodzie napilam sie soku winogronowego i malutka przez 2 godziny polozna mi w nocy ratowala, bo ja juz nie dawalam rady, tak plakala.

A czemu tej czekolady tak nie wolno?

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

22 lut 2008, 08:19

herbatkę możńa kupić w aptekach, ale uważaj bo jesli nie lubisz smaku anyżu to nie bedziesz miła z przyjemnością...
Co do czekolady - to uczula kakao, dlatego nie można - albo inaczej - nie jest wskazane.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

22 lut 2008, 09:15

ja wam wspolczuje dziewczyny ,ja nalezalam do tych szczesliwcow co moglam wszystko jesc

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

23 lut 2008, 14:15

ja nie jadlam na poczatku czekolady, zeby maly nie mial zatwardzenia. moja kuzynka najadla sie czekolady i jej cora bardzo plakala, nie mogla sie wyproznic. ja nie lubie wstawac w nocy wiec unikam takich atrakcji.codziennie tez masuje malemu brzuszek przed snem. to go uspokaja i nie budzi sie z twardym brzuszkiem i placzem. no i tak sobie spimy czasem do 11 :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 maja 2008, 14:28

Ja przez pierwszy miesiac byłam na diecie lekkostrawnej - miałam mieć ją parę dni po cesarce, ale przetrzymałam ją dłużej w trosce o brzuszek Lenki. Po miesiącu jadłam już prawie wszystko, może mniej smażonych i ciężkich, ale zdarzało się :ico_oczko:
Czekolade jadłam, kilka razy skusiłam się na pomarańcze czy Colę, ale starałam się jeść te "niedozwolone" produkty wieczorem, wtedy była dosyć długa p :ico_oczko: przerwa w karmieniu (ok 5 godz). Jak Lenka miała 2 miesiące była wigilia - jadłam wszyściuteńko w tym kapustę z grochem, grzybową, itd ale w mniejszych ilościach. Nie było żadnego problemu. Poźniej - jak skończyła 3 miesiące jadłam już zupełnie wszystko. Tydzień temu skończyłam karmienie i ważę 5 kg mniej niż przed ciążą :ico_brawa_01:

amigagdynia86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 668
Rejestracja: 17 mar 2009, 16:39

08 lut 2010, 23:32

A ja od samego porodu jadlam wszystko i tu nagle pach w czwartym miesiacu pojawila sie skaza i jem niewiele :ico_noniewiem:

Anita0000
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2010, 12:39

06 gru 2010, 23:32

ja piję dużo soków jednodniowych, żeby dostarczyć organizmowi jak najwięcej witamin. Ponoć nie szkodzą dziecku, a wręcz przeciwnie. Nie wiem co wy o tym myślicie?

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

07 gru 2010, 16:07

Anita0000, soki sa dobre o ile sa na prawde swieze.zle przechowywane traca swoje wartosci a wrecz staja sie szkodliwe.lepiej juz zainwestowac we wlasna sokowirowke :ico_oczko:

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość