Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

08 sty 2008, 00:38

Magda Sz., hhehehehehe, raczej duzo nie popiszemy, ale co nam tam :ico_oczko: piszcie dziewczyny co porabiacie, wiem, ze gosia sie pani na stolicy zrobila, ja sie za pyszne winko maladze sprzedalam a magda... ty na wyspach gdzie siedzisz??? A reszta??

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 sty 2008, 15:03

hej hej co za ruch sie zrobil jestem w szoku :ico_szoking:
Magda Sz. pisze:Kolka, a ciebie chyba znam z widzenia,chodzilas chyba do 3 tak?

a jak ty poznalas kolkę? Po tym zdjeciu w avatarku??? :ico_smiechbig:
osita pisze:gosia sie pani na stolicy zrobila

no ja to paniusia wielka. Więc od dzisiaj proszę się do mnie zwracać pani Gosia, ewentualnie Jaśnie Pani Gosia, bądź Miłościwa Gosia. (Do wyboru :-D )

A i jeszcze asike82 trzeba tutaj ściągnąć.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 sty 2008, 20:45

gosia888 pisze:Więc od dzisiaj proszę się do mnie zwracać pani Gosia, ewentualnie Jaśnie Pani Gosia, bądź Miłościwa Gosia. (Do wyboru :-D )

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: nie wymadrzaj sie laska, to jest Milosciwa Gosiu (sama wybralam :-D )
gosia888 pisze:A i jeszcze asike82 trzeba tutaj ściągnąć.

no to dawaj, podskoczymy w rankingu o kilka oczek :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 sty 2008, 10:55

osita pisze:to jest Milosciwa Gosiu

tak już lepiej :-D

Patrzcie jest nas 4 (licze tez asike82) na forum z Siedlec. Jedna jest w hiszpanii, druga w Irlandii, trzeciej facet wyjezdza do anglii a czwartej chce sie wyrwac. Czy te Siedlce sa takie beznadziejne? Że nie można siedziec na tyłku tylko trzeba gdzies jezdzic?

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

13 sty 2008, 02:05

Czy te Siedlce sa takie beznadziejne? Że nie można siedziec na tyłku tylko trzeba gdzies jezdzic?
_________________

gosianie tylko siedlce ja tutaj poznalam mnostwo ludzi i kazdy z innej czesci pl niestety rzad w pl nie jest w stanie dac zwyklym ludziom takich zarobkow (proporcjonalnie do cen w sklepach) jak tu i takich warunkow mieszkalnych wiec kazdy ucieka gdzie mu lepiej :ico_haha_01: zobacz my tutaj utrzymujemy sie tylko z wyplaty meza i zasilku na dzieci a jestesmy w stanie sami wynajac dom,kupic dobry samochod,nie wybierac z polek najtanszych towarow pozwolic sobie na jakies przyjemnosci i jeszcze zostaje. no i gdyby takie proporcje byly w pl to by sie chyba nikt nie zastanawial i wolal siedziec tam z rodzina i znajomymi :-)
gosia888 pisze:a jak ty poznalas kolkę? Po tym zdjeciu w avatarku???
nooo :-D
osita pisze:magda... ty na wyspach gdzie siedzisz???

mieszkamy w carlow 80 km od dublina.Ja ciebie tez nie kojarze a mieszkalam na florianskiej!!!!!za rogiem!!!!!!po sasiedzku!!!!ale numer :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

15 sty 2008, 16:49

Magda Sz. pisze:mieszkalam na florianskiej!!!!!za rogiem!!!!!!po sasiedzku!!!!ale numer :-D

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: no to juz w ogole... ale moja ciotke to w takim razie musisz znac, bo ona na florianskiej miala sklep papierniczy :-D a moi rodzice sklep z kurami w podworku :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: czyli juz masz mnie obcykana :ico_oczko:
Magda Sz. pisze:zobacz my tutaj utrzymujemy sie tylko z wyplaty meza i zasilku na dzieci a jestesmy w stanie sami wynajac dom,kupic dobry samochod,nie wybierac z polek najtanszych towarow pozwolic sobie na jakies przyjemnosci i jeszcze zostaje.

ja mam pensje podstawowa i tez praktycznie utrzymuje dom. ale my mamy wlasne mieszkanie, wiec odpada wynajem. samochod kupilismy jeszcze w pl, ale remonty pochlaniaja... a dodatek na Carmen to... 17€ miesiecznie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: wiec kokosow to ona nie wnosi do budzetu :ico_haha_01: ale i tak spokojnie wystarcza na chleb, do chleba i jeszcze na male szalenstwa. A jak juz mezu od czasu do czasu cos przyniesie to w ogole git, mozna spoko odlozyc no ale to zalezy od tego jakie kto ma zdolnosci do wydawania kasy, bo gosia to wydaje mi sie ze by tutaj nie przezyla, hahahhahaahhaa :ico_haha_01:
gosia888 pisze:Czy te Siedlce sa takie beznadziejne?

a ja mam do siedlec sentyment... moze dlatego ze mnie tam nie ma??? zreszta, ja wyjechalam nie za kasa, ale za facetem. w sumie na poczatku mialam o wiele gorsze warunki niz w siedlcach, zarowno jesli chodzi o warunki finansowe jak i mieszkaniowe :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 sty 2008, 12:55

osita pisze:bo gosia to wydaje mi sie ze by tutaj nie przezyla, hahahhahaahhaa

haha to mi dosrałaś. A ja własnie chcę zacząć oszczędzać. Tylko nie bardzo mi to wychodzi :ico_placzek:

Magda Sz. jakie fajne zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: A ja jadę 24 lutego do Irlandii do kolezanki na 8 dni :ico_brawa_01: Kupiłam bilety z centralwings za 201zł :ico_szoking: dla mnie i dla Tomka. Fajna taka promocja. A ty teraz kiedy przyjeżdżasz?

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

17 sty 2008, 15:18

gosia888 pisze:A ty teraz kiedy przyjeżdżasz?

ja dopiero w lato na przelomie lipca i sierpnia.
gosia888 pisze:A ja jadę 24 lutego do Irlandii do kolezanki na 8 dni Kupiłam bilety z centralwings za 201zł dla mnie i dla Tomka. Fajna taka promocja.

strasznie tanio :ico_szoking: mozna trafic tym bardziej ze teraz taki okres malo ruchliwy
osita pisze:ale moja ciotke to w takim razie musisz znac, bo ona na florianskiej miala sklep papierniczy a moi rodzice sklep z kurami w podworku czyli juz masz mnie obcykana

noooo teraz juz wszystko jasne!!!Kojarze twoja ciotke a wsklepie pracowala mojego kolegi mama Pawlik chyba na nazwisko :ico_noniewiem: ja piernicze ale ten swiat maly :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-17, 14:19 ]
gosia888, a do jakiego miasta jedziesz do Irl?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 sty 2008, 10:53

Magda Sz. pisze:gosia888, a do jakiego miasta jedziesz do Irl?

pytałam już się Aśki gdzie mieszkasz bo ja też do jakiegoś miasta 80km od dublina. Ale troche w innym kierunku ja jadę do Birr. Nawet mogę Ci pokazać na mapce gdzie, bo już dziewczynom na tt wklejałam, ale do belfastu to daleko więc raczej sie nie spotkamy.
Obrazek

Magda Sz. pisze:strasznie tanio


no wiem, bo jak patrzyłam to zawsze musiałam płacić opłatę lotniskową czyli minimum te 400zł a tutaj było bez opłaty. I dlatego jadę, obliczyłam że tyle to płacę niance tygodniowo więc tak jakby lot miałabym zadarmo :ico_brawa_01:
Magda Sz. pisze:ja piernicze ale ten swiat maly

no a siedlce to już w ogóle. Moi rodzice też kojarzą osity rodziców bo tam kurczaki zawozili :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

18 sty 2008, 14:42

Magda Sz. pisze:Pawlik chyba na nazwisko :ico_noniewiem:

no ladny ten kolega byl :-D On Pawel chyba... mama to Ania :ico_oczko:
Magda Sz. pisze:ja piernicze ale ten swiat maly :ico_haha_01:

najlepsze jak spotykasz sasiadow tak przypadkiem :-D
Pamietam jak pojechalam z tata i w/w ciotka do Bulgarii... mialam jakies 6 lat :ico_oczko: zajechalismy w nocy, rozbilismy sie (namioty wtedy obowiazkowe) i za jakas godz podjezdza samochod i slyszymy "piekna" polszczyzne :ico_oczko: Tata wyszedl im biedakom pomoc i okazalo sie ze na plazy liczacej kilka km, na placu dla kilku tys namiotow obok nas rozbili sie polacy, z siedlec i to do tego z bloku ktory z naszych okien widac :ico_oczko:
Moi rodzice też kojarzą osity rodziców bo tam kurczaki zawozili :-D

moj tata wie doskonale kim jest twoja mama i Pawla tez kojarzy. Chyba z Arkadii... :ico_oczko:
Zreszta, w Siedlcach to jest tak, ze o mnie wiedza wiecej te stare plotkary niz ja sama :ico_zly: Ciotka mi raz opowiadala ze zatrzymala ja babka na miescie i mowi: Pani Haniu, slyszalam ze Ani tesc umarl, zlozy jej pani kondolencje!!! :ico_szoking: Ciotka galy w slup bo 1. ja bylam wtedy w PL i jakos specjalnie nikt z tym sie nie obnosil, bo ani to znajomy niczyj ani temat do rozmow a po 2. nie wiedziala kim byla babka :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość