Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 mar 2007, 14:40

a my na swoje wesele przyjechalismy 3 dni przed niz z UK i wyjechalismy zaraz po nim tez do UK, ale tam wtedy mieszkalismy, wiec mozna powiedziec, ze mielismy tylko podroz 'slubna' do Polski :-D

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

29 mar 2007, 15:13

my od razu w poniedziałek z rana po slubie pojechalismy do Zakopanego na tydzień. Mąż mi zrobil taka niespodzianke. Powiedzial mi w sobote kolo polnocy, a i tak chcial powiedziec dopiero w poniedzialek z rana ze mam sie pakowac i jedziemy w podroz poslubną... bylo cudownie :)

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

13 kwie 2007, 13:07

My nie mieliśmy podróży poślubnej ani po ślubie cywilnym, ani po kościelnym. Ale już od kilku lat wybieramy się gdzieś na dłużej. Może w końcu się wybierzemy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

21 kwie 2007, 15:32

My podróż poślubną mieliśmu rok po ślubie. Byliśmy w Chorwacji na wyspie Murter - tylko we dwoje oczywiście. Wrażenia niezapomniane!

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 maja 2007, 10:05

ja chcialabym w podroz poslubna pojechac od razu po weselu, nie chce poprawin wole te pieniadze wydac na jakas podroz...nie musi byc daleko, bylebysmy byli razem i bylo romantycznie i wesolo :ico_haha_01:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

16 paź 2007, 19:32

Już pisałam w wątku podróżniczym. Pojechaliśmy pociągiem do Moskwy, tam wsiedliśmy w pociąg do Ułan Bator, kilkanaście dni spędziliśmy w Mongolii jeżdżąc jeepem po kraju, potem w autobus i do Pekinu.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 kwie 2008, 00:56

ja nie rozumiem podrozy poslubnych po roku??? hihi
my niestety nigdzie nie moglismy pojechac bo adam zaraz po slubie zaczal nowa prace, moglismy tylko wyskoczyc na dlugi weekend do zakopca.. hhihi mimo ze to komercyjne miejsce na maxa to bawilismy sie niezle
dopiero w zimie sobie odbilismy i poszalelismy na nartach w szzczawnicy hehe no ale to juz nie byla prawdziwa podroz poslubna nie?

pozdro

lilo

15 kwie 2008, 08:11

madziorka hihi pisze:ja nie rozumiem podrozy poslubnych po roku???

To jest tak - bierzesz ślub, a w rok po nim jedziesz na wczasy które z mężem określacie jako podróż poślubna, skoro nie mogło jej być wcześniej. Ślub był?? - był, podróż była?? - była, no i to jest podróż poślubna :ico_oczko:
W sumie chyba nie ważne kiedy, ważne, żeby było co wspominać.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 kwie 2008, 10:34

hihi to nie to samo co po slubie... hmmm ale niewazne
kazdy wyjazd moze byc podroza poslubna jesli spedzony z mezem, fantastycznie , pieknie romantycznie hihi
my takich mamy sporo na swoim koncie hihi

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 maja 2008, 10:20

szczako pisze:Już pisałam w wątku podróżniczym. Pojechaliśmy pociągiem do Moskwy, tam wsiedliśmy w pociąg do Ułan Bator, kilkanaście dni spędziliśmy w Mongolii jeżdżąc jeepem po kraju, potem w autobus i do Pekinu.


cudownie!
Ja już nakręciłam Mareczka na Petersburg na wlasna reke. Byłam na objazdówce kiedyś więc troszkę znam miasto i wiem jak dojechać tanio na własną rękę wieć może też tak zrobimy z przystankiem w Daugavpills na Łotwie, potem Pietierburg i okoliczne pałace (mniam), a jakby pieniążek był to może i Moskwa :-) Chociaż ja najbardziej na świecie kocham Imperium Rosyjskie i ten niesamowity jedyny w swoim rodzaju smrodek byłej stolicy, o którym pisze wielu wybitnych (por. "Zbrodnia i Kara" jedna z perwszych stron)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość