makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: Własny biznes

17 cze 2021, 23:40

Żeby łatwiej się orientować w kwestiach kadrowych wykupiłam abonament w tym portalu portalkadrowy.pl/ mam w jednym miejscu wzory dokumentów, akty prawne, e-szkolenia, podcasty, można też zadawać pytanie ekspertom

lorry
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 lis 2019, 00:22

Re: Własny biznes

22 sie 2021, 18:05

prowadzę salon fryzjerski, na co dzięń uzywam w pracy sprzętu od Babyliss pro, to moja ulubiona marka sprzętu, wiem że bedą w pracy mnie nie zawiodą, niedawno kupiłam parę nowych sprzętów m.in. maszynkę w metalowej obudowie w kolorze miedziano-złotym, ma silnik ferrari

sabbatu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2021, 00:47

Re: Własny biznes

23 sie 2021, 02:28

Jeśli planujemy otworzyć skuteczny i dobry biznes, warto go przemyśleć. Bez tego poniesiemy stratę.

vandaiba
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:38

Re: Własny biznes

24 sie 2021, 23:48

zastanawiałąm sie ostatnio nad kupieniem dostępu do tego serwisu widziałam, że można skorzystać z okresu próbnego, kalkulatorów, aktów prawnych, dobrze jest mieć miejsce gdzie można szybko i łatwo zaktualizować swoją wiedzę

Vertosix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2021, 11:03

Re: Własny biznes

18 mar 2022, 15:33

A jak radzicie sobie z klientami, którzy nie chcą zapłącić za usługi. Chodzi mi tu głównie o branże B2B. WEdług mnie w takiej sytuacji najlepiej jest kosryzstać z pomocy profesjonalnej firmy, tk®óa specjalizuje się w takich sprawach - windykacja-online.pl świadczą usługi wysokiej jakości i pomagają odzyskać należności ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość