dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: boląca miesiączka

24 lis 2021, 13:27

Może masz endometriozę? Ja też miałam potworne bóle brzucha podczas miesiączek a po diagnostyce w szpitalu medicover okazało się że przyczyną jest endometrioza.

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: boląca miesiączka

27 gru 2021, 01:32

Niekoniecznie to musi być endometrioza. Niektóre kobiety cierpią bardzo podczas miesiączek, mnie mówiono że to się skończy po porodzie a nadal płakałam z bólu w te dni... tylko miałam też pod opieką dziecko i nie mogłam się zawinąć w kołdrę i zniknąć na te 3 dni jak wcześniej. Ginekolog zapisał mi wtedy tabletki, mam drovelis i muszę przyznać, że różnica jest ogromna. Krwawienia są regularne ale naprawdę bezbolesne. Polecam dlatego antykoncepcję.

ulla990
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 09 sie 2017, 07:34

Re: boląca miesiączka

01 lip 2023, 19:45

Mi też pomogło przerzucenie się na podpaski eko. Te normalne "znane" są chlorowane, jest tam napakowane sporo chemii. Z kolei te z Ginger Organic są z czystej organicznej bawełny, bez pestycydów i nie są chlorowane. Ja się w nich czuję o wiele lepiej i wiem, że są lepsze dla mojego ciała.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość