Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

21 kwie 2008, 17:38

Anteko a ty mieszkasz u tego chłopaka? Nie smuc się zobaczyz wszystko się ułoży ;) Myśl teraz o swoej kruszynce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Anetka_smutna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 15 kwie 2008, 09:24

22 kwie 2008, 13:13

Nie. Naszczescie nie mieszkam tam, bo bym chyba zwariowała...!!Naprawdę, jego rodzina wogole sie niczym nie przejmuje! A tym bardziej mnął i moim dzieciek.

[ Dodano: 2008-04-27, 20:43 ]
Cześć dziewczyny! :ico_haha_02: Chciałam sie zapytać jak to jest ze snem mojego maluszka?A dokładnie kiedy on śpi? I czy on czuje kiedy jak śpię?? Jestem w 18tygodniu

[ Dodano: 2008-04-28, 09:29 ]
Cześć dziewczyny! :ico_haha_02: Chciałam sie zapytać jak to jest ze snem mojego maluszka?A dokładnie kiedy on śpi? I czy on czuje kiedy jak śpię?? Jestem w 18tygodniu

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

30 kwie 2008, 11:04

hej co do uczulenia, możliwe, że masz od nowalinek., ale rade wybrać się do lekarza. Co do przyszłych teściów, to ja mam nie zbyt, ale za to narzyczony mój jest dobry dla mnie, kochamy się..ale to mniejsza o to. Widze ładna dziewczynę, co ma dylemat. Pomyśl o dzidzi, czy chcesz by odczówała, że zostałaś z tyranem dla niej i miała poczucie wuny(chyba nie??), trzymam za Ciebie kciuki, a na kiedy masz termin. Jedz na co masz ochote, trzymaj sie:* :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Anetka_smutna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 15 kwie 2008, 09:24

27 maja 2008, 18:33

Dziekuje, teraz jestem w 23tygodniu, i juz czuje bardzo silne ruchy, juz odeszłam od niego...

Awatar użytkownika
Anetka_smutna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 15 kwie 2008, 09:24

28 maja 2008, 08:52

Dziewczyny ja załączyłam taki post chlopiec czy dziewczynka??Zobaczcie na niego, i napiszcie co o tym sadzicie??Z gory dziekuje

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

09 cze 2008, 20:35

Anetka_smutna, a co on na to że pwiedzialaś mu koniec????

NICOLA_1985

11 cze 2008, 08:13

Nikt nie ma prawa odbierać Ci dziecka, a sąd zawsze jest po stronie matki więc nie masz się co matrwić. zakończ znajomość z tym chłopakiem bo w ogóle nie dorósł do roli ojca i męża a będzie tylko gorzej niepotrzebny stres dla ciebie i dziecka :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Anetka_smutna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 15 kwie 2008, 09:24

14 cze 2008, 21:45

Dziewczyny powiedzcie co mam zrobić, ostatnio coś bardziej i częściej boli mnie brzuch na dole tak jak na okres, i troche z tyłu kregosłup na dole, przestraszyłam sie i poszłam do lekarza, zbadał mnie i powiedzial ze dziecko i macica jest wysoko, ze wszytsko jest pozamykane, i zapisał mi no-spe dwa razy dziennie, gdyby po niej mi nie przeszło to wtedy mam sie udać do szpitala, najbardziej mnie boli jak ide na spacer. To taki chamski ból ze tak sie juz wyraże... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: doradzcie co zrobić. Teraz mi sie konczy 25tydz

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 cze 2008, 22:23

Anetka_smutna najlepiej dużo wypoczywaj, staraj się leżeć i bierz no-spę. Ja biorę no-spę od początku ciąży, od tygodnia trzy tabletki dziennie. A chodzisz do lekarza prywatnie? Może warto skonsultować się jeszcze z innym lekarzem.

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

23 cze 2008, 11:41

Anetka_smutna pisze:Dziewczyny powiedzcie co mam zrobić, ostatnio coś bardziej i częściej boli mnie brzuch na dole tak jak na okres, i troche z tyłu kregosłup na dole, przestraszyłam sie i poszłam do lekarza, zbadał mnie i powiedzial ze dziecko i macica jest wysoko, ze wszytsko jest pozamykane, i zapisał mi no-spe dwa razy dziennie, gdyby po niej mi nie przeszło to wtedy mam sie udać do szpitala, najbardziej mnie boli jak ide na spacer. To taki chamski ból ze tak sie juz wyraże... doradzcie co zrobić. Teraz mi sie konczy 25tydz
mysle, ze powinnas teraz duzo wypoczywac i sie oszczedzac. Niestresuj sie nie potrzebnie, bedzie dobrze:)))
Oddychaj gleboko nosem, az sie brzuch uniesie i wyposzczaj powietrze powoli ustami, mi to pomagalo:), powodzenia i pisz jak sie czujesz, a wrazie mocnych boli jedz do szpitala, zrobia kompleksowe badania i opieka na miejscu..nie boj sie, ja bylam teraz w szpitalu a ja juz 35 tydz i wrocilam po 5 dniach juz z lepszym samopoczuciem, pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość