Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

05 cze 2008, 11:17

To jak? Ja już tu jestem a reszta gdzie? Tu pusto, tam pusto :(

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 cze 2008, 11:19

ja juz tez jestem

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 cze 2008, 11:39

a ja byłam tam i sie rozpisałam a wy tu??fajnie :/ok to od teraz juz tu??? :-)

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

05 cze 2008, 11:48

Jagódko!!!
Jesteś już z nami, tak jak i inne dzieciaczki, okrągłe cztery pory roku.
[size=150]Pierwszy uśmiech,
pierwsze a gu gu,
pierwsze raczkowanie,
pierwszy samodzielny krok. [/size]


[size=150]Rośnij nam dalej. Rośnij w uśmiechu, szczęściu i radości. Biegaj za motylkami, chwytaj promyki słońca, kochaj mamę i tatę!!!![/size]

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-06-05, 11:49 ]
Ja już tu życzenia złożyłam i z łezką w oku pożegnałam tamten wątek.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 cze 2008, 11:53

a co tamtem watek nam wykasuja??tyle stron naskrobałysmy, tyle rozterek omowiłysmy :ico_szoking: zal i szkoda, ale to teraz mamy nowe pole do popisu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 cze 2008, 12:02

Obrazek

dla naszej ukochanej najmłodszej majowej dziecinie!!! o której jej Mama tak słodko pisze, że aż łzy się w oczach kręcą!!! życzę Wam moje Jagodzianki przekochane, żeby w kolejnych latach wspólnego życia było jak najmniej tych niewiadomych!!! żebyście coraz lepiej się poznawały/li, żeby Jagoda wypełniania Wasz dom, Wasze życie i serca radością, uśmiechem i szczęściem!!! Jagódko, bądź zawsze takim promyczkiem dla Rodziców i rodziny, no i dla cioć i kuzynostwa z TT :ico_buziaczki_big:

Massumi ależ Michu śpiewa!!! :ico_brawa_01:

Laseczki, mam pomysł...zostawmy już te nasze smuty tutaj i chodźmy z radością na nowe stronki!!! niech nam tam zaświeci piękne czerwcowe słońce i przyćmi te smutaski! co???

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

05 cze 2008, 12:09

zborra, ja jestem za. No troszkę łezka się w oku kręci bo tam tyle się zdarzyło przez ten rok, ale ale tutaj też będzie dobrze i nowe doświadczenia nas czekają :) To z okazji przeprowadzki stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
A co? hihihi :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_buziaczki_big: Kochane majóweczki

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 cze 2008, 12:56

jejku dziewczyny jestescie niesamowite

wlasnie wrzucmy troski z kąt i cieszmy sie słonkiem

chociaz ja musze troszke ponarzekac bo zapusciłam sie ze szkolą i kurde projekty na mnie czekaja i kwiczą a ja nic

wiecie co podziwiam laski ktore mają dzieci pracują i jeszcze studiują
byc moze bym dała rade ale dom by mi zarósł pajęczyną :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

05 cze 2008, 13:03

Hej.

To i ja witam się na nowym wątku :-D

Wiktor usnął 5 minut temu i dosłownie w tym samym momencie zaczęli mi kosić trawę pod oknem :ico_zly: Ciekawe czy go obudzą...

I kicha mi od rana - są dwie opcje : albo mu coś siedzi w nosku, albo znowu katar :ico_olaboga: Matko jedyna znowu nieprzespane noce przede mną :ico_noniewiem: Dałam mu uderzeniową dawkę Cebionu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 cze 2008, 13:25

i :ico_tort: i :ico_tort: i :ico_tort: i jeszcze jeden :ico_tort:

Jagodko...Sto latek,duzo usmiechu na slodziutkiej buzce i mnostwa pomyslow na zabawy zyczy Maya z ciacia Darią!!!

a ja co?zaspalam na nowy wątek?...wstalysmy o 9.00 :ico_szoking: co nam sie nie zdarza....a Maya do teraz jeszcze na drzemke nie poszla i w tym systemie bedzie miala chyba dzis tylko 1 :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-05, 13:55 ]
ej...no swietnie...Maya znow zostala sama w sypialni i polozyla sie na swoja poduszke i spi :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: ...no na taki moment czekalam ze zanosze ja do sypialni,wychodze a ona sie sama uklada i dokonuje aktu samousypiania......

u nas dzis piekna pogoda,juz pranko na dworze wisi....jutro ide do pracy bo babka sprzatajaca potrzebuje pomocy wiec dodatkowa kasa bedzie......A. tez codziennie robi nadgodiny ale fajnie bo jest mozliwosc....moze uda nam sie szybciej nazbierac kaske na mebelki nowe do salonu :ico_noniewiem: ......bo teraz mamy troch nie tak jak byc powinno,ciezki TV stoi na szafce do LCD i musi byc asekurowany stolem zeby na Maye nie spadl....wiec na swieta chcemy nowy TV a na teraz by sie taka rogowka rozkladana nam marzyla :ico_haha_01: ......wiec nic tylko pracowac i odkladac :-D ......a juz nie mowie ze nad morze by sie pojechalo tez w lato......hihihi i do Paryza na tydzien bym chciala......no to juz koncze te optymistyczne wywody bo niestety do niczego one nie prowadzą :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość