Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

02 lip 2008, 09:44

secret25 pisze:Ja to znowu słyszałam mądrość ludową,że to przy dziewczynce ogarsza się wygląd a przy chłopcu na odwrót:)
ja też to słyszałam i wszyscy naokoło twierdzili że urodzę chłopca, a jednak urodziłam córkę :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 lip 2008, 08:44

secret25 pisze:eve.okJagunia jest przesliczna!!Duży całus dla niej,mój syn się dołącza:)


secret dziękujemy, Jaga buziaki przyjęja z miła chęcią, bo chłopców uwielbia :ico_brawa_01: jakos tak od urodzenia wyczuwa w czym rzecz tkwi, więc jakby co - zapraszam na swatania :ico_oczko:

a z tymi przesądami to nic nie wypala raczej...ani że brzuch szpiczasty na chłpoca, ani że na dziewczynke brzydka cera...to chyba od hormonów każdej z nas zależy :-)

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

10 lip 2008, 13:55

Hej :)
w moim przypadku jeśli chodzi o cerę to zauważyłam, że mam więcej króst na twarzy i w ogóle mam cerę jak nastolatka przy pierwszym trądziku ;-) włosy wypadają trochę bardziej niż zawsze (widzę w sitku po kąpieli zawsze) i stały się jakieś dziwne, bez połysku. kolor swoją drogą mi się wypłukał ale ogólnie są takie szorstkie jakies. orientujecie się może jak to jest z farbowaniem włosów w ciąży? jedni uważają, że nie można, inni że to nie przeszkadza. podobno przy blondach trzeba się wstrzymać w pierwszym trymestrze. ja mam można powiedzieć miedziane i chciałabym odświeżyć ten kolor bo jak wspomniałam zrobił się beznadziejny i nijaki. no ale sama już nie wiem czy można czy nie :-/

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 lip 2008, 15:12

ja w pierwszym trymestrze profilaktycznie sie wstrzymuję, ale potem - raczej nie ma przeszkód :-)

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 wrz 2008, 15:34

Ja na początku nie miałam żadnych problemów, mam dosc skomplikowana syuacje gdyz czoło mam bardzo suche, policzki są w porządku, nos i podbródek tłustawe, często wyskoczyło to i owo. Zaczeło się od tego, że czoło nie było suche, potem niestety nos i broda zrobiły się potwornie tłuste, na nosie wyskoczyły mi dwie krosty (w 6 miesiącu) i dopiero teraz zaczely schodzic. Wszystkiego probowałam wlacznie z masciami hormonalnymi.
Włosy natomiast były koszmarem. Moim jedynym objawem ciąży nie byly nudnosci, itd tylko łupież, bardzo wredny, w koncu udało mi się go pozbyć to włosy zrobiły się potwornie tłuste. Jak były umyte były piękne, ale po kilku godzinach był dramat. Po porodzie były super, cera też zrobiła się lepsza, ale po 4 miesiacach włosy zaczeły wypadac.
Teraz jest juz znacznie lepiej.

Awatar użytkownika
anetusia83
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 03 maja 2007, 21:53

21 wrz 2008, 18:07

ja wygladam jak nastolatka z tymi wypryskami.cala w krostach hahaha

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

22 wrz 2008, 09:03

Ja też mam pełno wyprysków a co do farbowania pytałam się lekarza powiedział,że nie ma przeszkód.Jeśli farba nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży to jest to zaznaczone na opakowaniu.I nie można stosować jakiś nie znanych mieszanek bez opakowania.

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

26 wrz 2008, 17:25

jak narazie tez nie nazekam na wyglad mojej cery,ale to dopiero 7 tydzien,wiec -oby nie-wszystko przede mna...
a co do czuprynki to mimo haed&sholders łupiez mam na baczkachi tylko w tych miejscach
a mam ciemne włosy wiec najlepiej jak bym sie tego draństwa pozbyła raz na zawsze,moze jakis szampon z apteki...zapytam lekarz czy mozna

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

26 wrz 2008, 19:39

z moja cera jak na razie bez zmian

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

01 paź 2008, 22:36

rybcia82 pisze:najlepiej jak bym sie tego draństwa pozbyła raz na zawsze,

Ja myłam nizoralem, ale nie pomógł, dopiero elseve ten ciemnoniebieski dał radę.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość