Ula39
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2012, 00:28

Re: Jak zająć dziecko?

12 lis 2012, 00:35

Cześc.

Dziecku musisz poswiecać bardzo dużo czasu to jest najważniejsze tak szczerze mówiąc.
Druga ważna rzecz to Link usuniety przez obsługę forum które musisz kupować swojemu milusinskiemu

lilo

Re: Jak zająć dziecko?

12 lis 2012, 11:36

które musisz kupować swojemu milusinskiemu
Musisz???? Biedne całe pokolenia które wcześniej nie miały takich zabawek :ico_olaboga:
Niektórym to baaardzo zaszkodziło jak widać....

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jak zająć dziecko?

15 lis 2012, 18:30

Ja polecam zabawę z masą solną... nawet dziecko 2-3 letnie będzie sobie coś tam ugniatało, a ze starszym można porobić np. ozdoby świąteczne. Ja nie mam zdolności plastycznych aby samemu tworzyć figurki, ale zawsze można wykorzystać foremeczki do pieczenia ciastek :-D

angelikan
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 06 gru 2012, 09:19

Re: Jak zająć dziecko?

10 gru 2012, 20:39

Moja mała Ania jak siądzie przed telewizor to nie ma jej cały dzień i tylko mini mini i śpiewanie więc z tym akurat nie mam problemu, ale czasami po prostu jadę do rodziców bo tam mieszka moja mała kuzynka trochę młodsza od mojej Ani i tam się bawią od rana do wieczora razem

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Jak zająć dziecko?

03 sty 2013, 16:10

Od razu zakładasz, że jej dziecko spędza tak całe dnie?... Jeśli to codzienność, to pewnie, ze niedobrze, ale chyba kazdy miewa takie dni, że dziecko musi "same się sobą zająć" i na pewno lepsze minimini niż Cartoon, choć w kwestii ilosci serwowanych reklam oba są przeobrzydliwe :ico_zly:

MagiaDziecinstwa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 05 paź 2013, 15:29

Re: Jak zająć dziecko?

05 paź 2013, 15:50

W dzisiejszych czasach niestety w większości przypadków idziemy na łatwiznę i włączamy dziecku albo komputer- albo bajki w tv aby mogły się sobą zająć. To dobre rozwiązanie,jednak tylko na krotką metę.

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: Jak zająć dziecko?

06 paź 2013, 18:20

Czsem mozna, ale póki jeszcze ciepło trzeba wykorzystac możliwośc spacerowania i zbierana! - kasztany potrafia zająć dzieciaki na całe godziny :)

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Jak zająć dziecko?

17 paź 2013, 16:54

magiadzienistwa - no to prawda, ale jeszcze zależy co puszczamy dziecku, bo jak dajemy pilota do ręki i ogląda co chce, to nie jest dobrze, ale jak razem się szuka jakiś fajnych stron, to co innego. My np. lubymi zabawy na stronie ministerstwa środowiska. :) Brzmi poważnie, ale jest tam masa róznych gier, ciekawostek o zwierzątkach, roślinach. Jest co robić. :) http://dzieci.mos.gov.pl/

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Jak zająć dziecko?

18 paź 2013, 14:32

Ciekawa stronka, szczerze mówiąc sama się dowiedziałam paru informacji o jakich nie miałam pojęcia - np dlaczego konie śpią na stojąco. Bardzo dobry pomysł na zaszczepienie w dzieciach ekologii, a przy okazji ciekawe tez dla rodziców.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Jak zająć dziecko?

22 paź 2013, 14:58

Chętnie sprawdzę czy się mojej spodoba. Niedawno odwiedzalyśmy necia, ale tam szybko się znudziła.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość