Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

04 sie 2009, 13:18

Skoro lekarz przepisał to bezpieczne, oczywiście trzeba też stosować tak jak lekarz zalecił.

lilka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2009, 21:37

15 sie 2009, 10:02

I pamiętajcie :
1. nie noście majtek ze sztucznych materiałów, choćby były najpiękniejsze.
2. nie przesadzajcie z podmywaniem ( nie co godzinę!) , wycierajcie się do sucha.
3. uwaga na wkładki, szczególnie latem, one same są mało przepuszczalne, mimo ,że chłonne
4. wietrzcie często krocze, tzn w domu najlepiej bez majteczek , tylko spódnica, w nocy koszulka bez bielizny-pomaga na 100 %.
Jeżeli nie macie oporów, ani dużych upławów, to możecie chodzić bez majteczek także na zewnątrz ( zakupy, praca, spacer). Jesteście w wyjątkowej sytuacji, a czego nie robi się dla zdrowia. wszyscy powinni to zrozumieć.
Nie bójcie się wtedy złego zapachu, czy wydzieliny, bo zapocone majtki z dużą ilością wydzieliny( nawet z wkładką ) lepej nie pachną, a są źródłem grzybów, gdy przez kilka - kilkanaście godzin nie macie ich jak zmienić. Lepiej bez majteczek , przewiewnie i co jakiś czas przetarcie chusteczką do higieny intymnej 9Można to zrobić nawet w wc w mieście ). Te zalecenia szczególnie na upalne lato i siedzącą pracę.
Gdy chłodniej , albo wiatr majtki - obowiązkowe! Pamietajcie o zapaleniu drog moczowych.

5. preparaty z odpowiednią florą bakteryjną ( zawsze pytaj swojego gina! )
6. leczcie też partnerów, inaczej będziecie się od nich cały czas zarażać , nawet już jak jesteście zdrowe.
7. nie kombinujcie z zadnymi lekami doustnymi!

Niunia291
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2009, 12:00

30 sie 2009, 12:23

Żanetko26 !!!właśnie też dużo czytałam o tym FemiVaxin. Pomógł Ci? ja chce go podawać córce, bo ma nawroty infekcji (ostatnio dużo chorowała i po antbiotykach zaczęły się te infekcje i teraz pozbyć się tego nie da). Lekarka też nie umie jej wyleczyć, więc sama szukam leku. Duzo czytałam o tym FemiVaxin i farmacetka też się o nim dobrze wyrażała, podobno jest często stosowany przez kobiety z tego typu problemami. Wyleczył cię?

milka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2009, 16:43

23 wrz 2009, 17:40

Na grzybice pomaga Candivac (sprawdzone, pomógł mi się wyleczyć z uciążliwej infekcji), ale jak jest ze stosowaniem w ciąży to najlepiej dopytać ginekologa.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość