Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

13 lut 2009, 14:37

chloee pisze:Zapisałam małego do przedszkola. U nas wymogi są następujące: pierszeństwo mają dzieci rodziców pracujących

no właśnie, z tego powodu moi chłopcy nie mogą być zapisani do przedszkola państwowego, zadzwoniłam więc do prywatnego, dowiedziałam się, że chętnie przyjmą ale jak usłyszałam ile będę musiała zapłacić to mnie powaliło, 850 zł a ja muszę to pomnożyć razy dwa :ico_szoking: :ico_szoking: a na taki wydatek nas nie stać :ico_placzek: chyba jeszcze trochę posiedzę w domu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 lut 2009, 18:11

pestka pisze:850 zł a ja muszę to pomnożyć razy dwa :ico_szoking: :ico_szoking: a na taki wydatek nas nie stać :ico_placzek:

Ło matko... To faktycznie.
Ja idę w poniedziałek zapisywać- zapisy są od poniedziałku, ale już dziś w gazecie wyczytałam, że z miejscami w przedszkolach ciężko...
Chyba nie mamy szans. Jest u nas 1 prywatne przedszkole. Muszę zadzwonić i zapytać o cenę. Ale chyba jednak w takim przypadku (gdy Pyzy nie przyjmą do państwowego), jeszcze będziemy razem w domu.
Dziewczyny, słyszałyście coś na temat obowiązkowego uczęszczania maluszków pięcioletnich do przedszkola? I to od tego roku?

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

20 lut 2009, 20:40

Hej :-)

my tez jak narazie w domku siedzimy :-) w tym roku do przedszkola nie pójdzie może za rok zobaczymy :ico_oczko:

pestka pisze:ale jak usłyszałam ile będę musiała zapłacić to mnie powaliło, 850 zł
:ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

21 lut 2009, 12:16

Witam :-D

Ja nawet nie mam co myśleć o przedszkolu dla Majki :ico_placzek: najbliższe jest 20 km od domu, a żeby się do niego dostać musiała bym pewnie mieć jakieś układy. No cóż przedszkolujemy :ico_oczko: się w domu w tym roku, może za rok się przeprowadzimy to w tedy coś pomyślimy.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

25 lut 2009, 00:42

Kacper juz zapisany i przyjęty od wrzesnia napewno :ico_sorki:

zapisaliśmy go do dwóch
w styczniu do jednego i tam juz był prawie komplet,tzn 3 miejsca jeszcze wolne ale...,no własnie nie tak szybko
dr powiedziała że pierwszeństwo mają dzieci rodziców pracujących,a jak ja nie pracuje to po co go chcemy dać do przedszkola :ico_puknij: noż kurcze po to właśnie abym mogła pójsć do prcy nie :ico_noniewiem: trudno sie domyśleć
a i w tym wymagane były pieczątki z zakładu pracy

a w drugim przyjęcia od lutego były ,złożyliśmy i bez żadnych pieczątek,na pytanie kiedy będzie wiadomo czy Kacper został przyjety pani odpowiedziała że dziś juz wiadomo i jest przyjety :ico_sorki: :ico_brawa_01: zapisywaliśmy gow drugim dniu składania zgłoszeń :ico_oczko:
jak widać każde przedszkole inne ma wymagania i trzeba próbować w kilku

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 lut 2009, 10:16

Hej
My juz zapisani do przedszkola , Antos idzie od września :ico_oczko:
Bedzie chodził od pon do piąt od 9.00 do 13.00 :ico_oczko:
Jak narazie jak słyszy o przedszkolu to protestuje...i to mnie martwi... :ico_noniewiem:
kasiekk pisze:dr powiedziała że pierwszeństwo mają dzieci rodziców pracujących,a jak ja nie pracuje to po co go chcemy dać do przedszkola :ico_puknij:

no rzeczywiście mądre pytanie...bardzo mądre :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

26 lut 2009, 22:14

my składamy jutro podanie. składa się w jednym przedszkolu i wpisuje się na podaniu przedszkole rezerwowe. Mam nadzieję, że mi nikt nie zada pytania takiego jak dla kasiekk. Ja będę z małym w domu a Kinga musi troszkę się uspołecznić.

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

01 mar 2009, 12:48

Witam mamusie.
Jeremy juz pare miesiecy chodzi do przedszkola. W Holnadii mozna dziecko poslac na 2,5 godziny dziennie ,Ja z tego skorzystalam i powiem,ze jestem bardzo dumna mama "duzego" przedszkolaka.
Za rok Jeremy idzie do szkoly,wiec mysle,ze dobrze zrobilam,bo te 2,5 godz. dziennie przyzwyczaja Go i oswoja ,mam nadzieje,ze za rok nie bedzie placzu gdy maluch pojdzie na caly dzien do szkoly.
Jeremy z przedszkola jest zadowolony, czasem bywa tak,ze nie chce wracac ze mna do domu ...myslalam,ze bedzie naprawde zle, placzliwie i wogole,ze nie zostanie beze mnie-ale mnie milo zaskoczyl. :-)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

01 mar 2009, 14:58

Elzunia, witaj, jak ja Cię dawno nie widziałam :ico_haha_02:
Elzunia pisze:Za rok Jeremy idzie do szkoly
jak to do szkoły??????????????? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

01 mar 2009, 15:15

KAcper chce iść do przedszkola ,pyta kiedy pójdzie,mówi że będzie tam sie bawił,że bedzie miał dużo koleżanek i kolegów hihi i mówi ze mamy tam nie bedzie bo mama pójdzie do pracy :-D ciekawe czy potem ten zapał mu zostanie jak juz zobaczy co i jak,oby mu sie spodobało :ico_sorki:
ja go zapisałam na 8 godzin narazie,to potem można zmienić i dać na mniej,ale w tej chwili nie wiem jeszcze ile będzie tam przebywał,bo nie wiem jak z moja pracą,zobaczymy później jak to będzie

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość