Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 wrz 2008, 19:39

slonko2008 pisze:Ja też was witam kochane nie wiem czy moge już z wami pisać bez mojego małego
Jak to nie wiesz???Przeciez to tez Twoj watek kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
slonko2008 pisze:miszka, a widzisz udało i jak to pięknie zrobiłaś teraz będziesz musiała zrobić piekną pierwszą strone z naszymi maluszkami
No wlasnie i z tym moze byc gorzej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

30 wrz 2008, 19:43

No mój maluszek już wykąpany,pachnący i nakarmiony smacznie śpi!!! a ja mam góre prasowanka,a mojemu synusiowi wczoraj odpadł pępuszek! też wkleiłam w jego pamiętniku na pamiątke,dziewczyny mam pytanie -czy wy podajecie wit.D? Mi tu w szpitalu powiedzieli że nie daje sie nic dzieciom do 6 miesiąca tylko mleko mamusi,tam wszystko jest, :ico_noniewiem: i co nie wiem ,w polsce podaje sie wszystkim dzieciom,nie wiem co robic czy dawać czy nie??? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 wrz 2008, 19:46

Agusia1982 pisze:czy wy podajecie wit.D? Mi tu w szpitalu powiedzieli że nie daje sie nic dzieciom do 6 miesiąca tylko mleko mamusi,tam wszystko jest
Ja wiem ze u nas tak sie sadzi,faktycznie w mleku mamy wszystko jest ale wit D nigdy za duzo,szczegolnie jak sie robi ciemno o 15 :ico_olaboga: Wiec mi mama przywiezie z Polski i mam zamiar przez zime dawac :ico_sorki: Ja dopiero bede kapala po M jak milosc :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

30 wrz 2008, 19:49

może i masz racje,też chyba bede podawać ,ja mam przywiozlam latem z polski jak bylismy na wakacjach,właśnie zapomnialam o filmiku,więc spadam teraz ja sie kąpać,i bede prasować oglądając film,bo wczoraj przegapiłam,bo karmiłam akurat małego,dobranoc dziewczynki,buzki dla was i maluszków,pozdrowionka,miłej i spokojnej nocki!!! :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

30 wrz 2008, 21:23

miszka pisze:Jak to nie wiesz???Przeciez to tez Twoj watek kochana
ja tak zapytałam bo wy już wszystkie z maluszkami i macie takie piękne fotki maluszków a ja jeszcze samotna ale juz za kilka dni napewno wkleje zdjęcie mojego małego chłopczyka :-D :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 wrz 2008, 22:12

slonko2008 pisze:za kilka dni napewno wkleje zdjęcie mojego małego chłopczyka
To akurat nie ulega watpliwosci :ico_brawa_01: Teraz czekamy na Ciebie :ico_brawa_01: Ja bylam pierwsza ,Ty zamkniesz maraton :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 wrz 2008, 23:03

Cześć dziewczyny-tak zaglądam z ciekawości :ico_oczko:
Pati, ależ Twój synuś ma długie włoski :ico_brawa_01:
a mały Nicolas, jaki wyluzowany... wszystkie dzidzie śliczne

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 paź 2008, 00:20

a ja w saloniku sobie siedze maly w baskecie lezy wiec cos czuje ze sie legne na kanapie z malym :-D :-D niech sie ojciec wyspi jutro do pracy na czwarta rano idzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , ja mam ta witaminke ale tak wogle tood ktorego miesiaca sie ja podaje ? od razu czy troszke pozniej bo u mnie tez wieczna szaruga, jutro idziemy na pierwszy spacerek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: o ile padac nie bedzie jak dzis :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 paź 2008, 01:45

adia26 pisze:ja mam ta witaminke ale tak wogle tood ktorego miesiaca sie ja podaje
Od urodzenia mozna,w Polsce juz w szpitalu daja,wiec nie ma problemu :-D
adia26 pisze:od razu czy troszke pozniej bo u mnie tez wieczna szaruga, jutro idziemy na pierwszy spacerek
O to frajda przed Toba,mysmy juz z dwudniowa Natalka na spacerku byli taka nam sie piekna pogoda trafila,za to teraz zaczelo padac i nici ze spacerku wczoraj i pewnie dzis tez :ico_noniewiem: Jej nakarmilam mala ,ale cos sie ona do spania nie kwapi :ico_placzek: Zawsze jej sie w srodku nocy na harce zbiera :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

01 paź 2008, 11:41

witam,mój szkrabek śpi,a ja już mam posprzątane,obiadek sie robi i troszke mam luzu,tylko ta sterta prania leży dalej nie wyprasowana :ico_noniewiem: musze sie zaraz zabrać i za to,tylko że pewnie już za chwile obudzi się mały żarłoczek na cycusia :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość