Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 paź 2008, 09:55

cześć dziewczynki moje kochane, ja straciłam głos, gardło mnie boli i mam kaszel nie do zniesienia.

co do tej mojej operacji to bedą miała metodą laparoskopową.

Frydzuś...czy Twoja mama też miała usuwany cały woreczek czy tylko kamienie?

Ja się jakos narazie jeszcze nie boję....chyba ten lekarz u którego byłam, uspokoił mnie, pewnie zacznę sie bać jak bedzie bliżejj zabiegu.

Bożenko fajowe te ciuszki.

[ Dodano: 2008-10-05, 11:33 ]
A TU życzonka dla Naszej kochasnej Oliwci.

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=5609

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 paź 2008, 12:23

Magdalena_82 pisze:Frydzuś...czy Twoja mama też miała usuwany cały woreczek czy tylko kamienie?
kochana caly woreczek,ma na brzusiu i po bokach takie krzyzyki ja sie smieje ze stygmaty,w ten dzien co jej robili zabieg to wyszla popoludniu,tylko pozniej bylo ciezko strasznie non stop wymioty i 3 dni z łózka nie wstawala!!
Oby u Ciebie bylo lepiej ,trzymam kciuki :ico_oczko:

Juz biegne dla Oliwci zlozyc zyczonka :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

05 paź 2008, 12:59

Magdalena_82 pisze:cześć dziewczynki moje kochane, ja straciłam głos, gardło mnie boli i mam kaszel nie do zniesienia.

Magdalenko dobrze, że paluszki masz sprawne :ico_oczko: a tak na powaznie to dużo zdrowka.
Magdalena_82 pisze:Ja się jakos narazie jeszcze nie boję....chyba ten lekarz u którego byłam, uspokoił mnie, pewnie zacznę sie bać jak bedzie bliżejj zabiegu
będzie dobrze, najwazniejsze to dobre nastawienie.
Magdalena_82 pisze:Bożenko fajowe te ciuszki
dziękuję

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 paź 2008, 13:09

hejka '
ja juz po pierwszym weekendzie na uczelni..ten rok bedzie chyba przyjemnieszy niz poprzedni bo w koncu mam same turystyczne przedmioty zero socjologi-oby!!!!! i jeszcze bede konczyc kurs na przewodnika i chyba pojde zdac egzamin panstwowy, a co mi tam... :ico_haha_01:

Oskara nie ma bo gdzies xz T pojechal...
ja siedze przy goracej herbatce i gotuje rosolek...

zimno u nas juak nie wiem co...brrr...z rana prawie przednia szybe mialam zamarznieta..prawie :ico_haha_01:

Maggie nie martw sie,bedzie dobrze :ico_oczko:

Bozenko super ciuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: swietny zakup :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 paź 2008, 20:46

Cześć kobietki, ja nadal bez głosu, ale dobrze jak to napisała Bożenka, że pstrykać w klawiaturkę mogę, smiejemy się z moim B że będziemy do siebie maile pisać :ico_haha_01:

Frydzus no to Twoja mama miała sensacje po operacji, no zobaczymy jak t bedzie ze mną, ale mam nadzieje że dobrze...mam nadzieje że juz wtedy przyjedzie do nas moja mama i z babcią więc będzie nam lżej bo przecież B musi pracować.

Natashka, to dobrze że ten rok akademicki szykuje się lżejszy.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 paź 2008, 11:32

Witam :ico_oczko: u nas akcja malowanie,mezulek maluje pokoj Wikuni a jutro duzy pokoj,takze jutro zmywam sie na caly dzien z niunia jade do bratowej :-D :ico_brawa_01: klachy i smiechy chichy dzieciaczkow super!!

[ Dodano: 2008-10-06, 11:32 ]
Magdalena_82, bedzie dobrze zobaczysz :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-06, 11:33 ]
Natashka pisze:ja juz po pierwszym weekendzie na uczelni..ten rok bedzie chyba przyjemnieszy niz poprzedni
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

07 paź 2008, 09:37

witajcie kochane :ico_haha_02:

ale zimnica a jak dzis w stałam to nie wiedziałam co się dzieje ,że budzik mi w nocy budzi ale okazało się ,że to juz 6.30 i trzba wstawać a na dworze szaro :ico_szoking:

bozena, ciuszki bardzo fajne i dużo jak za tą cene :ico_oczko:

Magdalena_82, zdrówka i powodzenia przy zabiegu życze , bedzie dobrze napewno :ico_haha_02:

Natashka, dobrze że masz mniej stresujące zajęcia , będzie sie przyjemniej chodzilo :ico_haha_02:

Frydza, jak sie maluje w taka pogode , bo i mnie czeka malowanie Ali pokoju , dzis właśnie jade zamówić meble i przez czas oczekiwania , musze odmalować i stare powynosić , tylko jeszcze nie wiem gdzie :ico_oczko:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

07 paź 2008, 12:44

Hello.
Wczoraj nie zaglądałam bo miałam zalatany dzień,rano angielski,potem obiad a po południu przyjechała do mnie koleżanka(z tt :ico_brawa_01: ) i tak zeszło.

wiolaw pisze:okazało się ,że to juz 6.30 i trzba wstawać a na dworze szaro

Tak ,rano o tej porze jest jeszcze szarówka a i dzień szybciej się kończy bo ciemno się robi już wcześnie.Jak ja nie lubię przez to jesieni i zimy :ico_noniewiem:

Magdalena_82,wszystko będzie dobrze.A kiedy dokładnie masz mieć ten zabieg?

wiolaw, strasznie długo na te meble będziesz czekać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

07 paź 2008, 15:34

aniulek, tak naprawde to dzis się dowiem ile bedzie trzeba czekać , bo jade zamówić , a jak byłam w sobote to koles mi powiedział że około tygodnia , także nie wiem kogo słuchać czy babeczki , która mówi o 4-8 tygodniach , czy kolesia z soboty :ico_oczko:

a co do szarówki to dzień wcześniej wstawałam o tej samej porze i nie było tak ciemno , ale dnia do dnia nie da sie porównac :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 paź 2008, 22:26

Witam jestem :-D caly dzien spedzilam u bratowej,dzieciaczki szalaly hihi fajnie bylo :ico_oczko:
Mezulek pomalowal pokoj podoba mi sie,jutro musze wszystko ogarnac :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-07, 22:26 ]
wiolaw pisze:Frydza, jak sie maluje w taka pogode ,
spoko wszystko ok juz wyschlo i jest slicznie :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość