kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

11 lut 2009, 23:30

Widze ze wymieniacie same panie doktor.
Ja chodze do dr.Wojcika,przyjmuje w swissmedzie,jak dla mnie rewelacyjny lekarz.Polecilam go swoim kolezanka i zadna nie narzeka.
Wiec moge go polecic z czystym sumieniem.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

12 lut 2009, 08:45

kati84, a ile kosztuje wizyta u niego? czy trzeba wykupic caly pakiet jakis?

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

12 lut 2009, 20:04

Ja place 120zl.ale chodze do niego do Gdyni,bo tam tez jest przychodnia Swissmedu.Sadze ze w Gdansku wizyta kosztuje tyle samo.Jedyny minus jaki ma ten lekarz,to to ze trzeba dlugo czekac na wizyte ok 2,czasem nawet 3 miesiecy,no chyba ze jest jakis nagly wypadek to sie dzwoni do niego na kom.i wtedy bez umawiania kaze przyjsc.W zeszlym roku zrobily mi sie jakies zrosty na bliznie po szyciu po porodzie, no i trzeba bylo operacyjnie usunac,od razu ulokowal mnie w Swissmedzie,zajeli sie mna tak fachowo i milo ze wogole nie odczowalam pobytu w szpitalu:)

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

12 lut 2009, 23:47

Ja z czystym sumieniem polecam dr. Boćkowskiego , przyjmuje w swissmedzie. Jest świetny, przy tym sympatyczny i wesoły :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

13 lut 2009, 17:40

kkasiaaa, ja bylam u Dr.Bockowskiego jeden raz na usg,i podpisuje sie pod tym co napisalas.Bardzo sympatyczny lekarz.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

13 lut 2009, 17:50

a ja polece dr Olszewską http://pro-femina.com/index_files/hania.htm

w swissmedzie w gdańsku uważaj na Birkoholdza czy jakoś tak ma na nazwisko... byłam u niego raz na początku ciąży, miałam silne upławy a on bez badania ginekologicznego, bez pobrania wymazu czegokolwiek przepisał mi tabletki... szkoda słów... i jeszcze za tą wizytę płaciłam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

17 lut 2009, 22:49

kati84 pisze:kkasiaaa, ja bylam u Dr.Bockowskiego jeden raz na usg,i podpisuje sie pod tym co napisalas.Bardzo sympatyczny lekarz.

i przystojny zarazem :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-17, 21:52 ]
doris pisze:a ja polece dr Olszewską http://pro-femina.com/index_files/hania.htm

w swissmedzie w gdańsku uważaj na Birkoholdza czy jakoś tak ma na nazwisko... byłam u niego raz na początku ciąży, miałam silne upławy a on bez badania ginekologicznego, bez pobrania wymazu czegokolwiek przepisał mi tabletki... szkoda słów... i jeszcze za tą wizytę płaciłam :ico_olaboga:

o tak Birkholz jest tragiczny , zarazem ojciec jak i syn. Obydwoje przyjmują w mojej przychodni w Brzeźnie , dodatkowo młodszy tj. syn chyba sławomir przyjmuje w swissmedzie i ma prywatny gabinet na ul. Hallera. Drugą ciąże chodziłam do syna - tragedia o wszystkie badania musiałam prosić, natomiast ostatnią ciąże chodziłam do ojca i tu nieco lepiej , tylko on trochę przygłuchawy jest :ico_oczko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 lut 2009, 12:13

kkasiaaa, wiesz co jeden z tych birkoholzów powiedział mojej kumpeli? że nie może stwierdzić, czy jest w ciązy czy nie, ale ma przyjąć że tak... tragedia... właśnie w brzeźnie moja kumepla była

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

18 lut 2009, 20:23

niestety oni właśnie tacy są :ico_noniewiem:
Pamiętam jak byłam u starszego Birkholza kiedy podejrzewałam że jestem w drugiej ciąży , w sumie nie podejrzewałam tylko już wiedziałam , on miał tylko potwierdzić. Weszłam do gabinetu powiedziałam o co chodzi a on z głupim uśmiechem na ustach powiedział : oooo kolejna małolata która przyszła z podejrzeniem ciąży :ico_zly: ja miałam wtedy 25 lat , tyle że wyglądam młodo. Glupio mi się wtedy zrobiło :ico_noniewiem: mógł sobie ten tekst darować :ico_zly:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

18 lut 2009, 20:30

kkasiaaa, ja po uslyszeniu takiego tekstu bym wstala i wyszla.Jeszcze bym tak walnela drzwiami ze by z futryna wylecialy :-D co on sobie wyobraza,ze kim on jest?Dobrze ze piszecie o nim ,na przyszlosc bede sie go wystrzegac jak ognia i powiem kumpelom zeby go omijaly z daleka.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość