Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 mar 2007, 20:37

Plastelinka, ale fajnie, że poczułaś ruchy dzidzi! Ja dopiero zauważyłam,że mam brzuszek i to już na pewno nie od jedzenia! :-)
Pogoda jest fantastyczna, ja też wyciągłam mężusia na spacerek.

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

12 mar 2007, 08:04

hej dziewczyny. Wyniki niestety wyszły mi źle, nadal sie tym martwię. Dzisiaj idę do mojej pani ginekolog i mam nadzieje ze mnie uspokoi (jak zwykle :) ) Co do brzuszka to mój jest naprawdę już wielki (chyba za wielki) ale to fajnie moc sie nim chwalić :) u mnie nadal mdłości sie utrzymują, czasami sie zastanawiam czy będzie tak długo bo nie bardzo mogę jeść. na razie nie przytyłam, tylko brzuszek mam wypchnięty do przodu. co u was? pozdrawiam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

12 mar 2007, 09:12

Ewasiek, będzie dobrze, napewno! Ja dziś na jeden dzień do pracy i urlopik zaległy. Będę sobie patrzyła jak brzuszek rośnie! Miłego dnia!

Awatar użytkownika
Plastelinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 11 mar 2007, 16:20

12 mar 2007, 10:21

Hej Mamusie :ico_ciezarowka:
Siedze od rana i sie zloszcze. Nie wiem gdzie mam wstawic suwaczek. Pomocy :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-03-12 ]
:ico_smiechbig:
Juz wiem :-D

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

12 mar 2007, 11:41

hej mamusie ! wstąpiłam do was na chwile, bo rok temu sama dnaimi i nocami siedziałam na WRZESIEN 2006 :) mam sentyment oczywiscie.. :-D
Ewasiek ja tez przechodziłam przez zapalenie dróg moczowych tylko ze już pod koniec ciazy.. przed samym porodem praktycznie mnie złapalo.. brałam jakieś tam leki i mi pomogło.. nie martw sie, skoro jestes pod opieką lekarza to wszystko bedzie dobrze. Pamietram jak moh gin mi powiedział, że skoro lecze to zapalenie to dziecku to nie drozi... wiec byłam spokojna:)
pamietam tlko jak sie meczyłam z grzybicą... och to bylo dziadostwo którego nie szło wytępić... jak mnie chwycilo w 4-5 mies tak już się ciąglo do końca... no ale tot ez jest normalne w ciazy ...
Trzymam za was kciuki mamusie.. mam nadzieje ze lato nie ebdzie takie upalne jak rok temu i sie tak nie bedziecie meczyły jak ja :ico_haha_02:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

12 mar 2007, 13:30

dzieki dziewczyny za słowa pocieszenia, mam nadzieje że bedzie dobrze. Ja jestem po dość poważnej chorobie nerek, co prawda mialam ja dawno, ale podejrzewam ze stad te klopoty. narazie stwierdzilam ze nie bede panikowac dopóki lekarka mi nie powie ze cos jest nie tak.pozdrawiam

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

12 mar 2007, 19:05

Witam serdecznie, u mnie brzuszek też już coraz większy, nikt nie ma wątpliwości. Zaczęłam kolekcjonować ubrania dla ciężarnych, jeszcze wchodzę w swoje, ale za niedługo będę miała problem. A do pracy trzeba się jakoś ubrać:)
Plastelinka jak wstawiłaś ten suwaczek bo ja nadal nie potrafię. To forum jest bardziej skomplikowane od starego.
ewasiek- nie martw się będzie napewno wszystko dobrze, wszystkie trzymamy kciuki a wrazie czego zawsze możesz się wyżalić tutaj nam a my cię pocieszymy.
Wiecie ddziewczyny po tej diecie lekkostrawnej moja waga zmalała o 2 kg, brzuszek jest nadal ale czuję się lepiej i mam więcej energii. Gdy byłam w 3 miesiącu ciąży, zapisałam sie na kurs prawa jazdy. Teraz mam już jazdy i nawet mi się to podoba. Myślałam że się będę stresować ale podoba mi się to:) Zdecydowałam się bo później bardzo mi się przyda a na koniec roku znów mają być zmiany ale ponoć jakieś drastyczne. Później jak dziecko się urodzi to tym bardziej nie będę miała czas na kurs. Zobaczymy jak mi pójdzie:)
Pozdrawiam :ico_buziaczki_big:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

13 mar 2007, 07:40

Hej dziewczyny. Pani gin. powiedziała ze mam sie nie martwic :) w czwartek mam usg i zobacze moją perelkę, bardzo sie ciesze. Wczoraj słyszalam jak bije serduszko i bardzo mi sie to podobało. Ja tak jak gosiaperelka tez zaczelam prawo jazdy ale jeszcze przed ciaza, musze teraz znow zaczac jezdzic :) pozdrawiam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 mar 2007, 10:29

Ewasiek to super! Nie było się czym martwić ( chociaż to zrozumiałe). Ja robiłam prawo jazdy dokładnie rok temu. Już mam! Miłego dnia Mamusie! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

13 mar 2007, 13:54

DOPIERO SIę ZACZęłAM ORIENTOWAć NA OWYM FORUM,ALE JUż JESTEM ,NIESTETY POD TROSZKę INNYM NICKIEM,NIE AGNIESZKA APRYLIS :ico_olaboga: NO ALE Cóż,CIESZę SIę ,żE JESTEM ZNóW Z WAMI, TYDZIEń TEMU BYłAM ZE SWOIM W. NA USG,NO I OKAZAłO SIę ,żE TERMIN MAM NIBY WCZEśNIEJSZY NIż WYNIKA Z MIESIąCZKI OSTATNIEJ,CZYLI 12 WRZEśNIA,TO PRAWIE CAłY TYDZIEń DO PRZODU,JESZCZE RAZ BUżKA :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość