lilo

18 lut 2009, 13:18

Duszka pisze:no ciekawe

Bardzo ciekawe - czyli 15-latka miała już 3 partnerów seksualnych :ico_szoking: :ico_olaboga: Ale czytałam, że ona twierdzi, że współżyła tylko z tym 13-latkiem... Tak czy inaczej tragedia......

[ Dodano: 2009-02-18, 12:34 ]
Izunia pisze:jak widziałam zdjęcia i w telewizji jak ten chłopczyk trzyma to dziecko i że jest ojcem to tak dziwnie się poczułam nie mogłam na to patrzeć

Ja też miałam takie uczucie - bardzo te dzieci są skrzywdzone uważam, że tak szybko weszły w świat dorosłych... Musi tu być wina rodziców - zresztą patrząc na zdjęcie matki chłopca odnoszę wrażenie, że to jednak patologia. Głupio tak kogoś oceniać ale wygląda na zniszczoną alkoholem....

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

18 lut 2009, 15:16

szkoda tylko tego noworodka, bo rodzice sami jeszcze są dziećmi i nie sądzę by sprostali obowiązkom a skoro dziadkowie nie potrafili przypilnować własnych dzieci to jakim wzorem mogą być dla tego maleństwa :ico_olaboga:
słyszałam wczoraj w wiadomościach, że chcą sfilmować historię tego chłopca a dzięki zarobionym w ten sposób pieniądzom będzie mógł zatrzymać dziecko bo będzie go stać na jego utrzymanie

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

18 lut 2009, 16:05

Wiecie co ja uważam że on tak na prawdę nie wie co go czeka co to jest być ojcem... dziecko jest bo jest. Myślę że nie jest świadomy tak na prawdę tego co się dzieje.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 lut 2009, 22:11

Wiecie co ... ja bym chyba najpierw sprała tyłki ich rodzicom !!!!!!!!! I to tak, żeby im spuchły..To oni nie wiedzieli co ich 13 i 15 letnie dziecko robi ??????????? No wybaczcie, ale uważam, że rodzicie powinni wiedzieć co dziecko rbi w wolnym czasie, z kim przebywa. Chyba seks w tak młodym wieku to nie jest zabawka sterowana pilotem na baterie, tylko te DZIECI skądś te wiadomości czerpać musiały. Jak nie mieli podstawowych wiadomości o płciowości i jej konsekwencjach,moralnego zabezpieczenia i miłości wyniesionej z rodzinnego domu, to cóż się dziwić, że dzieci rodzą dzieci. Przecież to rodzicie uczą tego wszytsjiego, że seks powinien być w odpowiednim czasie i wieku, a nie tak sobie dla zabawy. Widocznie rodzice dobrego przykładu im nie dali.

[ Dodano: 2009-02-20, 12:12 ]
A właśnie ... niby trzeba młodzież uświadamiać :ico_noniewiem: lekcje wych. seksualnego !!!!!!!!! Oj wielkie słowa małe czyny. U nas w kraju tez wielka dyskusja, żeby obowiązkowy przedmiot wprowadzać. I tak właśnie jak nie ma podstaw w rodzinie takie nienormalnie się rzeczy dzieją w ludzkiej seksualności a właściwie jeszcze w dziecięcej. Ja nie jestem przeciw tym lekcjom, tylko po pierwsze trzeba wychować i wyedukować rodziców..ale oni pierwsze muszą nauczyć swoje dzieci że seks tylko w małżeństwie (moje przekonania) i tylko kiedy ludzie się kochają i sa odpowiedzialni za życie swoje i dziecka, któremu mogą dać życie ... Dopiero po tym wszystkim, możemy zwalić winę na resztę tego strasznego antyseksualnego świata i antykatolickich sprzeciwów wobec nauki tego przedmiotu w szkole.
No ale teraz ktoś mi może powiedzieć: Zgoda, masz rację ale..jeszcze nie wiesz co ci Twoje dzieci zrobią za parę lat. Owszem, tak też jest, tego nie mogę przewidzieć ani ja ani Wy. Kazdy jest wolny, może dokonać wyboru- dobrego lub złego.Ale mój spokój wewnętrzny, że przekazałam słuszne i wartościowe poglądy, przekazałam to czym w życiu należy się kierować będą mi leżały na sercu w pozytywnym tego słowa znaczeniu do końca życia..no, ale i tak jako matka, jako rodzic i pierwszy pedagog dziecka będę się zastanawiać wtedy i tak, gdzie popełniłam błąd. Takie życie ..ehhh ...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 mar 2009, 23:49

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to jakaś paranoja chyba !!!!!!!!

Same zobaczcie:
http://fakty.interia.pl/polska/news/mal ... skipAdnews

Bez komentarza :ico_placzek:

Awatar użytkownika
buuba
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 428
Rejestracja: 07 mar 2009, 19:12

11 mar 2009, 00:20

Dzieci bawią się w dzieci, no przepraszam bardzo czy ja starej daty czy co ale w wieku 13stu lat myślało się jeszcze o lalkach Barbii a nie bawiło sie w robienie dzieci...

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

12 mar 2009, 12:29

Cóż to sie dzieje na tym świecie!?!?!?! Ja uważam ze to jest jakies chore!!! W wieku 13 lat o godz 19:00 juz mnie mama na bajke wołała..... :ico_olaboga: :ico_olaboga: dla mnie szok :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 mar 2009, 20:48

no lalkami to sie w tym wieku nie bawiłam, ale faktycznie to jest przegiecie.
Co do cyganek to faktycznie tak jest, one jako 13-14 latki wychodza za maz co z tym sie wiarze szybko zachodza w ciaze, mezowie sa troche starsi, ale nie za duzo. U mnie na osiedlu byla taka dziewczyna co tez urodzila w wieku bodajze 14,5 roku. Tak teraz mysle ze jakbym miala 7 latka w domu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Jak ja rodzilam to anestezjolog powiedzial ze strasznie mloda, a polozna do niego : "Panie doktorze, 20 lat to przyzwoicie, chwile temu urodzila szesnastka" Z ta szesnastka lezalam na sali, chlopak mial 19 i byl mily calkiem, przerabane mial z ta panna. W ogole to bylo straszne bo cokolwiek trzeba bylo zalatwic to musiala jej matka przyjezdzac. Tak prawde powiedziawszy to ze wzgledow prawnych warto poczekac do ukonczenia 18 roku zycia

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

27 mar 2009, 18:18

[size=150]13-letni Alfie nie jest ojcem dziecka 15-latki[/size] :ico_brawa_01:

13-letni Alfie Patten z Wielkiej Brytanii kilka tygodni temu cieszył się z tego, że został ojcem dziecka 15-letniej Chantelle Steadman. Jednak testy DNA wykazały, że nastolatek nie ma powodów do radości. To nie on jest ojcem malutkiej Maisie. Okazuje się, że jego młoda dziewczyna miała kilku kochanków! Historia najmłodszego ojca w Wielkiej Brytanii wstrząsnęła całym światem.

Alfie Patten był pewny swojego ojcostwa i chętnie zgodził się na przeprowadzenie testów. Jakie musiało być jego zdziwienie. Chłopak zdążył pokochać małą Maisie. Wraz z partnerką i rodzicami opiekowali się noworodkiem, a w wolnych chwilach chodzili do szkoły i grali w gry komputerowe.

to jest z dziesiejszego newsa :-D

lilo

27 mar 2009, 18:44

Duszka, nie wiem czy jest się z czego cieszyć - tak czy inaczej oni współżyli co już jest wystarczająco przerażające. A biorąc pod uwagę że 15-latka miała więcej partnerów to już w ogóle tragedia... :ico_olaboga:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość