lilo

28 lut 2009, 19:29

Małgorzatka, to nie łapanie za słówka tylko rozmowa po prostu, Ty coś piszesz, jak coś piszę i jakoś staramy się (bynajmniej ja) jakoś zrozumieć drugą stronę.
Co do prądu - współczuję (chyba że mąż pracuje w energetyce bo wtedy ma zniżki :ico_oczko: ), ja mam podgrzewacz wody na prąd i jednak to jest masakra - gad ciągnie najwięcej prądu :ico_zly: Dlatego myślimy o zrobieniu jednak piecyka gazowego.

Pauliss
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 25 lut 2009, 11:26

02 mar 2009, 11:26

Małgorzatka pisze:Pauliss Oczywiście doradzę jak mogę najlepiej :-D
Dziękuję bardzo i teraz proszę o ocenę http://www.kupujemy.pl/amg20m80gs-cena-sklep.html i http://www.kupujemy.pl/d80d20esl-t5-opinie-porady.html . Ciężko było mi znaleźć, ale udało się. :-) I co o tym sądzisz? Od siebie dodam, że zwróciłam uwagę na moc mikrofali i ta z MPM.u jest większa, czy to robi jakąś różnicę? Słyszałam, że im wyższa tym lepsza, to prawda? :-)

lilo pisze:Tak więc Pauliss, ja osobiście wolałabym zainwestować w nową, fajną kuchenkę, skoro macie starą, niż w mikrofalę.


Lilo, bardzo chętnie wymieniła bym, swoją kuchenkę na nową, ale niestety obecnie na taki wydatek mnie nie stać, także zostaje tańsze rozwiązanie. Ale i tak wielkie dzięki za pomoc :-)
Co do szkodliwości, to niestety tak jest, ale wszystko z umiarem i będzie dobrze.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 mar 2009, 21:07

Pauliss Po pierwsze-jeśli chcesz mieć mało roboty to nie kupuj sobie srebrnej bo strasznie się packa od palców i trzeba ją non stop myć- ja tez mam taką bo mam całą kuchnie srebrną od pieca po kuchnię więc chciałam pod kolor, ale maskra, tak się syfi, że szok.

Jeśli chodzi o mikrofale: ja mam taką- cena przystępna mieści się mniej więcej w tych granicach co Twoja a jest wypróbowana i polecam z czystym sumieniem-

http://www.kupujemy.pl/amm20eh80gi-opis ... kacja.html

Na Twoje propozycje myślę, że ta AMICa jest ok, ma podstawowe funkcje i jest dobrze opisana na tej stronie, jeśli chodzi o MPM, to niewiele tam o niej info jest, no chyba, że nie wyświetla mi sie, jeszcze raz zerknę.

[ Dodano: 2009-03-02, 20:24 ]
Pauliss pisze:Słyszałam, że im wyższa tym lepsza, to prawda?


Tak szybciej gotujesz, podgrzewasz.

Pauliss
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 25 lut 2009, 11:26

04 mar 2009, 15:41

No dobrze, czyli z tą mocą już wiem jak jest :-) Ciekawa ta Twoja mikrofala, jak będę w sklepie, bo mam w końcu zamiar się wybrać, to przejrzę wszystkie dokładnie. Tą Twoją również. Bo nie ma to jak dotknąć, "pomacać" :-)
Małgorzatka pisze:jeśli chodzi o MPM, to niewiele tam o niej info jest, no chyba, że nie wyświetla mi sie, jeszcze raz zerknę.


Wiedziałam, że nie uda mi się poprawnie wkleić. Gapa ze mnie. To może po prostu sprawdź sobie model D80D20ESL-T5 i ponownie poproszę o opinię. Dobrze mieć takiego doradcę, dzięki :-)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

05 mar 2009, 13:06

Ja też nie bardzo lubię jedzenia z mikrofali i nie używamy dużo jej ale nieraz trzeba coś podgrzać to podgrzewamy ale nie piekę nie smaże i nie gotuje nawet nie griluję w mikrofali bo po co skoro mam kuchenkę do tego :ico_noniewiem:
A co do prądu to nie wiem bo u nas wszystko na prąd jest :ico_oczko: Jesli chodzi o jakąs markę to też nie doradze bo od tego mój mąz jest on się na sprzętach zna :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 mar 2009, 14:13

Pauliss Wiesz, ta mikrofala jeśli chodzi o prezentacje jest super, bardzo ładna, taka elegancja. tyle tylko, że ma mało funkcji bo z tego co piszą to tylko grill. Ale za to jest dośc duża bo ma 20 l, niestety mniejsza moc ma, moim zdaniem taka sobie, ale jak chcesz tylko podgrzewać i nic specjalnego w niej nie pichcić to w zupełności wystarczy. to jest ok

Pauliss
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 25 lut 2009, 11:26

05 mar 2009, 16:30

Izunia pisze:nieraz trzeba coś podgrzać

No właśnie :-) I dlatego poluję na tą mikrofale. Dużo czasu zaoszczędza, a na tym mi bardzo zależy. Nie musi być jakaś z bajerami Małgorzatko, taka do podgrzewania w zupełności wystarczy. Mnie również podoba się wygląd zewnętrzny tej mikrofali, choć nie powiem bo ta Twoja też bardzo fajna. Zobaczymy jakiego zakupu dokonam, w każdym bądź razie dam znać, bo w sobotę kupuję. I niech się pali i wali, muszę kupić! (bo pieniążki się w końcu rozpłyną) :-)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

05 mar 2009, 16:37

Pauliss, dokladnie do podgrzewania dobra rzecz ale tylko do tego hihih :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 mar 2009, 19:28

Pauliss :-D Dzięki, miło to słyszeć :-D że moja Ci się podoba, bo jest naprawdę fajna, ale jeśli chcesz tylko

Pauliss pisze:taka do podgrzewania w zupełności wystarczy


do tego (czyt. podgrzewanie) ta z MPM'u Ci starczy.

Pauliss
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 25 lut 2009, 11:26

09 mar 2009, 14:31

Jestem, z nowymi wieściami :-) Teraz mogę w pełni dołączyć do waszego grona posiadaczy mikrofali. Kupiłam! Małgorzatko jesteś pewnie ciekawa jaką, ale nie powiem hihi. A tak poważnie to nie mogłabym się powstrzymać. Zdecydowałam się na tą z MPM-u. Sprzedawca, stwierdził, że będę "zachwycona", zobaczymy :-) Jak na razie, na prawdę jestem. Już parę razy wypróbowałam. Posiada funkcję grillowania, gotowania plus kombinacja. Ostatnio ogrzewałam obiad, i rozmrażałam. Niestety Twojej mikrofali nie obejrzałam, bo nie mieli jej na sklepie. A żałuję. Jednakże cieszę się, że już jestem po takim zakupie, i nawet cenowo mi się spodobała :-) Dziękuję wam za odpowiedzi i pomoc, na prawdę.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość