Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

23 maja 2009, 18:29

AsiaNL, ja za bardzo nie potrafię ci pomóc, ale wiem, że jeżeli będzie to z twojej winy to wtedy ponosisz wszystkie koszty sądowe łącznie z adwokatem twojego męża. WALCZ O SWOJE!

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

23 maja 2009, 19:57

AsiaNL walcz o swoje bo inaczej zycie tobie zniszczy ,nic nie rob dla swietego spokoju bo niby dlaczego ?...moje dwie znajome wygraly w sadzie ,chociaz ich eks ,naprawde dawali w kosc ,to sa trudne sprawy ale nie niemozliwe do zrealizowania .......sadze ze powinnas miec jednak adwokata ,albo kogos kto cie poprowadzi na te zawile kodeksy i paragrafy ...masz jakies zdjecia jego kompromitujace ,albo sms ,jakies listy ,pogrozki ,moze cos sasiedzi slyszeli,znajomi ,moze czegos tam nie splacal,moze jakies potwierdzenie z policji albo dzielnicowego ito ......... byc moze trzeba bedzie z nim porozmawiac i dojsc z nim do porozumienia ......bo naprawde nie bedzie to dla nikogo przyjemne ....moze nie wpadl na to ze mozna i kulturalnie sie rozwiesc ....
Ostatnio zmieniony 23 maja 2009, 19:59 przez mal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

23 maja 2009, 19:58

WALCZ O SWOJE!
dokładnie

Współczuje kochana :ico_buziaczki_big:
Faceci niestety potrafią być okrutni :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Mam koleżanke w pracy której facet zostawił z 5 dzieci ,nie płaci alimentów obecnie wyjechał sobie do Holandi i ma wszystko w du....
A ją oskarża o wszystkie problemy no i ich stały tekst też zastosował że się puszczała :ico_puknij: :ico_puknij: po prostu brak słów.

AsiaNL, nie odpuszczaj mu i się nie przyznawaj do niczego.
Chociaż nasze sądy działają tak jak działają ale mam nadzieje że tobie się uda wywalczyć swoje racje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Trzymaj się dzielnie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

24 maja 2009, 09:31

Witam moje kochane :ico_sorki:
Dziekuje bardzo za pomoc i cieple słowa :ico_buziaczki_big: naprawde podtrzymuje mnie to na duchu :ico_buziaczki_big:

Sprawa ma sie tak: mam 2 świadków moją mame i ciocie. One mi bardzo pomagaly wtedy jak bylo ciężko i wiedzą wszystko co i jak sie działo.
Skontaktowalam sie wczoraj z ciocią a ta załatwiła mi swojego znajomego adwokata ( zaplace mniej :-D ). Adwokat jest bardzo dobry ciocia wygrala dzieki niemu sprawe z burmistrzem miasta :ico_brawa_01: Ten nonono ma pozamiatane. Doszlam do wniosku ze odbieram mu prawa do malutkiej :ico_sorki: i napewno nie zgodze sie na alimenty 300 zł.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

24 maja 2009, 09:52

Ten nonono ma pozamiatane. Doszlam do wniosku ze odbieram mu prawa do malutkiej :ico_sorki: i napewno nie zgodze sie na alimenty 300 zł.
tak trzymaj Asiu!!!!!

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

24 maja 2009, 10:02

tak trzymaj Asiu!!!!!
Nie dam z siebie robić nie wiadomo kogo :ico_zly:
Wczoraj dzwonilam do tego jełopa i powiedzialam ze bedzie mi zwracal alimenty jeszcze za rok do tylu co mi nie dawal ani grosza :ico_zly: a on na to " ja teraz nie mam zadnego obowiązku" :ico_szoking: widac ze nie zalezy mu na córci wiec po Cho*ere mu prawa do malej....

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

24 maja 2009, 12:19

AsiaNL, po co jemu prawa? by ciebie jeszcze bardziej "dotkanc" nie wazne ze dziala przeciw czlowiekowi ,wazne ze on pochełpi dzikie hamstwo i glupote....

trzymam kciuki za ciebie...

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

24 maja 2009, 12:27

mal, Musze ten rozdzial w życiu zamknąc raz na zawsze bo to odbija sie na mnie, Zuzi i moim terazniejszym związku :ico_sorki:
trzymam kciuki za ciebie...
Dziekuje :ico_buziaczki_big: mam nadzieje ze wszystko pojdzie szybko i sprawnie :ico_sorki:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

24 maja 2009, 12:38

AsiaNL, jak wiesz czego chcesz to tego dopniesz :-)

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

24 maja 2009, 12:45

mal, Wiem czego chce :-) ale obawiam sie ze chce za duzo na raz. Napewno zabiore sądownie mu auto bo ja nadal splacam za niego kredyt a on nim jeździ... jaka ja głupia bylam :ico_puknij: ale coz nie wiedzialam ze z niego taki *** po 6 latach bycia razem wszystko wyszlo no i 6 lat zmarnowane :ico_sorki: nie żaluje tylko jednego. Mam cudowną małą iskierke która zawsze mnie pociesza i mowi "kocham cie mamo" :-) az sie wzruszylam :ico_sorki:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość