Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 sie 2009, 06:34

krem wybielajacy na piegi
uwierz nie zdają egzaminu ani trochę, też kupowałam, i zrezygnowałam
a teraz polubiłam piegi i nie muszę ich zwalczać ;)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

22 sie 2009, 09:11

ja nie wiem..po co Ci specyfiki na wybielenie piegow...
wiadomo,ze w lecie..od sloneczka piegi staja sie bardziej widoczne...i jest ich wiecej...
zima ..bledna ...
ja rowniez mam piegi...od dziecinstwa(od kiedy pamietam)zdarzylam sie do nich przyzwyczaic...zupelnie mi nie przeszkadzaja..i nie zamierzam ich wybielac...bo sczezrze mowiac....watpie abys sie ich w ten sposob pozbyla...
rada jest taka...zaakceptuj te barzowe kropeczki....i wierz mi...one dodaja kobiecie uroku..
wiem co mowie...
piegus :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 sie 2009, 10:25

no właśnie wiele osób uważa, że piegi są urocze. Ja też, choć nie mam, ale za to dużo mam pieprzyków i wierz mi wolałabym piegi. Piegi faktycznie dodają uroku, odejmują lat :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 sie 2009, 11:17

zgadzam się z dziewczynami wyżej, wystarczy sie przezwyczaic do nich ;)

promyczek6666
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2009, 12:41

krem

26 sie 2009, 12:58

Ja również chciałam pozbyć się piegów. Nic nie skutkowało <ani domowe maseczki ani unikanie słońca - bo przecież to jest prawie niemożliwe>. Znalazłam krem w aptece przeciw piegom. Moja radość była ogromna - do momentu gdy go nie zastosowałam. Na cerze po nocy porobiły się bezbarwne krosty (coś podobnego do pęcherzy) a skóra w tych miejscach zaczęła schodzić :ico_olaboga: . Wielkich efektów nie było a ja od tego czasu nie eksperymentuję i chyba nawet piegi mi już nie przeszkadzają. Nazwy kremu niestety nie pamiętam

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość