netka10
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 08 paź 2009, 21:14

28 kwie 2011, 21:30

Staram się dbać o dietę, co szczególnie w pracy jest trudne ze względu na kuszący automat ze słodkościami :-(. odkryłam jednak pewien sposób, a mianowicie ostatnio miałam okazję brać udział w testach konsumenckich nowych twarożków Hochland z dużymi kawałkami warzyw i przyznam że nie to świetny sposób na przekąskę w pracy. Wystarczy do tego pieczywo chrupkie i jest zdrowo i pysznie, a ja zaczynam się coraz bardziej przekonywać do takiego jedzonka, tym bardziej że efekty już są :-)

mira
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 09 mar 2009, 10:34

20 maja 2011, 09:40

Ja teraz zajadałam się serkiem wiejskim i jakimiś jogurtami. Teraz jednak mam już dość takich półproduktów. Zastanawiam się na jedzeniem obiadów w jakiejś stołówce czy restauracji. Czy ktoś jest z Krakowa i mógłby mi polecić w centrum coś dobrego? Słyszała, że U Romana dają w miarę tanie i smaczne rzeczy. Ktoś może wie coś na ten temat?
W Glonojadzie (przy placu Matejki) mają pyszne i dość tanie jedzenie, możesz też zajrzeć do Polakowskiego (właściwie to się jakoś inaczej nazywa, ale nazwa wyleciała mi z głowy) przy Tomasza; a skoro już przy Tomasza to jest tam też nowa włoska knajpka (maleństwo takie) - Trufla - pyszne jedzenie.

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości