Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 mar 2007, 13:05

Czesc laski :-D
No i mnie rowniez los zeslal na francuska ziemie :ico_oczko:
mieszkam w 77 Emerainville

monilla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2007, 18:05

27 mar 2007, 17:51

Dziewczyny czy chcecie tutaj zostac na stale czy raczej zamierzacie wrocic do ojczyzny?
U mnie to jest tak
No wiec we Francji mieszkam ok 2 lat. Tutaj urodzil sie moj synek. Mieszkamy razem z mezem w malej miejscowosci pod Paryzem. Moj malzonek jest pol Polakiem pol Wenezuelczykiem urodzonym we Francji wiec mam w domu mieszanke wybuchowa
Francja to piekny kraj i mozna go albo pokochac albo znienawidziec. Ja jestem tak po srodku. Chodzi mi o specyficznosc tego kraju.
Nie jest to napewno moje miejsce na ziemi i cholernie tesknie za Polska. Ale coz sila wyzsza moze kiedys wrocimy do Polski.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

28 mar 2007, 08:11

monilla, ja mieszkam we francji prawie 4 lata, moj wiktorek tez jest tutaj urodzny.mam mieszane uczucia co do pobytu tutaj....a wlasciwie, to tylko brak mi jest rodziny i znajomych pozostawionych w polsce.wydaje mi sie, ze jak narazie, to nie bedziemy zjezdzac do polski.maz ma tutaj dobra prace, planujemy kupno domu i nasz synek pojdzie w przyszlym roku do szkoly.druga dzidzia tez sie urodzi napewno tutaj, bo jestem zadowolona ze sluzby zdrowia.jedyny minus mojego pobytu na obczyznie, to to, ze do wszystkiego musze dochodzic pomalu...ze nikt mi nie poda pomocnej dloni, ze moge liczyc jedynie na mojego meza bo cala nasza rodzina mieszka w polsce...

mais75
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 09 mar 2007, 15:31

30 mar 2007, 19:01

Czesc dziewczyny nic sie nie odzywacie nasz watek to taki spiacy :ico_zly: Moze my tez sie rozgadamy jak Wasze dzieciaczki?Wyjezdzacie na swieta czy tez zostajecie tutaj no i jak spedzacie tradycyjnie po polsku czy tez wstawiacie potrawy francuskie?
Pozdrawiam Was kochane i zachecam do pisania!!!! :-)

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

30 mar 2007, 19:06

Moja corcia ma sie dobrze, chociaz dzisiaj byla marudna :ico_zly: My wyjezdzamy do Polski i bardzo sie ciesze tym bardziej ze moja rodzina oszywscie oprocz mojej mamy i brata i bratowej niezna Wiktorii. w zeszylm roku sedzalismy swieta tutaj ale oszywscie po polsku chociaz moj maz jest francuzem no nic pozdrawiam Was bardzo serdecznie
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 mar 2007, 19:24

Moj Dejvi tez super :-)
My zostajemy i mozna powiedziec tradycyjnie spedzimy swieta sami ( ale musze Wam powiedziec ze ostatnie swieta Bozego Narodzenia byly pierwszy raz we 3 i bylo naprawde milo :-D )

mais75
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 09 mar 2007, 15:31

01 kwie 2007, 19:50

Witajcie dziewuszki dzisiaj niedziela piekna az szkoda bylo siedziec w domu.Moj maz dzisiaj wzial sobie dzien wolny i spedzilismy naprawde rodzinnie z czego jestem bardzo zadowolona!
Co do swiat to my spedzamy tutaj po polsku!
Piszcie bo na naszym watku to naprawde cisza!!!!
Buziaki

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 kwie 2007, 08:45

my rowniez zostajemy na swieta we francji.swieta beda tradycyjne- po polsku.pojdziemy do kosciolka poswiecic koszyczek (pierwszy raz bedzie go niosl wiktorek- zobaczymy co z tego wyniknie :ico_oczko: ) ugotuje barszczyk,taki prawdziwy na zakwasie(oczywiscie skladniki ciezko zdobyte z polski :-) )... i bedziemy leniuchowac w domu.szykuje sie tez mala imprezka, ale to chyba na drugi dzien...
w zeszlym roku swieta spedzalismy na poludniu francji w Ardeché... nie byly takie prawdziwe, bo barszcz byl z torebki...nieposwiecone jajeczka... i w gronie francuzow, ktorzy swiat nie obchodzili i nawet nie chcieli skosztowac barszczu, bo przeciez u nich na sniadanko to musi byc dzemik i slodkie buleczki... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

03 kwie 2007, 21:01

Dziewczyny musze Wam cos napisac wchodze dzisiaj do marketu a tu napisane Polska gosciem honorowym i promocjia Polski produktow az mi sie cieplutko zrobilo na serduszku no i oszywscie troche nakupilam polski produktow :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

04 kwie 2007, 10:02

justysia, w jakim markecie byla ta promocja?
ja widzialam promocje chinskie ale polskie?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość