jakich pieluch używasz

Czas głosowania minął 04 lis 2010, 17:24

pampers
49%
33
huggies
16%
11
tesco
Brak głosów
0
dada
24%
16
rossman
3%
2
inne
9%
6
 
Liczba głosów: 68
Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

09 lis 2009, 23:58

scieram nimi kurze
ja też tak robię zazwyczaj :-D :-D :-D

1 op. pampersy
potem dada- nie narzekam
chusteczki: dzidziusia- kupiłam w promocji 3 op. całkiem fajne i wcale nie były za suche...
były jakies bobas- te były dość suche nie polecam
czasem dada ujdą w tłumie :ico_haha_01:
miałam jakieś próbki z nivea ale nie pamiętam które...nie podeszły mi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

10 lis 2009, 01:12

miałam jakieś próbki z nivea ale nie pamiętam które...
ja ze szpitala mialam te biale senitiv czy cos
tez mi nie podeszły a te niebieskie sa ok :-D

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

10 lis 2009, 11:20

Pieluchy Dada, i chusteczki tez dada :) Pampersy uzywalam kiedys dla Corci i byly lepsze, teraz jakies dziwne sa ;/ huggisy tylko raz i nigdy wiecej. jakiś czas uzywalam bella happy i chusteczki i pieluchy i byly tez bardzo dobre :)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 lis 2009, 12:28

Po odpowiednim 'wytermoszeniu' da sie przeżyć.
no właśnie :ico_oczko:
niektórzy nie wiedzą ze KAZDĄ pieluszkę trzeba wytarmosic :ico_szoking: czy to dada czy to pampers- przecież one są za bardzo "sprasowane" w opakowaniu i trzeba je zmiękczyć zanim sie założy na taką delikatną pupke :ico_szoking:
jak byłam u koleżanki to zrobiła takie oczy :ico_szoking: :ico_szoking: i sie pyta co ja z pieluchą robie???? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: omijam fakt iż jej dziecko ma ponad rok :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

10 lis 2009, 16:25

izuś_85, ja tez nigdy nie "tarmosilam"... huggiesy byly dla nas zawsze za sztywne i jakies ciasne. pampersy ok. potem uzywalismy happy bo szersze w brzuszku a swego czasu synek byl niezlym grubaskiem. no a potem dada albo rossman. oczywiscie nie te z folia. no i tez znalazlam stronke gdzie pieluchy sa tansze-niemarkowe ale jakosc jak wlasnie z biedronki moze nawet ciut lepsze. tylko trzeba wiecej zamowic,kurierem do domku przywoza nawet szybko :ico_oczko:
chusteczki uzywalismy na poczatku mialam 1 paczke pampers a potem dady zwykle. te sensitive za sliskie byly i zle sie nimi wycieralo pupe-rozmazywaly wszystko :ico_puknij:
no a teraz zobacze przy drugiej dzidzi czy nie bedzie sie uczulac. na poczatek kupie jednak pampers-najbezpieczniej a potem wyprobujemy tansze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 lis 2009, 20:09

my zaczelismy od chusteczek Nivea i pieluszek Pampers,potem kupowalismy jakies tansze ale zawsze uczulaly synka,wiec zostalismy przy papmersach i chusteczkach poaranczowych Pampers.Jak mial ok roczku zmienilismy na Huppy albo Huggis ale chusteczki wciaz pomaranczowe Pampers,a dzis znowu Pampers sleep and play,bo duza paczka w Tesco wychodzi taniej niz Huppy czy Huggis.

Teraz dla drugiej dzidzi kupilismy na poczatek znowu Pampersy i chusteczki Pampersa sensitive ale chyba sprobuje tez tych Dada z Biedronki,siostra polecila mi tez nowosc,pampersy Bambino :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

11 lis 2009, 00:52

My używamy pampersów, przez jakiś czas używaliśmy Haggisów, ale było kilak sytuacji, które spowodowały, że zrezygnowałam a poza tym teraz to nie bardzo jest różnica w cenie między pampers a huggis, to lepiej wybrac lepsze :ico_oczko:
co do chusteczek to na początku miałam Nivea Sensitive, tzn jedno opakowanie w szpitalu, były ok, ale ja chciałam pachnące
Nivea Pure również są ok, ale mi zapach nie do końca podchodzi
Nivea Soft&Care - rewelacja i są wg mnie delikatniejsze od Pure
Pampers - bez względu na rodzaj i kolor (choc nie testowałam wszystkich) du niczego, śliskie za mokre, śmierdzą, wykorzystałam do ścierania wszystkiego poza pupą Damiana
Dzidziuś - kupiłam w promocji paczkę 4+2gratis i jestem zadowolona, ale te takie niebieskawo zielone, taki morski kolorek, są odpowiednio wilgotne, ładnie pachną, nie podrażniają, ale jedyny minus to to, że trochę źle się je wyciąga, tzn. wychodzą 2 naraz a potem przerwa, ale poza tym ok

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 lis 2009, 17:38

Ja używałam od początku Dada przy obu dzieciakach, chwale je sobie bardzo bo sa niedrogie, jest ich dużo i nie alergizują. Chusteczki tez "biedronkowe" używamy.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

13 lis 2009, 23:20

Ja też testowałam różne pieluchy tj Dada, Hugies, Bella Hapy jednak ani jedne nie pokonały pampersów, wszystkie inne pieluchy wydawały mi się twarde :ico_noniewiem: tylko ja też nie wpadłam na pomysł żeby najpierw wygnieść a potem założyć :ico_wstydzioch: przy następnym dziecku przetestuje :ico_oczko:
jeśli chodzi o chusteczki to aktualnie używamy zielonych Hugies'ów i wg mnie są super, nie za mokre , nie za suche i ten zapach mmmmmm

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

13 lis 2009, 23:38

ja używałam przy Hani pampersów ,r5az miesliśmy huggisy ale Hania na nie uczulona była,na sam koniec noszenia pieluszek kupowalismy pieluchomajtki pampersa.chusteczki rózne,bambino,pampersy,nivea.Oluś tez pampersy nosi ,chusteczki jak na razie nivea różne rodzaje.
pieluszek niegdy nie tarmosiałam :ico_szoking: ale jutro zacznę

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość