cirrus
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:29

14 lip 2010, 13:20

koranna: to też zależy od tego jak dużo i jak często będziesz prała, od tego zależy głębokość pralki, jeżeli chcesz wydać jak najmniej to Amicy na pewno są tanie, ale nie wydaje mi się, żebyś była z nich zadowolona, ja osobiście mam Whirlpoola, wyposażona jest w czujniki, dzięki którym urządzenie zawsze wybiera najkrótszy możliwy czas trwania cyklu, najniższą temperaturę i najmniejsze zużycie wody i też ją kupiłam w sklepie internetowym, a dokładnie na REKLAMA, wyszło mi o wiele taniej, obejrzałam sobie ją najpierw w sklepie stacjoranym, zamówiłam przez internet i doszłam do wniosku, że jeżeli chodzi o sprzęt AGD czy RTV to jest najlepsze rozwiązanie
Ostatnio zmieniony 14 lip 2010, 14:30 przez cirrus, łącznie zmieniany 1 raz.

platforma
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 lis 2010, 00:58

23 lis 2010, 14:03

W drobnym sprzęcie AGD specjalizuje się firma Savion. Produkuje stylowe i posiadające wszystkie niezbędne funkcje urządzenia, jak piekarniki, termowentylatory, czajniki elekryczne, itp. Może coś Cię u nich zainteresuje.

Awatar użytkownika
Temida
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 28 gru 2010, 19:08

Re: sprzęt AGD

28 gru 2010, 20:15

Ostatnio jestem na etapie zakupu sprzętu AGD. Konkretnie potrzebuję piekarnika, lodówki i zmywarkę. Na rynku jest bardzo dużo sklepów, dodam, że interesują mnie tylko internetowe- już dawno doszłam do wniosku, ze lepiej zaopatrywać się w necie, bo oszczędzasz czas i pieniadze. Zainteresowała mnie oferta pokazują sprzet który mają aktualnie na składzie więc nie czeka się na przesyłkę zbyt długo. Czy któraś z was ma doświadczenia z tym sklepem? Jeśli nie to może polećcie jakiś inny sprawdzony,.
W ten sposób nie zaoszczędzisz a narazić się możesz na dodatkowe koszty :ico_nienie: lepiej połazic po sklepach i poszukać okazji, promocji.

morena_morena
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2011, 11:19

10 lut 2011, 11:28

No właśnie bardzo różnie bywa ze sklepami internetowymi. Pewnie każda z nas ma różne doświadczenia z tym związane. Ogólnie, wychodzę z założenia, że jeśli sklep internetowy jest "duży" - tzn. ma bogatą ofertę produktów (w tym właśnie RTV i AGD) to jednak decyduję się na zakupy właśnie przez internet. Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę mają wiele produktów, które mogą Ci się przydać. Nie wiem czego dokładnie szukasz ;)
Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, 11:37 przez morena_morena, łącznie zmieniany 1 raz.

miszka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 08 lut 2010, 11:52

10 lut 2011, 14:35

Ja też teraz wybieram sprzęt, ale chyba zdecyduje sie na zakpy w tradycyjnym sklepie, bo mogę sobie obejrzec , porównac, dotkąć ;) a jakoś tak wszystkimi zmysłami kupuję :)

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

16 lut 2011, 09:30

Ja ostatnio kupiłam w internecie LG GB7138A2XZ kombi z dwukolorowej polerowanej stali z małym bo coś 0,65 zużyciem energii i kostkarką twistową. Zawsze chciałam mieć dużo lodu w zapasie i jakiś fajny design, no ale przyznam, że wcześniej ją obejrzałam w sklepie na żywo.

Awatar użytkownika
Monia24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 lut 2011, 13:01

25 lut 2011, 10:57

Witam,
Ja poszukuję lodówki side by side. Dla dużej rodziny jak znalazł. Podobała mi się LG GR-B227HLQV, zużycie energii jakieś 1,3 kWh/dobę, też ma kostkarkę twistową, jest spora, ale właśnie o to chodzi, żeby wszystko bez problemu się pomieściło. Ma też system Total No Frost, więc jedzenie dłużej będzie świeże.

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

26 lut 2011, 12:24

Teraz te nowe technologie w lodówkach to nieraz zaskakują, dla mnie najlepsze jest to, że odmrażać w ogóle nie trzeba, no i ta strefa świeżości, dla mnie rewelacja.

Awatar użytkownika
Monia24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 lut 2011, 13:01

27 lut 2011, 11:30

Ja w swojej lodówce mam tak, że temperatura nie rozchodzi się równomiernie po całej powierzchni chłodziarki i na przykład jedzenie, które jest najbliżej tylnej ściany zamarza.
Tragedia, chcesz zrobić coś do jedzenia a tu lód :-(
Dlatego zależy mi na znalezieniu czegoś naprawdę dobrej jakości.

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

01 mar 2011, 11:46

No właśnie, ja też tak miałam, a w tej nowej to już jest system zwielokrotnionego przepływu powietrza, który zapobiega psuciu się żywności i nawet przy tylnej ściance nic się nie dzieje z jedzeniem.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość