Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

13 lis 2010, 11:18

W sypialnie połaczenie fioletu i bieli wygląda bardzo fajnie, przytulnie, ale i romantycznie, za sprawą tego fioletu.

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

19 lis 2010, 19:27

Fiolet z szarością to też dobre rozwiązanie, do sypialni wybrałabym spokojne połączenie barw i chyba przystałbym na jednak na fiolet i biel. Jasna sypialnia zawsze podobała mi sie najbardziej.

emem
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 27 paź 2010, 13:32

kolor pokoju

22 lis 2010, 01:24

pastele będa idealne, najlepiej spełnia sie beże (wszystkie odcienie), jasny zółty, polecam też kolor, ktory nazywa się słodka gruszka (nie pamietam tylko jaka farba , może ze snieżki?), ja mam tak pokoj pomalowany i jestem bardzo zadowolona :) pamiętaj, ze kolor jasnieje po pomalowaniu z czasem, więc warto wybrac o ton lub 2 ciemniejszy, zeby pozniej za blado nie było ;)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

27 sie 2012, 19:24

Ja ostatnio też postanowiłam przemalować swój pokój i dodać w nim trochę wesołości. Wybrałam kolor zielony i kupiłam parę naklejek ściennych w kształcie dużych białych kwiatów. Wygląda to świetnie i polecam jako łatwy i niedrogi sposób na odmienienie wnętrza. Poza tym wzorów jest całe mnóstwo tak więc każdy napewno szybko znajdzie coś dla siebie.

Awatar użytkownika
Aniella
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 22 sty 2013, 13:53

Re: Malowanie - czas na remoncik

15 lip 2013, 13:41

A jakie kolory bierzesz pod uwagę? Jak masz urządzone wnętrze? Cóż, odpowiednie barwy w sypialni to ważna sprawa. ;) Mi było trudno podjąć decyzję, ale jak obejrzałam program o kolorach we wnętrzach to jakoś rozwiązanie samo wpadło mi do głowy. :)

Awatar użytkownika
SaraSara
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 lip 2013, 13:07

Re: Malowanie - czas na remoncik

16 lip 2013, 13:50

Jak chcesz jasnej sypialni to najlepiej zrobić ją w bieli i dobrać jakieś ciekawe dodatki z akcentem na kolor jaki Ci się najbardziej podoba, możesz zmienić zasłony, powiesić zdjęcia, obrazy...itp. :-) Wybrać musisz sama bo to zależy od twojego gustu.

seelee
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2012, 08:20

Re: Malowanie - czas na remoncik

29 lip 2013, 23:43

A może lepiej w ogóle użyć tapet? Na rynku jest mnóstwo ciekawych i oryginalnych pomysłów . Sama miałam problem, ale stwierdziłam za namową przyjaciółki, że tapety mogą wyglądać naprawdę pięknie i przytulnie. A kolor? ja wybrałam do siebie raczej neutralny: http://www.krainabarw.pl/product-pol-45 ... e-III.html i wygląda to bardzo ładnie i pasuje do niej wiele dodatków. Fajne są też fototapety - trzeba jedynie dobrać odpowiednie foto, żeby szybko nam się nie znudziły :ico_brawa_01:

Flesia72
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2013, 10:48

Re: Malowanie - czas na remoncik

20 paź 2013, 10:52

Ja jeszcze przy malowaniu staram się zabezpieczyć meble, by farba nie chlapała na nie. Używam takiej folii - http://www.neopak.pl/folia-stretch/mini ... g-z-raczka. Z farb używaliśmy decoral i śnieżki. Można też ściany ozdobić ornamentami, czy własnymi wzorami.

Elwira88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 paź 2014, 07:44

Re: Malowanie - czas na remoncik

08 gru 2015, 07:27

A jak zabezpieczyć ściany przed malowaniem? przydają się do tego taśmy klejące? używaliście takich?

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość