Awatar użytkownika
Jo_jo
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2009, 19:01

27 paź 2010, 23:59

haniulka to jest metoda 1:1
do jednej naturalnej dokleja sie jedna sztuczna
nosze takie rzesy od po roku i jestem zachwycona :-)))
wygladaja naturalnie - w nowej pracy - a jestem w niej od kilku miesiecy nik sie nei zorietowal a laski sie zachwycaja jak ladne mam rzesy
oczywiscie poniewaz rzesy jak wlosy wypadaja trzeba taki zabieg powtarzac co 3-4 tygodnie

jest ogromnie dlug watek na wizazu na ten temat

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

13 lis 2010, 11:30

Niestety tez słyszałam, ze to kosztowna impreza, ale zabieg jest coraz bardziej popularny, więc może i cenowo bardziej dostępny.

Adra
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2010, 13:33

23 lis 2010, 00:39

z tego co wiem,to sa sztuczne rzesy ktore mozna sobie zwyczajnie dokleic,ale nie wiem, czy to wyglada ladnie,chyba wrecz przeciwnie,ale mozna tez przedluzyc rzesy w spa ..robia kakis specjalny zabieg.Ale to juz ktoas pisal wczesniej:-)

Dolly
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010, 13:57

24 lis 2010, 15:30

Zgadzam się, że olejek rycynowy jest skuteczny, najlepiej stosować go na noc.

kokosanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2010, 23:48

05 gru 2010, 00:06

napiszę nieskromnie, że posiadam dość dlugie rzęsy, ale ostatnio dostałam w prezencie bazę pod maskarę i maskarę marki lancome. Rewelacja, rzesy u mnie wyglądają jak przedłuŻone. Nie wiem ile kosztują te kosmetyki, ale zdecydowanie polecam.

oczywiście tym paniom, które skorzystały juz z takich kosmetyków i nic nie pomaga proponuję przedłużanie rzes. Ślicznie to wygląda jak jest zrobione przez profesjonaliste. A słyszałam, że teraz są nawet rzęsy z norek :-D

Awatar użytkownika
Jo_jo
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2009, 19:01

28 gru 2010, 22:05

miałam podobny problem - spróbuj jeszcze z odżywkami do rzęs. ja zdecydowałam się w końcu też na przedłużanie w spa cece, ale z tego co wiem, to już dość popularne - na kilka miesięcy masz spokój z rzęsami, musisz tylko co jakiś czas chodzic na tzw. "dopełnienie".
Nie masz spokoju na kika miesiecy bo uzupelniac trzeba co 3-4 tygodnie, ja uzupelniam nawet co 2 tyg bo lubie miec max efekt. :-) przedluzanie metodą 1:1 jest fantastyczna metoda na zageszczenie i wysdluzenie rzesk - sama nosze taki od roku :-) :-)

Grappa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 mar 2010, 15:35

30 gru 2010, 00:11

moja kolezanka tez takie nosi metoda 1:1 i wyglada oblednie, sama o tym mysle ale nie wiem czy mam cierpliwosc lezec 1,5 na uzupelnianiu. Choc ona mowi ze drzemie heh

Awatar użytkownika
Jo_jo
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2009, 19:01

30 gru 2010, 00:22

Jo_jo, a ile Cie to kosztowało?
Mnie kiedys kosmetyczka o tym mówiła, ale cena mnie powaliła :ico_haha_01:
Gabi sorki ze dzis dopiero odpisuje
W salonach kosmetycznych ceny sa ogromne ale jest bardzo duzo stylistek które zzakladaja w domu u siebie. Dziewczyny w pelni profesjonalne ale dzialajace na swoje konto a nie salony :-) Ja zmienilam 3 razy zanim trafilam na taka ktora jest dla mnie najlepsza :-) Ceny sa rozne ale srednio placi sie ok 100zl za uzupenienei co 3 tyg. Ja uzupelniam co 2 tyg wiec place 50zl, Pierwsze zalozenie to ok 300-400zl

Ceny zaleza tez od fimy z jakiej sa rzesy - najdrozsze sa nouveau lashes

wiolvika
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 11 wrz 2010, 10:41

30 gru 2010, 21:53

Ja jestem za dobrym tuszem do rzęs- mam swój sprawdzony Loreal i śmiało polecam, nie mam cierpliwości do olejków, jeśli czegoś chcę - tu dłuższych rzęs to raczej jestem niecierpliwa :-D

Awatar użytkownika
kosmyczek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2010, 13:21

13 sty 2011, 19:13

ja polecam dobry tusz do rzęs, w efekcie wyjdzie taniej niż przedłużanie rzęs metodą 1:1 no i nie zabiera tyle czasu, co uzupełnianie co 3 tygodnie:)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość