Dorotka_28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2010, 10:44

26 sie 2010, 23:49

A ja w lato zwłaszcza jak mogę ubrac sie na sportowo lubie założyć malą nerkę na pas-chowam tam tylko telefon, portfel (jak najmniejszy), błyszczyk, chusteczki, mały pdtwarzacz muzyki i w droge do pracy albo na miasto pobiegać po sklepach. :)
A najdziwniesza rzecz w mojej starej torebce to kombinerki :))

kamelka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:52

08 wrz 2010, 23:17

wszytsko mi sie gubi w torebce co na to poradzic?

Awatar użytkownika
cloe
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 02 wrz 2010, 13:22

09 wrz 2010, 09:47

wszytsko mi sie gubi w torebce co na to poradzic?
Nic nie poradzisz :P. Taki urok kobiecej torebki :). Mała mało pomieści, a duża dużo, ale w niej się zawsze wszystko gubi i szuka się wieki :D. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
euforia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 09 wrz 2010, 13:51

09 wrz 2010, 14:16

Ach te torebki;) Ja tan nie znoszę szczególnie sytuacji gdy telefon dzwoni, i gdy padnięta m wracam do domu i nie mogę wygrzebać kluczy :ico_zly:
A porządku nijak w torebce utrzymać nie potrafię, tyle razy próbowałam, obiecywałam sobie - koniec z wrzucaniem papierków, zostawianiem opakowań po chusteczkach, wrzucaniem ulotek które ktoś usilnie wciska mi na ulicy do ręki - masakra;) Taka już chyba moja natura.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

12 wrz 2010, 20:41

Ja tak średnio raz na tydzień, albo przy okazji zmiany torebki robię przegląd i w miarę udaje mi się trzymać porządek :-)
A mimo,że mam duże torby to niewiele noszę- telefon (w małej przegródce), klucze do auta (w innej małej przegródce), kalendarz-notes, mała kosmetyczka, portfel i eko-torba :ico_oczko: i klucze do domu.
Czasem mam metr krawiecki i skarby ze spaceru- piórka, kamyki, szyszki, to skarby Zuzi, oczywiście :-D

jolka74
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2010, 12:48

13 wrz 2010, 12:58

W mojej torebce panuje artystyczny nieład :) Mimo, że staram sie go opanować - wraca :)
Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2010, 14:10 przez jolka74, łącznie zmieniany 1 raz.

madlen1512
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2010, 16:21

21 wrz 2010, 09:48

Moja torebka również zawiera chyba wszystko ;). Najdziwniejszą rzeczą może być kalkulator, który mam prawie zawsze ze sobą ;). Ale to dlatego, że jestem na studiach, gdzie jest dużo przedmiotów matematycznych i często kalkulator jest przydatny :P

zielonoki_aniol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2010, 09:15

otwieracz

19 paź 2010, 09:30

To chyba żadna nowość, że w mojej torebce również banuje artystyczny nieład.. :) jedną z najdziwniejszych rzeczy jakie miałam.. (co dziwiło znajomych) był otwieracz do piwa, który dostałam kiedyś w jakimś sklepie spożywczym bo akurat była promocja. Każdy się śmiał, ale jak przychodziło co do czego, to byłam jedyną osobą dzięki której znajomi nie musieli niszczyć swoich zapalniczek do otwierania piwka ;)

nastka501
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 wrz 2010, 11:57

30 paź 2010, 00:09

Ja noszę małe torebki. Lubię mieć wszystko poukładane. A mam w niej telefon, portfel na pewno klucze i kilka innych drobiazgów. No i oczywiście moje pigułki antykoncepcyjne bez których nie wychodzę z domu, bo grunt to czuć się bezpiecznie.:D

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

13 lis 2010, 11:25

Ja wybieram torebkę w zalezności od potrzeb, kiedy wybieram się z małym gdzueś pochodzić, to biorę duzą, w końcu trzeba zabrać coś do picia, kilka samochodzików, bluzę dyby zrobiło sie chłodniej no i moje szpargały. A kiedy wychodzę juz bez dziecka, najlepiej sprawdza sie mała, jesli oczywiście szanowny małżonek sie nie dorzuci.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość