Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

06 sie 2010, 15:38

a ja kiedyś czytałam na forum (nie pamiętam jakim) dziewczyna miała taki problem ale karmić normalnie mogła poradź się kogoś kto sie na tym zna

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

23 sie 2010, 21:00

Cześć. Ja też miałam brodawki wklęsłe. Bardzo cierpiałam, bo dziecko nie mogło zaciągnąć, ale byłam we spaniałym szpitalu, gdzie położne i Pediatra przychodziły do mnie i razem walczyliśmy ;-) Bardzo pomógł masaż, nie wiem jak ci to wytłumaczyć. Kładziesz rękę na piersi przy brodawkach i palce rozciągasz do ciała, ćwiczyłam tak kilka razy dziennie i zanim wyszłam ze szpitala (po tygodniu) moje brodawki były wypukłe, a Szymuś ciągnął cyca jak nie wiem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

29 sie 2010, 11:03

no witam.
Twż miałam problem z brodawkami ale nakładki silikonowe aventa i laktator mi bardzo pomogły. Tomka bardzo długo karmiłam z nakładkami, a Hanie tylko pare prób podjęłam ale nie chciała,poradziła sobie z piersią i teraz mam już bardziej wypukłe.
Myślę że dziecko musi się nauczyć piersi i Hania się nauczyła,nie zrażaj się tylko próbuj
pozdrawiam
Aga

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości