Awatar użytkownika
paulinki_2
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 167
Rejestracja: 01 lip 2010, 12:27

15 wrz 2010, 11:51

HEJ oczywiście że będzie sprawa kiedy jeszcze dokladnie nie wiem , ale nie zotałam zwolniona ani nic tylko nie kazal przychodzic do pracy i tyle . podpisał ze mną umowę jak miał już działalność zawieszona a więc chyba to jest karalne nie po to tyle czasu się starałam żeby mnie w koncu zatrudnił żeby mnie tak oszukać . ja winna niczego nie jestem on tak a zwolnic mnie nie zwolnił a wiec wynagrodzenie musi mi wypłacić to po pierwsze nie ubezpieczył mnie wydał lewe papiery a więc się nie dam dzieki niemu nie dostane żadnych świadczeń z ZUS chyba ze się uda mam taka nadzieję bo inaczej zostane bez niczego a becikowe nic mi w tym nie pomoże bo dziecko kosztuje w wiec musze dopiąć swego nie poddam sie to on mnie oszukał nie ja jego :ico_nienie:

[ Dodano: 2010-09-15, 11:55 ]
musiałby mnie zwolnic żebym nie miałą zatrudnienia to on bedzie miał lipę nie ja , wystarczy podpisał ze mną umowę podczas gdy miał zawieszona działalność a poza tym prowadzi trzy salony których podałam namiary a więc nie ma zawieszonej działalności , a zatrudniajac mnie chcial tylko wyłudzic pieniądze z uni na nowego pracownika taka dotacja

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

01 paź 2010, 21:43

paulinki_2, i jak sprawa?
Coś sie wyjaśniło ?

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość