cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

16 wrz 2010, 12:37

już rózne rzeczy czytałam właśnie c jedzą w chinach widać, że te słynne psy, gołębie to pryszcz w porównaniu z tym co się tam wyprawia!!!!!!
nie mam słów na coś takiego, nie mam słów nie umiem określić takiego czegoś bo jak bestie to chyba mało. Wiele słów potępiających coś tak potwornego ciśnie się na usta, ale nie potrafię tego napisać,bo nie znam takich słów!!!!!!!! ludzie to są gorsi odzwierząt bo one jakmordują to zgłodu, albo w obronie a człowiek dopuszcza się najbardziej haniebnych czynów!!!!!!!! Potwory!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2010-09-16, 12:38 ]
Chyba mam jedno słowo : KONIEC ŚWIATA!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 wrz 2010, 12:39

„Nie bój się, to przecież tylko mięso pochodzące ze zwierzęcia wyższego gatunku”.
jak tak można powiedzieć o nienarodzonym dziecku :ico_szoking: :ico_olaboga:
W Centrum Zdrowia dla Kobiet i Dzieci jeden z lekarzy wręczył dziennikarce szklany pojemnik. „Tutaj jest 10 świeżych płodów z abortowanych dzisiaj. Zwykle zanosimy je do domu i konsumujemy, ale ponieważ nie wyglądasz najlepiej, to możesz je zatrzymać” – powiedział lekarz.
:ico_placzek: :ico_placzek:
W maju tego roku Ted Turner, twórca koncernu medialnego Turner Broadcasting System, nadającego m.in. CNN, w wywiadzie udzielonym NPR wychwalał chińską „politykę jednego dziecka” i stosowane kary za jej nieprzestrzeganie. „Tak więc mamy przykład Chin, i oni dokonali tego bez jakiś drakońskich środków. Naprawdę zachęcają ludzi do posiadania tylko jednego dziecka” – komentował „oświecony” przedsiębiorca.
tylko jakim kosztem to się dzieje :ico_zly: :ico_zly:

normalnie słó brakuje na to się tam dzieje :ico_placzek: :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 wrz 2010, 12:49

aniawlkp86, jak slyszalam, ze psy jedza to tez mi bylo zal tych zwierzat, no, ale my tez krowy, swinki jemy itd...
Ale jak o tych malenstwach przeczytalam to normalnie slabo mi sie zrobilo...
A podobno TO zachwalaja, bo wspomaga potencje seksualna :ico_olaboga:
gdzies czytalam, ze ich upodobania lozkowe sa bardzo ochydne... np.. za przeproszeniem sraja na siebie a potem to kosumuja :ico_puknij:

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

16 wrz 2010, 12:51

NowaSejana, wiesz,co tak sobie pomyślałam że powinni wysadzić tej kraj w powietrze!!!! bo oni są delikatnie mówiąc nie normalni i co gorsze niebezpieczni!!!!!!!

Awatar użytkownika
paulinki_2
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 167
Rejestracja: 01 lip 2010, 12:27

16 wrz 2010, 12:53

Dzięki właśnie sobie jem , a tu ZUPKA Z NIENARODZONYCH DZIECI . straciłam apetyt

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

16 wrz 2010, 12:55

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: o ja pierdziele co za posrany lud
niec sobie ptaki poucinają i je jedzą a nie,...i to z ich kupą właśnie!
gdzies czytalam, ze ich upodobania lozkowe sa bardzo ochydne... np.. za przeproszeniem sraja na siebie a potem to kosumuja :ico_puknij:
bardzo mozliwe,najpierw sie pukaja a pozniej co?
karakany -ja jestem tolerancyjna i nie jestem rasistka-ale ludzie wszystko w granicach rozsadku!!!!!!naprawde to chyba koniec swiata bo juz gorszego okrucienstwa to chyba nie bedzie u nich

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 wrz 2010, 12:56

pół biedy,że jedzą zwierzęta,które my trzymamy w domu i kochamy :ico_noniewiem:

ale jeść małe nienarodzone dziecko? :ico_placzek: to jest straszne i nie wiem nawet jak to opisać,normalnie płakać się chce :ico_placzek: a to że wspomaga potencję sexualną to pewnie tylko wymysł aby było na czym zarobić :ico_zly:
gdzies czytalam, ze ich upodobania lozkowe sa bardzo ochydne... np.. za przeproszeniem sraja na siebie a potem to kosumuja :ico_puknij:
ohydne :587:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

16 wrz 2010, 13:07

a to że wspomaga potencję sexualną to pewnie tylko wymysł aby było na czym zarobić
pewnie tak
tylko po co im ta potencja??????????????
jak jest u nich posrane prawo by posiadac tylko jedno dziecko
to niech biora cos na zanik potencji,na wzmozenie impotencji!!!!!!!!!

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

16 wrz 2010, 13:07

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
brak słów na to wszystko

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

16 wrz 2010, 13:11

Wiecie co aż przytuliłam mojego futrzaka do siebie i dałam nagrode tak za nic zgłupiał. Jest tyle kobiet na swiecie co starają się o dzieci i nie mogą ich miec a tu jakis pieprznięty naród robi co chce :ico_zly: :ico_zly: Gdzie jest Ludzkie współczucie i sumienie ja pierdziu :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość