Awatar użytkownika
krystyna_13
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2010, 12:36

18 paź 2010, 18:43

kupiłam 2 otulacze je się pierze tylko jak się zabrudzą jak najrzadziej bo traci swoje właściwości chłonne, a wkładów kupiłam 10 ale to jest troszkę mało dlatego używam też zwykłych do tego pieluch tetrowych bo też można, no i kupuje takie jednorazowe cieniutkie podkładki że jak Martynka zrobi kupę to zostaje na tej podkładce i to się wyrzuca.
Tak zwykle to na dzień używam 7-8 takich wkładów, no ale na noc to zakładam pampersa.
Ja kupiła wkłady z flaneli ale słyszałam że te z bambusa są jednak lepsze

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

18 paź 2010, 20:09

też przymierzam sie do kupienia wielorazówek:) Jeśli chodzi o cenę to tu sie płąci za jakość i solidność wykonania.{olecam zerknąć na strone pieluszkarnia dużo tam fajnych info.Czytam i już chyba mam swój tym Fuzzi bunz z kieszonką :)

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

08 lip 2011, 10:32

Witam,
Od jakiegos czasu używam pieluch wielorazowych i jestem z nich bardzo zadowolona.
na początku kupiłam 2 kieszoki i 2 wkłady. później dokupiłam resztę.
Na razie jestem noworodkiem no moze niemowlakiem albo przedszkolakiem jesli chodzi o pieluszki wielorazowe. chetnie poczytam opinie rady i wskazówki innych mam które uzywaja pieluszek wielorazowych.

Pozdrawiam i czekam na wpisy innych mam.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2012, 21:26 przez magda7, łącznie zmieniany 1 raz.

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

Re: Pieluchy wielorazowe

09 lis 2012, 21:25

Nie tak dawno kupowałam pieluszki wielorazowe a teraz juz mały dawno odpieluchowany.
ciekawa jestem ile mam jest tutaj które jak ja zakochały sie w pieluszkach wielo i dostały na ich punkcie świra.
polecam każdej mamie wielorazowe pieluszki.
Moze uda nam sie rozkręcic temat?
Co wy na to?

Katarynka100
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 15 lis 2012, 15:53

Re: Pieluchy wielorazowe

19 lis 2012, 21:33

to bardzo dobre rozwiązanie,wydajesz kasę raz i potem masz spokój,mimo iż ten pierwszy wydatek jest nawet spory,ale jakby tak przeliczyć ile wydajemy na pampersy to okazuje się ,że wiele oszczędzamy.

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

Re: Pieluchy wielorazowe

23 lis 2012, 19:16

Dla mnie przy bliźniakach cena ma naprawdę znaczenie. jak przy pierwszym dziecku stosowałam tylko pampersy tak teraz nie kupuję ich wcale ze względu właśnie na cenę. Ale pomimo tego przekonałam się, że wcale nie muszą być pieluchy drogie aby były dobre i chłonne. niedawno kupiłam na próbę 2 pieluszki Bambino baby love i naprawdę fajnie wypadają na tle innych, cena nie jest wysoka, taka w sam raz dla mnie bo całe opakowanie kosztuje niecałe 30zł. chłonne i co najważniejsze nie przemakają :)
znacie je? jak się u was sprawdzają?

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Pieluchy wielorazowe

26 lis 2012, 11:00

ale to jednorazowe, tak? Wielorazowych bambino nie widziałam. Chociaż z tego, co mówi moja siostra to i na wielorazowe się nadają, bo mają mocne rzepy i da się je spokojnie wiele razy odpinać i zapinać, kiedy dziecko już korzysta z nocnika lub uczy się korzystać.

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

Re: Pieluchy wielorazowe

07 gru 2012, 20:35

A jak u nich z miękkością i zapachem. Bo kiedyś kupiłam tanie pieluchy, ale nie dość, że były sztywne to jeszcze cuchnęły na odległość. Gdyby te miały neutralny zapach i były miękkie to biorę bez zastanowienia, bo to, że chłonne już napisałyście :P

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

Re: Pieluchy wielorazowe

09 gru 2012, 14:20

one nie pachną niczym, są bezzapachowe :) no jak już w niej coś się znajdzie poważnego to pachną.. wyjątkowo :) haha
co do rzepów. jestem właśnie na etapie nauki siadania na nocniku. nie ma mowy aby jeszcze coś do niego zrobić ale narazie się sadzamy, faktycznie nie ma problemu z ich trzymaniem po wielokrotnym użyciu.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Pieluchy wielorazowe

12 mar 2013, 11:14

Do mnie w ogóle nie przemawiają wielorazowe. Jakość Bambino potwierdzam. Wróciły na rynek znacznie poprawione.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość