wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

15 lis 2010, 16:36

moja cora tez budzi sie w nocy a ma 7 miesiecy mysle ze trzeba to otczekac i caly czas wprowadzac staly rytm dnia

NICOLA_1985

16 lis 2010, 08:55

mój syn też budzi się w nocy i adhd nie ma na pewno :ico_oczko: a ma prawie pól roku, teraz jestesmy świeżo po chorobie i dzisiaj w nocy wstawałam do niego chyba z kilkanaście razy, straciłam rachube bo jestem ledwo żywa :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: przypuszczam ze to nie jest jego hobby ani nie chciał być złośliwy, po prostu dziecko budzi się w nocy gdy za dnia ma za dużo albo za mało wrażeń, gdy w ciągu dnia się wyśpi, może jest dziecku niewygodnie? za zimno, za gorąco? jest głodne, chce mu się pić, przestawi mu się dzień z nocą , różnie to bywa.
oczywiście trzeba szukać sposobu żeby tą sytuacje poprawić, a kołysanki jeśli się sprawdzą to jak najbardziej :-)

Kasia24aa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2010, 17:54

17 lis 2010, 17:19

dawno mnie nie było, ale obiecałam podzielić się opinią, na początku marny był efekt (źle ustawiony odtwarzacz) ale później zadziałały:D polecam :)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość