martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

18 lut 2011, 14:52

a ja wierze.. mam na nodze sama plomien ktory z wiekiem zrobil sie bialy i nie da sie go oplaic. mama mowila ze jechala straz i sie przestraszyla i fakt ze mam to na nodze. czy wierze, ? sama niewiem..

[ Dodano: 2011-02-18, 13:54 ]
a czy wierzycie w zabobony typu zakupy dla dziecka? Moj maz kiedy zobaczyl dziecko na 1 wspolnych badaniach. oszalal...przyszedl i odrazu zamowil lozeczko na alegro..Powiem szczerze ze dla mnie 4 miesiac to troche za wczas,,moze jednak podswiadomie balam sie tego co mowia,ze za wczas sie nie kupuje..

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

18 lut 2011, 15:04

a kiedy jest dobry czas na zakupy???? ja w pierwszej ciaży musiałam stopniowo kupować, bo inaczej nigdy bym nie kupiła, nie stac nas było na jednorazowy wydatek na wszystko, bo my dopiero zaczeliśmy życie w UK, więc nie mieliśmy totalnie nic, nawet domu, mieszkaliśmy na pokoju, nawet wsparcia od rodzin nikt nie zapytał nawet czy mamy na łóżeczko, wózek, i inne potrzebne rzeczy. więc kupowalismy jak tylko były pieniądze i mozliwość zakupu wszystkich rzeczy nie drogim kosztem. I urodziłam zdrowe dziecię, więc osobiście w zabobony nie wierzę, jeżeli ma się coś stać to się stanie niezaleznie od tego czy ma sie już kupione wszystko czy tez nie. A w drugiej ciąży jak mają się zabobony do rzeczy dla dziecka, skoro mam wszystko po pierwszym?????

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

18 lut 2011, 18:04

Najbardziej rozbroiły mnie:
- oblizywanie noża :ico_szoking: w sumie dziwne, nie oblizuje noza ale dlaczego nie wolno? :ico_szoking:
- wozenie w wozku medalika :ico_szoking: :ico_szoking:
- to, że nie mozna isc z nieochrzczonym dzieckiem na cmentarz :ico_szoking: dlaczego?
- noszenie korali - spowoduje uduszenie
moje dziecko jakoś żyje a ja ciągle na szyi coś nosze :-P

reszte znałam a te są równie głupie jak te które miałam juz zakodowane gdzies tam
hehehe

[ Dodano: 2011-02-18, 17:07 ]
a kiedy jest dobry czas na zakupy????
ja kupowałam odkąd potwierdziłam ciążę u lekarza
i jakoś nic się nie stalo ;-)
BZDURY

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

21 lut 2011, 15:39

a kiedy jest dobry czas na zakupy????
ja do tej pory nic nie kupilam...to nie przez zabobony tylko przez poczucie, ze jak cos sie stanie z Dzieckiem, a ja bede miala w domu rzeczy dla niego to po prostu tego nie wytrzymam...

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

21 lut 2011, 16:55

ze jak cos sie stanie z Dzieckiem, a ja bede miala w domu rzeczy dla niego to po prostu tego nie wytrzymam...
:ico_szoking:
ja to wogole nie zachodziłabym w ciaze jakbym miała takie obawy serio, po prostu nigdy nie myślę w ten sposób :ico_sorki:
bo kiedy znowu te zakupy robic? po porodzie? - niewyobrazalne moim zdaniem
a odebrac sobie przyjemność i zrzucic to na meza dla mnie nie do zniesienia ;-)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

21 lut 2011, 17:22

ja juz to widze jakbym dała liste mezowi z zakupami dla dziecka i z czym by przyszedl :ico_haha_01: on do dzisiaj nie wie co to body a co pajacyk :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

21 lut 2011, 17:23

ja juz to widze jakbym dała liste mezowi z zakupami dla dziecka i z czym by przyszedl
heheh dokładnie ;-)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

21 lut 2011, 17:31

do dzis pamietam , jak wrocilam ze szpitala z Maja i mialam problem bo mialam duze piersi a Maja nie umiala złapac jej i kazałam mezowi isc kupic te nakładki z aventu (zreszta do dup..) a on przyszedl z taka strzykawą do wyciagania brodawek :ico_haha_01:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

21 lut 2011, 19:25


ja to wogole nie zachodziłabym w ciaze jakbym miała takie obawy serio, po prostu nigdy nie myślę w ten sposób
bo kiedy znowu te zakupy robic? po porodzie? - niewyobrazalne moim zdaniem
a odebrac sobie przyjemność i zrzucic to na meza dla mnie nie do zniesienia
ramonka, ja czekalam na Dziecko dlugo, potem in vitro robilismy 8 miesiecy, tuz po zaplodnieniu dowiedzielismy sie, ze sie nie uda, bo zaplodnienie nie wyszło. Ale jednak :D
i tak to jest, ze jest ciagle obawa, ze cos bedzie nie tak...
a na zakupy mam czas...dopiero poczatek 6 miesiaca...ilez mozna zakupy robic :ico_oczko: pare dni i po sprawie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

21 lut 2011, 20:05

i tak to jest, ze jest ciagle obawa, ze cos bedzie nie tak
może i racja, u nas jako takich problemów nie było wiec moje nastawienie dlatego jest zupełnie inne :ico_sorki: ale bedzie dobrze!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość