Awatar użytkownika
martka78
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1575
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:45

08 sie 2007, 17:08

Moj M woli koronki i pończochy a ja to zalezy od nastroju ale raczej tez koronki :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 paź 2007, 11:29

A ja uwielbiam koronkę!! Mój tez ją bardziej preferuje, chociaz jak jest zbyt sexy to i tak długo nie zostaje na mnie :ico_oczko: czasem ma fazę, ze lubi mnie z obcisłej koszulce bez stanika :)

Awatar użytkownika
pachuc1979
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 26 wrz 2007, 11:44

12 lis 2007, 17:24

Dla mnie bielizna musi być przede wszystkim funkcjonalna i wygodna (że ładna to już nawet nie muszę chyba dodawać). Kiedyś więc notorycznie nosiłam jakieś sportowe kompleciki Atlantic, bo to można kupić wszędzie w przyzwoitej cenie. Teraz na szczęście jest już dużo lepiej i ładna bielizna nie oznacza sztywnej koronki.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 lut 2008, 11:18

Ja uwielbiam koronkową bielizne i mój mąż też :ico_haha_01: Kolory głównie trzy: czerń, czerwień i biel.

migotka23
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2009, 12:21

30 sty 2009, 12:27

Hello Drogie Kobitki:)
mnie osobiście seksowne ciuszki strasznie się podobają:) no np. taka haleczka:
sexowna i zmysłowa:) wydaje mi się, że takie ubranka to przyjemność dla obojga partnerów :ico_wstydzioch: a wy, jak myślicie? pozdrawiam:P

kaskapracz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2009, 17:11

28 lut 2009, 17:13

Uwielbiam seksowne ciuszki :ico_haha_01:
najbardziej podoba mi się bielizna firmy Donna Polecam

Aloa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 09 kwie 2009, 10:02

09 kwie 2009, 13:58

Bielizna musi być seksowna ale i wygodna. Mój mąż strasznie lubi stringi połączone z bokserkami i oczywiście koronki. Bielizna nie musi dużo odsłaniać żeby być seksowną. Koronki robią swoje a bielizna nie odkrywająca za dużo działa na wyobraźnię.

Awatar użytkownika
Street_man
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 lip 2008, 08:12

05 maja 2009, 13:25

Tematycznie:
Producent bielizny DONNA organizuje otwarte spotkanie bieliźniane, gdzie dyskusja dotyczyć będzie standardów, jakości, ceny, wygody bielizny dostępnej w sklepach na terenie całej Polski.

[spotkanie odbędzie się 23 Maja tj. Sobota w Krakowie. Miejsce i godzinę spotkania podamy osobom zainteresowanym. Aby zapisać się na spotkanie trzeba wysłać maila na adres kwatera@usta-usta.pl z informacją o Tobie: Imię i Nazwisko oraz jeśli idziesz ze znajomymi - również informację o nich]

Spotkanie ma charakter luźny. Zapraszamy wszystkie kobiety, które interesują się bielizną i chcą (mają pomysły lub uwagi) brać udział w zwiększaniu jakości produktów, by były jeszcze bardziej dopasowane do Waszych potrzeb.
Na koniec spotkanie odbędą się Warsztaty, gdzie wspólnie z DONNĄ będziemy tworzyć nową linię damskiej bielizny. Jeśli projekt będzie zadowalał wszystkich - prawdopodobnie ujrzycie go niebawem w sklepach!

Prosimy o potwierdzenie mailowe, zainteresowanych spotkaniem (ślijcie na kwatera@usta-usta.pl). Napiszcie również, czy przyjdziesz sama czy ze znajomymi (i ile ich będzie).

Ilość miejsc ograniczona ze względu na lokal. Jeśli spotkanie odniesie sukces, bardzo prawdopodobne jest, że spotkania takie odbywać się będą cyklicznie (nie uniknione, że także w innych miastach).

[ Dodano: 2009-05-18, 12:58 ]
I co, nikt nie jest zainteresowany?
Takie spotkania mogły by się odbywać regularnie. Od kobiet z Lobby Biuściastych dowiedziałem się że problemów i pytań bieliźnianych jest sporo. Więc mocno wierzę, że spotkanie przyniesie wiele dobrego :)

Jeśli jesteście zainteresowane - piszcie :)
Przedstawicielki Lobby też się stawią, zapowiada się więc żywa dyskusja i wiele cennych porad!

daisy m
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2009, 13:20

22 maja 2009, 12:12

A kolory? jakie najbardziej lubicie wy a jakie wasi partnerzy??:)
JA uwielbiam czarną bieliznę, czerwoną noszę rzadko - ale mój narzeczony - powiem wam, że jestem zaskoczona ale preferuje - białą:):) uważa, że jest taka niewinna i subtelna:) no cóż:) - tez byłam zdziwiona:))
bardotki tez należą do jego "ulubionych"

togs
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 wrz 2009, 15:29

10 lis 2009, 16:33

Moja ulubiona bielizna to czarna koronkowa. Ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie komplecik uszyty z samych falbanek:link został usunięty przez obsługę forum. Wygląda super seksownie, a w dodatku optycznie powiększa biust, bez stosowania push up.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2009, 14:44 przez togs, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość