tinabik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2016, 12:04

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

16 sty 2016, 13:19

.


Szybki sposób na zmianę wizerunku i zarobek.


Ja poszłam na wizytę do mojej fryzjerki, która zaproponowała mi sprzedaż moich włosów.

Początkowo się zastanawiałam, ale przekonała mnie do tego pomysłu.

Zarobiłam ponad 1500 zł i cieszę się nową fryzurą! Warto. Jeśli chcecie więcej się dowiedzieć, poszukajcie Beauty for You.


Pozdrawiam

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

18 sty 2016, 11:57

A czy Ty nie pisałaś już o tym przypadkiem parę razy?

Scentini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:20

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

18 sty 2016, 12:35

Wg mnie kluczowa jest tutaj dobra odżywka,ja np nakładam maskę białkową oraz używam dobrego szamponu,który nie przetłuszcza włosów,to ważna sprawa. Warto stosować odżywki z dodatkiem keratyny.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

19 sty 2016, 13:32

Ja osobiście bardzo lubię tą maskę z soją:
http://flax.com.pl/terapeutyczna-maska- ... -soja.html

Dobrze nawilża włosy. Jak widzicie nie jest droga a działanie ma moim zdaniem lepsze niż wiele kosmetyków drogeryjnych. Stosuję ja w soboty kiedy robie sobie w domu po południu małe spa.Nakładam ją na włosy na 30 minut pod ciepły ręczniczek.Wtedy wszystkie składniki odżywcze wnikają we włos oraz po zastosowaniu włosy są miękkie oraz wyglądają lepiej niz po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Maskę zamawiam przez internet. Niestety ale nie widzialam jej w drogeriach stacjonarnych.

borówna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2011, 10:23

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

20 sty 2016, 16:08

mi klasyczne odzywki wlasie nie ppomagaja :/ musze sie ratowac olejowaniem i sumplementami. obecnie glownie olej arganowy i oeparol :)

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

08 mar 2016, 13:57

[*]
mi klasyczne odzywki wlasie nie ppomagaja :/ musze sie ratowac olejowaniem i sumplementami. obecnie glownie olej arganowy i oeparol :)
A po co suplementacja? Wydaję mi się, że olejowanie powinno w zupełności wystarczyć.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

08 mar 2016, 14:09

Może w takim razie warto odejść od klasycznych odzywek na rzecz czegoś nieszablonowego,czego do tej pory używałaś oprócz olejków arganowego,kokosowego czy maski białkowej ?

deletter
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2016, 18:41

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

14 mar 2016, 18:52

Cała seria Jantar, szampon odzywka i wcierka, trzeba pamietac o regularnym stosowaniu i wlosy naprawde wygladaja pieknie, szybciej rosna i sa grubsze

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

15 mar 2016, 13:18

Dobrych i profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów jest tak naprawdę niewiele. Trzeba się sporo naszukać, żeby trafić na dobrej jakości produkty. Wiem to z doświadczenia. Zależy mi na zdrowych włosach więc byle czego nie chcę używać. Bardzo lubię proste włosy ale nie chce ich narażać na działanie wysokich temperatur więc znalazłam inne rozwiązanie. Zaczęłam używać profesjonalnych kosmetyków wygładzających włosy Encanto do Brasil od fryzomanii.pl dzięki którym włosy są idealnie proste, jak po keratynowym prostowaniu. Włosy nie są obciążone, tylko gładkie, lekkie i miękkie w dotyku.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

15 mar 2016, 14:06

Też jestem zdania, że takich kosmetyków nie jest zbyt wiele. Warto w pielęgnacji stosować także domowe sposoby.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość