Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

16 sty 2011, 13:29

Kamcia, najważniejsz, że Tobie nie jest z tym źle :-) To nie z nimi masz żyć

U mnie straszne przedpołudnie, bo wpadłam na pomysł, że oduczę Wiki dwóch drzemek w ciągu dnia, nie położyłam ją więc o 9 do łóżeczka, a ona mi taki Meksyk zrobiła, że chyba sobie na razie daruję mój plan. Może jak będzie cieplej będzie łatwiej, bo się wybiega więcej na podwórku...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 sty 2011, 16:52

inia a czemu chcesz Mała oduczyc spania w dzien?przeciez takie maluchy jeszcze spokojnie z pol roku spia popoludniami :ico_noniewiem: ja bym sie cieszyla jakbym miala po poludniu choc godz spokoju :ico_noniewiem:

a poza tym witam :-)

moj brzuch juz widac, boczkow w ciazowkach nie widac wiec nie mam stresu, brzuch mi rosnie do przodu, tak jak z reszta przy Mili bylo, wiec luz..jedyny mankament to ze zaczyna mnie bolec kregoslup, coraz czesciej i coraz mocniej :ico_noniewiem: i dziwie sie czemu bo brzuch jeszcze specjalnie mi nie ciazy, a ja chwile posiedze musze wstac pochodzic, potem najlepiej polezec i nic mi sie nie chce :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 sty 2011, 21:23

moja mała coś sama się oducza spania w dzień mam nadzieję, że to chwilowe, usneła nam dziś w aucie na 30 min i potem już nie chciała a o 16 już marudziła.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

16 sty 2011, 21:24

ladybird23, chciałam jej ograniczyć spanie w dzień do jednej popołudniowej drzemki, bo w sumie spała 2 razy po 1,5-2 godz., a ostatnio nie chce już tak ładnie zasypiać wieczorami, ma ochotę na zabawę, a rano wstaje przed 6. Ale już teraz, po pierwszej próbie widzę, że to bez sensu, bo dziś mimo, że miała jedną drzemkę, to i tak nie chce zasnąć, problem musi być inny...
moj brzuch juz widac
a w jakim tyg. ciąży jesteś?

[ Dodano: 2011-01-16, 20:28 ]
moja mała coś sama się oducza spania w dzień
no właśnie muszę poczekać aż sama stwierdzi, że 3-4 godz. snu dziennie to dużo :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-01-17, 11:09 ]
Hejka :ico_ciezarowka:

U nas piękne słoneczko i ciepełko za oknem, a ja przeziębiona :ico_chory: Także spacer dziś sobie odpuszczamy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-01-17, 11:18 ]
A ja ciągle nie mogę się dodzwonić do tej ginekolożki, nr mam dobry. Chyba poszukam kogoś innego, bo co to za lekarz, do którego nie będę mogła zadzwonić, gdyby coś mnie niepokoiło :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 sty 2011, 18:20

Witajcie kochane dziekuje wszytskim za Gratulacje :ico_sorki:
juz chyba pomalu oswaja sie z ta mysla chodz dalej ciezko mi w to uwierzyc :ico_oczko:
umowilam sie do lekarza na piatek oczywiscie usg mi nie zrobi , u nas dopiero w 12 tyg robia , kochane musze leciec bo maly wstal

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

18 sty 2011, 07:40

Hej wrześnióweczki jak samopoczucia???? U mnie całkiem znośnie, jeszcze dziś pracka i chyba spotkanie w biurze z główną menagerką. Ale się okaże. Mój menager złożył mi gratulacje zapytał który to miesiac (pierwszą ciażę długo ukrywałam byłam już prawie w 7 miesiacu jak powiedziałam) i zapytał czy w mojej agencji pracy już wiedzą (bo też nie wiedzieli wcześniej) i tyle, a w agencji mój pracodawca pogratulował i mówi "znowu" a ja się zapowietrzyłam nie wiedziałam jak zareagować, ale adeel zaczoł się śmiac i mówi że żart a ja no myslę bo sam masz 2 już i pewno na tym nie konicec (adeel z pochodzenia jest pakistańczykiem więc mają wielodzietne rodziny)
Miałam dziś ciżką noc spałam ze 4 h o ile bo sie przebudzałam, najpierw zasnać nie mogłam jeszcze o 00:30 nie spałam ale cóz trzeba zyć i cieszyć się życiem nie???
Hiihihi to życzę Wam dobrego i spokojnego dnia:):):))

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

18 sty 2011, 11:05

juz chyba pomalu oswaja sie z ta mysla
:-D to dobrze

Kamcia, super, że tak lekko przyjęli wiadomość o ciąży, długo zwlekałaś z mówieniem o poprzedniej ciąży :ico_szoking: Przecież na pewno już było widać brzuszek :ico_oczko:
Miałam dziś ciżką noc
witaj w klubie
Ostatnio zmieniony 28 mar 2011, 09:41 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 sty 2011, 12:13

Hej laseczki :-D

Jestem żyję tylko zawsze w weekend do kompa nie dochodzę :ico_noniewiem:
Widzę grono nam się powiększa :ico_brawa_01:

Sandrusia nie wierzę :ico_szoking: Gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oczywiście życzę córeczki bo do trzech razy sztuka :ico_haha_01:

Inia moja Elizka zrezygnowała ze spania jak miała ok 1,5roku po prostu nie chciała
się kłaśc. Ja jej nie zmuszałam. Ale ona po mnie nieśpioch :-D

Ladybird23 a Ty też do nas dołączasz?? Na kiedy masz termin??

Do mnie przyszło już pisemko ze szpitala umowiona wizyta na USG na 24.02.
Jeszcze troszkę sobie poczekam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-01-18, 11:14 ]
A ja od paru dni mam takie nocki że się budzę kilka razy :ico_szoking:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

18 sty 2011, 12:52

witajcie dziewczynki ,przychodze do was z takim otóż pytaniem;
robiłam dzis test ciążowy jest to mój 26 dc ,cykle mam zwykle 28 dniowe,pojawiły sie II kreseczki natomiast druga była jasniejsza ,normalnie widoczna ale jasniejsza,teraz po paru godzinach jest ciemna.Powiem szczerze ze zamiast sie cieszyc czuje wewnętrzny strach,czy czasem cholerna miesiaczka sie niepojawi,czuje bóle w okolicach jajników i podbrzusza,a po tym tescie jeszcze bardziej,do tego od 3 nocy budze sie oblana potem.
Jesli Bóg da cieszyc nam sie z malenstwa miałabym termin na 30 wrzesnia,a obecnie byłabym w 4 tygodniu. a moje pytanie to to czy moge normalnie twierdzic ze ten test jest pozytywny??i czy te bóle sa normalnie w ciazy??byłam 2 razy w ciazy ale wsumie niepamietam jak to było w pierwszych tygodniach :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 sty 2011, 12:55

karina22 pozwól że się wtrącę,skoro wyszły już 2 kreski to jak najbardziej jesteś w ciąży i gratuluję :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: ból jest normalny ja też tak teraz miałam,że już przed @ mnie bolał brzuch jak na @ i czekałam na nią ale się nie doczekałam,dla pewności powtórz test jak chcesz w dniu spodziewanej @ :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość