TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

25 sie 2015, 11:45

Na weekend to najlepsze chyba Zakopane. Tam jest co robić, prawda? Ja się zastanawiam nad apartamentem Janosik jako miejscem na nocleg, podoba mi się to, że ma się całe mieszkanie dla siebie. Ktoś z Was był?

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

08 wrz 2015, 11:09

Bardzo ciekawą ofertę na tego typu wypady posiada ten hotel w Wielkopolsce- http://www.hotelsulkowski.pl
Jest usytuowany przy samym jeziorze, a okolica to oaza spokoju i relaksu dla ciała i duszy! Zwłaszcza osoby z okolic Poznania lubią tam wypoczywać!
Słyszałam, że ten hotel w Wielkopolsce jest świetny!
A jeśli szukacie miejsca przyjaznego też dla Waszego pupila to polecam te namiary- http://www.psypracujace.pl/
Psiaki mają tam naprawdę dużą przestrzeń i świetną opiekę. Zapisać je można u pani Magdy- tel 601 71 62 90, email: iskra@psypracujace.pl)
Polecam!

BurgundowaMaja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:21

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

14 wrz 2015, 11:26

W ostatni weekend jadę z koleżanką do Rzeszowa,mam nadzieję że będzie ładna pogoda. Zatrzymujemy się w hotelu Ferdynand i zapłaciłyśmy już całość więc nie ma odwrotu ;) ale dzięki temu jest taniej.Czy ktoś był może w tym hotelu? Ewentualnie co ciekawego możemy zobaczyć w Rzeszowie? :) Nie mogę się doczekać wyjazdu, ponieważ mamy tyle do obgadania :D

martis
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 mar 2015, 11:21

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

15 wrz 2015, 11:05

a ja jednak pytam o jakieś miejsca poza Polską, co proponujecie? Austria, Francja? czy teraz znajdę jakieś promocyjne ceny lotów?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

15 wrz 2015, 11:13

Ja chyba obecnie nie polecam wycieczek za granicę ;/ Zobacz co się obecnie w Europie dzieje.Początkowo w tym roku planowaliśmy sie z mężem wybrać do Turcji ale z uwagi na sytuację polityczną zrezygnowaliśmy.
Jedziemy do Polski do sprawdzonego przez nas miejsca . Czyli do Białki Tatrzańskiej. Pozwolę sobie dać tutaj link do term jakie się tam znajdują:
http://www.termabialka.pl/

Kupcie sobie karnet na cały wekeend. Nie są drogie. W środku jest wiele atrakcji i zobaczycie jak dobrze sobie wypoczniecie.

BurgundowaMaja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:21

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

22 wrz 2015, 15:34

Ja na wyjazdy weekendowe zawsze znajomym polecam spa. Można odpocząć, zrelaksować się i zapomnieć o wszystkim. Często sama jeżdżę do grand hotelu lubicz w ustce i tam właśnie najbliższych wysyłam :-) :-) :-) Po co jeździć gdzieś za granicę, jak można wspaniale spędzić czas w hotelu z widokiem na polskie morze <3

Cynamonka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2015, 19:56

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

22 wrz 2015, 18:16

na wyjazdy to tylko w Tatry... nic mnie tak nie odpręża jak spokojny klimat w górach, a przy tym pyszne jedzonko!

aaniakkk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 25 wrz 2015, 16:07

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

25 wrz 2015, 16:16

A może Szczawnica? Sama w sobie ma wiele atrakcji, a do tego jest świetną bazą wypadową.

dch91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2015, 09:46

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

16 paź 2015, 13:24

Polecam okolice Drawska Pom. znajduje się tam Drawieński PN. Są rzeki i piękne jeziora. Sporo ciekawych tras rowerowych. Jest to miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój oraz dla tych, którzy lubią łono natury.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

16 paź 2015, 15:25

Na krótki weekendowy wypoad fajny jest Kazimierz Dolny.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość