szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

19 paź 2011, 17:33

no i chciałam młodego na bioderka zapisać :ico_noniewiem: poszłam do rejestracji a babka do mnie ze 27 grudnia :ico_szoking: a ja jej :ico_puknij: że ma sie puknąć w pusty baniak :ico_haha_01: bo Konrad ma mieć kontrolę w 4 tygodniu a nie miesiacu :ico_haha_01:
No tak te kolejni do lekarza na NFZ są cudowne.My jutro idziemy po skierowanie na usg bioderek i ciekawa jestem jaki będzie czas oczekiwania.
Piszecie o kupach, u nas Leoś strzeli dwie kupy w jeden dzień a później 2-3dni nic :ico_szoking:
Dokładnie to samo pytałam położnej i mówiła właśnie tak jak ty że może robić kilka na dzień a może i kilka dni nie robić i to tez jest normalne.

Dobra uciekam bo P przywiózł dziś stertę papierów do becikowego rodzinnego itp i trzeba to wypełnić.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

19 paź 2011, 19:58

My jutro idziemy po skierowanie na usg bioderek i ciekawa jestem jaki będzie czas oczekiwania.
mnie pediatra powiedziała,że ona nie może wypisać skierowania na usg bioderek, tylko do poradni ortopedycznej, a dopiero oni mnie skierują na usg. Stwierdziłam,że szkoda zachodu, nie warte to chodzenia i wolę iść prywatnie.

[ Dodano: 19-10-2011, 19:58 ]
szkieletorek, miałam juz kiedyś pytać- jak te pieluszki wielorazowe się sprawdzają?

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

19 paź 2011, 21:05

Ja jestem wolna :ico_oczko: Zobaczymy na jak długo, młody zasnął jakieś 25min temu.
Umyłam Elizę przeczytałam bajkę i zasypia teraz :ico_oczko:
Dziś wyjątkowo Leoś zjadł po kąpieli to może dłużej pośpi :ico_noniewiem:
Oczywiście nie obyło się bez szopek przy łapaniu cycka :ico_olaboga:
Mam nadzieję, że w nocy damy radę i nie będzie jęczał :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-10-19, 21:09 ]
Izuś u mnie Eliza waliła kupska na początku co karmienie a później 2-3kupki dziennie,
ale nie miała przerw :ico_sorki:
dlatego troche się zmartwiłam Leosia przerwami

Oj młody się coś kręci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

19 paź 2011, 22:13

No tak te kolejni do lekarza na NFZ są cudowne.My jutro idziemy po skierowanie na usg bioderek i ciekawa jestem jaki będzie czas oczekiwania.
bo ta lekarka od bioderek jest raz w miesiącu tylko
w listopadzie jest tylko 15-tego a w grudniu tylko 27-mego
i innych terminów nie ma juz w tym roku :ico_szoking:

mnie pediatra powiedziała,że ona nie może wypisać skierowania na usg bioderek, tylko do poradni ortopedycznej, a dopiero oni mnie skierują na usg. Stwierdziłam,że szkoda zachodu, nie warte to chodzenia i wolę iść prywatnie.
:ico_puknij: ciekawe ze my wszyscy dostajemy skierowania na usg a twoja akurat lekarka nie moze dac? nfz wszędzie zasady ma takie same chyba :ico_puknij:

jutro zadzwonie do mojej poradni starej, pojade autobusem i bede miała swięty spokój :-D mam tylko nadzieje ze tamten lekarz bedzie wczesniej :ico_sorki:
Izuś u mnie Eliza waliła kupska na początku co karmienie a później 2-3kupki dziennie,
Maja też ale jednak przerwy jedno i dwu dniowe sie zdarzały :ico_oczko: a nieraz poplamiła tylko pampersa jakby bączek poszedł z kolorkiem tylko :ico_haha_01: kupą ciężko to nazwać :ico_haha_01:

[ Dodano: 19-10-2011, 22:14 ]
Oczywiście nie obyło się bez szopek przy łapaniu cycka :ico_olaboga:
ciekawe o co mu chodzi :ico_olaboga:
oby nie jęczał :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
daj znać jak noc mineła

[ Dodano: 19-10-2011, 22:15 ]
miałam wam napisac ze dziś oki :ico_sorki: obyło sie bez płaczu :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

19 paź 2011, 22:52

mój też czasem się kłóci z cyckiem kilka min nim złapie i zassa:)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 paź 2011, 23:13

ciekawe ze my wszyscy dostajemy skierowania na usg a twoja akurat lekarka nie moze dac?
moja też nie daje skierowania :ico_noniewiem:
u nas na pierwsze usg idzie się prywatnie zwykle :ico_noniewiem: na drugie już tam od razu zapisują i wtedy trzeba mieć skierowanie od lekarza naszego bo tak karze wtedy ten co usg wykonuje inaczej ona nie wypisze skierowania :ico_noniewiem:

[ Dodano: 19-10-2011, 23:15 ]
a nawet jeśli by wypisała to byśmy pewnie czekali ze 4 mies na to usg :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 paź 2011, 09:01

witam z rana z herbatką :ico_kawa:

wczoraj młody na szczescie nie marudził :ico_brawa_01: ale oczy miał jak 5zł do 22.00 chciał oglądać mieszkanie i żeby go nosić na łapkach :ico_haha_01: rozbudziła go tak kąpiel? :ico_noniewiem:
juz sama nie wiem, kąpaliśmy go o 19.30 i potem chętny do wszystkiego byle nie do spania :ico_haha_01:

no ale uspałam go cycusiem a on mnie :ico_haha_01: i tak spaliśmy dwie godzinki :ico_haha_01:

dziś pobudka w nocy o 2.00 potem dopiero o 6.30 :ico_sorki: taka wyspana wstałam jak nigdy :-D



Kinga jak mineła noc?


Aniu nie wiem skad takie róznice :ico_noniewiem: u nas dwa lata temu robili usg w szpitalu i na to dostawało sie skierowanie od pediatry, ja szłam prywatnie bo lekrz przyjmował w mojej poradni wiec nie chciało mi sie do szpitala zapisywać i czekać

a teraz zrobili nam pierwsze usg w szpitalu na noworodkach bez skierowania
ale skierowanie na kontrolę dostałam od pediatry bo miałam zalecenia po pierwszym na kontrolę

właśnie próbuję dodzwonić sie do rejestracji na usg :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

20 paź 2011, 09:02

Ja na chwlkę Leoś na bujaczku a Eliza śniadanie kończy.
Zaraz się zbieramy do przedszkola :ico_oczko:
Nocka całkiem niezła młody dał się nakarmić na leżąco więc sukces :ico_brawa_01: (tfu tfu)
Tylko męczył się z zaśnięciem do 22, co zasnął to się wybudzał, ale o 22 zamknął oczka :ico_sorki: :ico_sorki:
Lece się ubierać

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 paź 2011, 09:12

no i właśnie sie dodzwoniłam :ico_oczko: co tydzień robią usg ale we wtorki wiec 1 listopada nam odpada bo to święto ale 8 bez probelmu :ico_oczko: 40zł ale wiem ze fajny sprzet mają :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 paź 2011, 10:33

Ja wzielam się za śniadanie jeśli tak to mozna nazwać :-D grysik na mleku.

Mała okazalo się że na ogorki zielone uczulona jest, sama już nie wiem co mam jeść, warzyw na parze się nie tkne. więc chyba niektóre zupki mi zostaną. Przynajmniej dziecko dba o moją linię i ladnie schudnę :-D

U nas USG bioderek tylko w środy robią ja mam na 16 listopada na 14.00

I u nas pogoda sie zepsuła, leje deszcz i paskudnie jak nie wiem, typowo jesienna pogoda.

Dzis zamierzam posiedziec w domku, zupe mam gotowa więc totalna laba mnie czeka chyba ze Oliwka zacznieszaleć.

A teraz patrzy na mnie tymi wielkimi oczkami i spać nie chce a nakarmiona i coś kombinuje :-D

[ Dodano: 20-10-2011, 10:34 ]
I stawiamy :ico_tort: :ico_tort: za 2 tygodnie Oliwki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość